Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem w jakim temacie pisać, to piszę tu bo pośrednio jest to związane. Niedawno usunęli na netflixie gwiezdne wojny przebudzenie mocy, a ja z chęcią bym sobie odswieżył film przed ostatnim jedi. Film jest gdzieś teraz legalnie i w dobrej jakość ( przynajmniej fhd i 5.1) oraz w polskiej wersji językowej dostępny?

Odnośnik do komentarza

 

5 minut temu, sprite napisał:

Jeżeli legalnie to tylko w iTunes za 55 zł albo na platformie Google Filmy za 82 zł :yao:

 

Na HBO GO są wszystkie części oprócz Przebudzenia Mocy właśnie.

 

Jest Przebudzenie Mocy. Ogladalem przed pojsciem na Last Jedi :*

 

edit; jest nawet Lotr 1

Edytowane przez schabek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Manhunt Unabomber skończone i bardzo mi się podobało. Mocno skondensowana, zamknięta w 8 odcinkach opowieść o polowaniu na Kaczynskiego i jego późniejszym procesie. Bettany i Worthington stanowią najmocniejszy punkt, zagrali koncertowo. Naprawdę, nie ma się do czego doczepić, historia, muzyka, postacie, wszystko jest takie jak ma być. Solidne 8.5/10 i więcej takich seriali.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shankor napisał:

Jeśli ktoś czeka z niecierpliwością na nową superprodukcję Bright z Willem Smithem, niech ostudzi swój zapał. Ponoć okrutny balas.

http://www.indiewire.com/2017/12/bright-review-netflix-will-smith-max-landis-david-ayer-worst-movie-2017-1201909960/

 

 

 

Szacunek, rzadko się trafia tak konkretny, dobrze napisany i poparty faktami pojazd po filmie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shankor napisał:

Jeśli ktoś czeka z niecierpliwością na nową superprodukcję Bright z Willem Smithem, niech ostudzi swój zapał. Ponoć okrutny balas.

http://www.indiewire.com/2017/12/bright-review-netflix-will-smith-max-landis-david-ayer-worst-movie-2017-1201909960/

 

 

Ja trochę czekam. W takim razie obejrzę z nadzieją, że jest bardzo zły.

Odnośnik do komentarza

Na Bright czekałem od pierwszej zapowiedzi i nie zawiodłem się. Wreszcie fantasy, które jest umiejscowione w "naszych czasach". Historia może i do bólu prosta, ale wystarczy jak na początek serii. Sceny walk trochę przekombinowane(szczególnie w jednym miejscu- kto zobaczył pewnie wie o co chodzi). Fajnie że nie stwierdzili, iż wystarczy, że inne rasy dotarły na naszą planetę jakimś portalem tylko, że są tu tak jak ludzie(chyba, że to zmienią w kolejnej części, bo lekko to niedopowiedziane co prawda). Efekty specjalne akurat pasują, nie przeszkadzają. Orkowie tacy jak być powinni, czyli ucharakteryzowani jak w lotr, a nie cgi jak w hobbicie, elfy też dobry design. Krasnoludów nie pokazali(chyba że nie zauważyłem) choć są wspomnieni. Willa ogólnie nie trawię i tu też mi nie pasuje jego gra jakby miał na wszystko wyebane(wiem, że taka rola zmęczonego policjanta, ale tu faktycznie miałem wrażenie że ma ogólnie wyebane). Jego partner fajnie zagrany. Motyw naiwnego marzyciela też stary jak koło, tak samo jak proroctwa i starzy przedwieczni wrogowie czekający na powrót. Ogólnie cały film to zbiór starych motywów, ale moim zdaniem dobrze podany. Też dałbym 7 lub 8(jeżeli ktoś lubi fantasy) na 10.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shen napisał:

Ja też się dobrze bawiłem, chociaż nie miałem jakichś mega oczekiwań. Samym pomysłem z fantasy przeniesionym do naszych czasów już mnie kupili. Jest coś z podobnym patentem? Nie musi być to film.

Tak, komiksy i gry z serii Fables + serial Grimm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...