Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet tego nie instaluje na konsolach skoro na tv ks9000 wszystko pięknie śmiga. To u balona to błąd mi znany. Wystarczy zresetować tv. Normalnie jak z pilota włączamy to wychodzi z uśpienia i jak netflix się zatnie wystarczy na pilocie przytrzymać przycisk power kilka sekund. Po resecie wszystko śmiga. Nie zauważyłem różnicy w jakości netflixa na tv czy kompie (czasem oglądam seriale przy lodówce ). A oglądanie na konsoli by mnie wkurzało powiadomieniami od znajomych, zaproszeniami na impreze i innymi tego typu akcjami. 

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem wczoraj aplikację na:

1. Wii - działa, biblioteka mocno pomniejszona, bo pewnie w sd nie mają

2. WP10 - działa

3. X360 - działa

4. Ipad - działa

 

W sumie mój pierwszy kontakt z Netflixem, chętnie z synem wciągnęliśmy 2 odcinki Kosmosu, a wieczorem Black Mirror (sam oczywiście)

 

Coś polecicie z seriali? 

 

O, w robocie działa :D

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

A co powiecie o The OA?

Jeśli lubisz troszke fantastyki (a ja nie lubię) to możesz obejrzeć. Serial pozostawia parę pytań i w sieci jest kilka ciekawych teorii na temat przedstawionej historii, także można te 8 godzin poświęcić z życia. Początek mocno przynudza.

Dla mnie takie 7-/10

 

Oczywiście Narcos niebo lepiej :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie fantastykę lubię, nudą już w trailerze wieje, ale kręcą mnie takie klimaty tajemnicy. Narcosa chociaż pierwszy odcinek sprawdzę :)

 

Jeszcze wlazło mi w oko Under Dome, co o tym powiecie?

 

No i 1 lutego premiera drugiego sezonu Expanse, ponoć Netflix nabył prawa do dystrybucji :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz wydłubać sobie oczy to obejrzyj Under the Dome. Polecanie komukolwiek tego badziewia to czysty sadyzm. Jak już w klimatach sci-fi jesteśmy to polecam serial Travelers od jednego z twórców serialowych Gwiezdnych Wrót. Ten serial pokazuje także, że dobre sci-fi nie musi mieć gigantycznego budżetu na efekty.

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...