Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, balon napisał:

Nic nie ściągnąłem z neta (t.j. film, serial, ebook, gierka) od 2008r. Handluj z tym!

ale to nie licytacja :) moze też mniej oglądasz rzeczy bo mas zmniej czasu. Ja oglądałem duzo seriali i filmów a nie było gdzie tego w tv oglądać więc ściągałem. Teraz wszystko co mnie interesuje mam na tych 3 platformach. Takie fargo nie oglądałem do teraz bo czekałem aż się pojawi w którejś z usług i obecnie sezon pierwszy na hbo go już skończony zaczynam drugi.  Nie widzę sensu ściągać jak nie mam parcia aby obejrzeć teraz natychmiast. 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Be_ napisał:

Tak ale nic z niej nie będzie póki HBO nie wprowadzi możliwości wykupienia abonamentu bez konieczność umów z kablówką (w innych krajach europejskich już z taką inicjatywą wychodzą, ale w Polsce przeszkadzają umowy z dostawcami i chociażby z player.pl, który miał dostępny content HBO na platformie).

W polsce HBO GO będzie oddzielone od abonamentu telewizyjnego w przyszłym roku. W końcu głównie pod "uwolnienie" HBO GO od kablówek i tv sat wprowadzono nową aplikację. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Solderowy123 napisał:

W polsce HBO GO będzie oddzielone od abonamentu telewizyjnego w przyszłym roku. W końcu głównie pod "uwolnienie" HBO GO od kablówek i tv sat wprowadzono nową aplikację. 

Też licze na 2018, ale jeszcze nic potwierdzonego nie ma w tym temacie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza



W polsce HBO GO będzie oddzielone od abonamentu telewizyjnego w przyszłym roku. W końcu głównie pod "uwolnienie" HBO GO od kablówek i tv sat wprowadzono nową aplikację. 

Ta nowa aplikacja jest na androida? Przyznam że mam HBO GO ale jeszcze nie korzystałem, bo ta stara apka coś mi nie działała, a na kompie nie lubię zbytnio oglądać.
Poza tym muszę wszytko robić przez VPN bo mieszkam w UK.
Odnośnik do komentarza

Tak, wpisujesz po prostu w Google play nazwę aplikacji, po pobraniu w menu allikacji wybierasz polską wersję aplikacji, i masz dostęp do oferty programowej. Jeżeli aplikacja nie będzie mogła przyjąć twojego emaila, musisz zresetować urządzenie. U mnie wszystko działa poprawnie.

 

Od poniedziałku na hbo go ponownie dostępny jest 7 epizod Star Wars, można sobie teraz powtórzyć wszystie filmy z sagi przed obejrzeniem The Last Jedi.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś pomóc w konfiguracji VPN na urządzeniu z Androidem? Konkretnie na Tablecie (Lenovo TAB2 A10-70F z Androidem 6.0). Sprawa wygląda tak że na laptopie z Windows 10 wszystko działa idealnie, jak skonfiguruje na sztywno w routerze też działa elegancko nawet na tym tablecie i każdym urządzeniu jakie mam w domu ( niestety ta opcja odpada ponieważ żeby później przestać korzystać z VPN muszę znowu wbijać w router i wyłączać to manualnie i resetować go). Na tablecie używam apki OpenVPN a usługę mam wykupioną w myDevil.net. Niestety tablet nadal wie, że jestem w UK, a nie w PL i korzystanie HBO GO jest na nim niemożliwe. O dziwo apka Cyfrowy Polsat działa i mogę normalnie oglądać TV przez internet.
Jest tu jakiś spec od tego?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, blantman napisał:

ale to nie licytacja :) moze też mniej oglądasz rzeczy bo mas zmniej czasu. Ja oglądałem duzo seriali i filmów a nie było gdzie tego w tv oglądać więc ściągałem. Teraz wszystko co mnie interesuje mam na tych 3 platformach. Takie fargo nie oglądałem do teraz bo czekałem aż się pojawi w którejś z usług i obecnie sezon pierwszy na hbo go już skończony zaczynam drugi.  Nie widzę sensu ściągać jak nie mam parcia aby obejrzeć teraz natychmiast. 

 

No ja też zawsze jestem w stanie poczekać, nie licząć jakiś absolutnych klasyków ale wtedy kino. Na Fargo też czekałem i w końcu dorwałem. W Play dali mi Showmax na rok free. Mówię sobie ale shit to jest, przeglądam, faktycznie same kupy, nagle patrzę trzy sezony Fargo. S1 wjechał jak złoto :banderas: 

Odnośnik do komentarza

O dzięki za przypomnienie o Fargo. W weekend sobie nadrobie serial.

Prawda jest taka, że Showmax oprócz produkcji MGM,  filmów dystrybutowanych przez kino Świat, oraz seriali Marvela, nie ma kompletnie nic ciekawego do zaoferowania. Jedynie ci mniej wymagający znajdą tam wystarczającą ofertę dla nich, np. filmy Vegi.

Widzieliście polską wersję SNL? 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Mudbound - film o dwóch rodzinach (białej i czarnej) z południa USA (więc problemy rasowe included), a akcja dzieje się na przełomie drugiej wojny. Bardzo dobry scenariusz (początek trochę słabszy, ale końcówka znakomita), zdjęcia, ścieżka dźwiękowa i mocna obsada (Carrey Mulligan, Jason Clarke i Mary J. Blige). Chociaż mi się osobiście najbardziej podobała rola ojca - fenomenalny Rob Morgan (mam nadzieję, że w 3 sezonie ST dostanie więcej czasu żeby się wykazać).

 

8/10

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...