Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że dobrze się oglądało, to w serialu jest tyle bzdur że można się załapać za głowe, wygrywa chyba scena z



motorem i wjazdem do skarbca :laugh::laugh::laugh:

 

ja yebie jacy wszyscy wrażliwi na spoilery wtf, rzuciłem scene jedna z dziesiątek którą można zobaczyć na trailerze :facepalm:

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fanek nie wie, że niektórzy mogą nie oglądać trailerów albo zapowiedzi kolejnych odcinków. No chyba, że nie wie jak używać spoilera przy pisaniu posta albo to za dużo roboty.

 

Tak w temacie, to ogląda/obejrzał ktoś Żeglarzy Nocy? Brakowało mi czegoś po Ekspansji i wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i wg mnie jest co najmniej przyzwoicie, a nawet dobrze. Jest szybkie wprowadzenie w sytuację bez przeciągania i nie ma przegadania i mam nadzieję, że dalej jest podobnie, tym bardziej, że jest tylko 10 odcinków.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Sex Education miazga, super się to ogląda. Szczególnie spodobała mi się ta różnorodność ról i fajnie pokazany przekrój młodzieżowego społeczeństwa. Obejrzałem wczoraj 8-my odcinek, myślałem, że to jeszcze nie koniec. Zasiadłem obejrzeć resztę, a tu się okazało, że 8-my był ostatni, a reszta to zwiastuny. Zabolało :frog:

 

Czekam na kontynuację.

Edytowane przez krupek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Luqat napisał:

Fanek nie wie, że niektórzy mogą nie oglądać trailerów albo zapowiedzi kolejnych odcinków. No chyba, że nie wie jak używać spoilera przy pisaniu posta albo to za dużo roboty.

 

Tak w temacie, to ogląda/obejrzał ktoś Żeglarzy Nocy? Brakowało mi czegoś po Ekspansji i wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i wg mnie jest co najmniej przyzwoicie, a nawet dobrze. Jest szybkie wprowadzenie w sytuację bez przeciągania i nie ma przegadania i mam nadzieję, że dalej jest podobnie, tym bardziej, że jest tylko 10 odcinków.

 

Jestem po pierwszym epizodzie i jestem pod wrażeniem. Mnie ten ep trzymał lekko za gardło, bo słabo znoszę horrory i ich nie oglądam, a na pewno jakieś elementy tego w nim były. Dzisiaj będzie oglądany drugi. Serial zaciekawia i człowiek zastanawia się co jest prawdą, bo w sumie książki nie czytałem, ale na tą chwilę chcę po nią sięgnąć. Nie wiem tylko czyw książka też była tak politycznie poprawna jak odcinek rozpoczynający serial. Murzyn dowódca, murzynka główny pilot, jakieś lesbijskie gender coś, white strong female character, jakiś spec technik latynos, no i jeden z głownych bohaterów to męska biała postać o słabym charakterze jak wnioskuję z rozpoczęcia. Jak tak było w książce to spoko, ale jeśli Netflix przemodelował to po swojemu to kij im w dupe.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Luqat napisał:

Fanek nie wie, że niektórzy mogą nie oglądać trailerów albo zapowiedzi kolejnych odcinków. No chyba, że nie wie jak używać spoilera przy pisaniu posta albo to za dużo roboty.

 

Tak w temacie, to ogląda/obejrzał ktoś Żeglarzy Nocy? Brakowało mi czegoś po Ekspansji i wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek i wg mnie jest co najmniej przyzwoicie, a nawet dobrze. Jest szybkie wprowadzenie w sytuację bez przeciągania i nie ma przegadania i mam nadzieję, że dalej jest podobnie, tym bardziej, że jest tylko 10 odcinków.

Jest ciekawie-jestem a 8 odcinku, ale....

 

 

 

.....trzeba przymknąć oko a głupoty i niesamoiwte uproszczenia.Już walić kwestie techniczne takiej podróży kosmicznej,ale niektóre zachowania, relacje czy motywy członków załogi ,ba sama ta misja, wyglądają tak jakby miały się po prostu podstosować  pod scenariusz,choćby nie wiem jak były irracjonalne.

Mimo wszystko wciąga,ale po części też oglądam z ciekawości czy twórcy wybrną jakoś z tych "drobych" potknięć ;)

Mam nadzieję,że rozwiązaniem zagadki nie będzie do bólu oklepane "bo oni są martwi ,a ich dusze szukają odkupienia", albo tym podobne.

 

Odnośnik do komentarza

Sex Education - skończyłem i bardzo mi się podobało. Wkurzała tylko Maeve a reszta bohaterów spoko. Ola na propsie tak samo jak główny bohater. serial lekki i przyjemny. Jeżeli poszukujecie ciekawej nie skomplikowanej rozrywki to jak najbardziej polecam. Jedna z lepszych rzeczy na netflix z ostatnich miesięcy. Na pewno też najlepsze co wyszło w tym roku  (następne w kolejności to versace, ted bundy i titans).

 

Wszystkie inne hypowane przez forum rzeczy jakoś mi nie podeszły. Punisher nudzi od 4 odcinka (po 5 dałem sobie spokój dobrze że marvel na netflix zdycha), star trek to już w tamtym roku był :ragus:  tego nawet nie zaczynam, kingdom po 2 odcinkach dałem se spokój szkoda życia a polar nawet nie ruszam trailer mi wystarczył :P

 

 

Odnośnik do komentarza

No i ja też nadrobiłem Sex Education. Szczerze to myślałem że będzie mocny cringe, a dostaliśmy bardzo fajny serial z ciekawymi bohaterami i urzekającą historią. Eric oczywiście najlepiej zagrał, świetnie wykreowana rola. Dodajmy do tego jeszcze pierwszorzędny soundtrack(love you so bad <3) i już można dodawać do watchlisty jak ktoś nie widział. 

8,5/10 i czekam mocno na 2 sezon.

 

Teraz czas się wziąć za Russian Doll. Obejrzał już ktoś?

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kingdom na razie robi tylko widokami, niestety dlugosc przemiany w zombie groteskowo skrocone co zostalo chyba specjalnie podkrecone pod sceny jak ta z synem i ojcem. Stroje na plus pewnie ale ten książę p(pipi)jacy w tym fioletowym wdzianku to jakas komedia.

 

Ale największy zarzut do samej przemiany, myslalem ze takie wykrzywianie ryja to lata 80 i juz nie wroca. No zle sie to oglada.

 

Poza tym dociagne do konca bo calosciowo oglada się ok.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, sprite napisał:

Co do Nightflyers, to ja po 3 epach odpadłem. Oglądałem na premierę i niestety mocne 4/10.

Staram się nie sugerować tak bardzo ocenami, ale u mnie ta pozycja dość daleko na bingeliście. Skończę drugiego Paniszera to lecą:

- Sex Education

- Kingdom

- Counterpart sezon 2 [HBO]

- Polar

- Taśmy pięknego Eda Bundyego

 

:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dom z papieru (2 sezony) - No fajnie to się ogląda, czasem nawet w napięciu trzyma. Część bohaterów naprawdę spoko (np. Berlin) ale w tym serialu absurd goni absurd. Duuużo głupot. Mimo wszystko chyba warto. 7/10 Ciao Bella (ciekawe co tam mądrego w 3 sezonie zapodają).

Punisher (1 sezon + kończę 2) - no mało Punishera w Punisherze. Dużo paplaniny, przez co robi momentami nudzi. Trochę polityki, naprawiania zlewów itp. 2 sezon dobrze zaczyna, ale im dalej w las...

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem ten Polar, no i nie powiem, film niezły, a nawet bardzo dobry z dużą dozą akcji, gdzie ani chwili się nie nudziłem i nie ziewałem, gdzie w ostatnich filmach i serialach typu IO czy Kingdom zamykałem powoli ślipia. Dobrze zagrał Mikkelsen, ano i zagrała zayebista Lagertha :D. Ciekawe czy będzie Polar 2, bo widać, że końcówka filmu zostawia otwartą furkę do następnej części..

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Faka napisał:

Obejrzałem ten Polar, no i nie powiem, film niezły, a nawet bardzo dobry z dużą dozą akcji, gdzie ani chwili się nie nudziłem i nie ziewałem, gdzie w ostatnich filmach i serialach typu IO czy Kingdom zamykałem powoli ślipia. Dobrze zagrał Mikkelsen, ano i zagrała zayebista Lagertha :D. Ciekawe czy będzie Polar 2, bo widać, że końcówka filmu zostawia otwartą furkę do następnej części..

spróbuj raz coś dobrego obejrzeć i wtedy porównaj xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...