Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, chris85 napisał:

Najdroższa produkcja w historii Netflixa

Yyy... nie? The Crown - 130 mln $ na pierwszy sezon czy The Get Down - 120 mln $. "Modyfikowany węgiel" (:pawel:) nawet nie jest najdroższym serialem SF netflixa - bije go Sense8 z 108 mln $ na sezon. Ale i tak zapowiada się bardzo dobrze. 

 

P.S. Ciekawe ile dadzą na wieśka? :P

 

@YETI 10

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MBeniek napisał:

Yyy... nie? The Crown - 130 mln $ na pierwszy sezon czy The Get Down - 120 mln $. "Modyfikowany węgiel" (:pawel:) nawet nie jest najdroższym serialem SF netflixa - bije go Sense8 z 108 mln $ na sezon. Ale i tak zapowiada się bardzo dobrze. 

 

P.S. Ciekawe ile dadzą na wieśka? :P

 

@YETI 10

 

Na PPE piszą, że najdroższy. No (pipi)a znowu mnie robią w balona xD 

The Get Down o ile się nie mylę kosztował tyle, ze względu na mnóstwo licencjonowanej muzy, to samo Vinyl. Kuźwa ciągle zapominam o tym Sense8, za dużo tego na Netflix. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dwa pierwsze odcinki Dark za mną. Pewnie oglądałbym dalej, ale jutro z rana pobudka. To co dotychczas widziałem jest bardzo dobre, klimat i wszechobecna tejemnica. Zżera ciekawość jak to się wszystko dalej potoczy, a co najlepsze, z recenzji wynika, że scenariusz nie ma jakiś większych luk, co przy takiej, a nie innej tematyce będzie sporym osiągnięciem.

Odnośnik do komentarza

Węgiel:

 

Cytat

Netflix wyjawił też nowe informacje o fabule i bohaterach.

  • Film należy do gatunku cyberpunk. Fabuła rozgrywa się ponad 300 lat w przyszłości, kiedy umysły ludzkie są poddawane cyfryzacji. Teraz można je przegrywać z jednego ciała do drugiego. Ma być to opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie.
  • Bohaterem jest Takeshi Kovacs (Joel Kinnaman), którego umysł był zamrożony przez wiele lat. Teraz Laurens Bancroft (James Purefoy) daje Kovacsowi szansę na ponowne życie w zamiast za rozwiązanie sprawy morderstwa. Po otrzymaniu nowego ciała i misji zajmuje się nim detektyw Kristin Ortega (Martha Higareda). Dowiadujemy się też, że Kovacs jest ostatnim z grupy elitarnych kosmicznych wojowników, którzy zostali pokonani podczas rewolucji przeciwko światowemu porządkowi.
  • Quell (Renne Elise Goldsberry) to przywódczyni tzw. Posłańców, czyli elitarnej grupy wojowników, którzy są trenowani w walce, przeżyciu i wykorzystywaniu swojej intuicji.
  • Vernon Elliot (Ato Essandoh) to weteran CTAC, którego żona została uwięziona, a córka zabita.
  • Poe (Chris Conner) – to stara i bardzo zaawansowana sztuczna technologia, która zawiera w sobie świadomość zmarłego człowieka.
  • Laurens Bancroft – niesamowicie bogaty człowiek, który daje szansę Kovacsowi
  • Detektyw Kristin Ortega – inteligentna i twarda policjantka z Bay City, która przez swoją skomplikowaną przeszłość nie może uwierzyć w nieśmiertelność.
  • Zobaczymy też sceny z rewolucji, w której brał udział oryginalny Kovacs (Will Jun Lee) wraz ze swoją siostrą (Dichen Lachman). Byli zabójcami do wynajęcia, którzy zostali rewolucjonistami.

Premiera odbędzie się 2 lutego 2018 roku.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/tylko-u-nas-zdjecia-i-zwiastun-altered-carbon-najdrozszy-serial-sf-netflixa-2667006

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Wczoraj obejrzałem dokument Jim and Andy ale ryje baniak. Troszkę śmiać mi się chciało jak sobie pomyślałem np. o Leosiu (all due respect), że dostał Oscara za "tarzanie się w błocie". A Jimmy nie dostał za Kaufmana,  jakiś kosmos to co odstawił do tej roli.

@Słupek

 

Bo generalnie "Człowiek z księżyca" to w pizdu niedoceniany film.  Dla mnie to TOP 3 w filmografii Milosa Formana - spokojnie na równi z "Lotem nad kukułczym gniazdem" i "Amadeuszem".

 

A sam dokument piękny - odgrywanie roli Jackie Kennedy w momencie zamachu. LOL :D

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

6 odcinkow Dark za mna i to jest jak do tej pory genialny serial. Powoli zaczynam chyba rozumiec o co biega. Albo tak tylko mi sie wydaje bo kazdy odcinek zaskakuje. I niesamowite jest to jak pewne wydarzenia z pierwszych odcinkow, wydaje sie ze kompletne (pipi)y, pozniej zaczynaja cos jednak znaczyc. Warto zwracac uwage na wszystko, na kazdego bohatera. Ahhhh ale to jest perelka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem. Finalne pięć odcinków pod rząd. To dla mnie mega rzadkość, bo mnie to zwyczajnie męczy.

 

"Europa" pokazała na co ją stać. Dark to majstersztyk na wielu płaszczyznach. Klimat, muzyka, "ciężkość", aktorstwo, casting, scenariusz który łapie za jaja, inteligentne pomieszanie z poplątaniem, smaczki. Spodziewałem się trochę innego zakończenia, ale mimo wszystko zawodu brak. Tematyka w końcu doczekała się wspaniałego ukoronowania w serialach. 

 

Diabelnie zaintrygowała mnie postać

Noego; każda minuta tego gościa na ekranie to zelektryzowane włosy na całym ciele. Było go za mało, nie wyjaśniono w zasadzie prawie nic, ale musi być materiał na sezon drugi, wiadomo

 

Niczego lepszego w TV nie obejrzę w tym roku. 

 

9/10

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszym odcinku, poziom produkcji Mindhuntera to to nie jest,  drażnią trochę sposoby cięcia, aczkolwiek historia jest dosyć ciekawie prowadzona, mamy skoki z 1995 / 1997 (czyli przed i po ujęciu Unabombera). 

Mindhunter to serial psychologiczny, tutaj będzie inaczej, to jasne. Niemniej w głowie siedzi mi ciężki klimat Mindhuntera i nie polecam oglądać tych dwóch seriali w krótkim odstępie.

 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj obejrzałem dwa odcinki i gdyby nie pozna pora, to poleciałyby kolejne. Zapowiada się bardzo dobry serial.

 

W drugim odcinku

 

Akcja z 97r, czyli już po schwytany Kaczyńskiego, dzieje się min w więzieniu podczas przesłuchania Teda. Jeżeli ich będzie więcej, to będzie to mocny punkt serialu.

.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2017 o 18:29, YETI napisał:

PS. Aplikacja HBO na polskim PSS

Tak ale nic z niej nie będzie póki HBO nie wprowadzi możliwości wykupienia abonamentu bez konieczność umów z kablówką (w innych krajach europejskich już z taką inicjatywą wychodzą, ale w Polsce przeszkadzają umowy z dostawcami i chociażby z player.pl, który miał dostępny content HBO na platformie).

Odnośnik do komentarza
Tak ale nic z niej nie będzie póki HBO nie wprowadzi możliwości wykupienia abonamentu bez konieczność umów z kablówką (w innych krajach europejskich już z taką inicjatywą wychodzą, ale w Polsce przeszkadzają umowy z dostawcami i chociażby z player.pl, który miał dostępny content HBO na platformie).
Niestety, ciekawe do którego roku obowiązuje ta umowa. Nie mam zamiaru podpisywać żadnych abonamentów, jeżeli tylko HBO będzie dostępne na takiej zasadzie jak Netflix, to chętnie zapłacę.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...