Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzę z założenia, że jakby obligacje miały byc niebezpieczną przystanią, to chyba żadna forma (banki, akcje GPW itp.) nie będzie bezpieczna. No może wywózka forsy poza system finansowy w jakieś bitcoiny, ale krypto kompletnie się nie zajmuję i bym nerwowo codziennie oglądał wykresy czy mam 100k czy 10 zł.

Mogłem więcej golda kupić swego czasu, to zawsze warto trzymać zakopane w ogrodzie, a w razie czego małe tabliczki łatwo przewieźć i zagranico zamienić za chlebek czy coś.

Odnośnik do komentarza

No siemanko, a znacie może ludzi którzy brali kredytów pod korek, na mamę, babcie, dziadka i psa i kupowali za to mieszkania na wynajem, żeby za 20 lat żyć na rentierce?:obama:

 

ja znam

 

 

Odnośnik do komentarza

Zawsze mówiło się o polityce pieniężnej REGIONU. Jak my to i Czechy, Węgry, nawet Rumunia. Obecnie jebia stopy wszędzie, ale tylko u nas obija się to na kredytach. To samo było i w sumie jest z Frankami. Płaczą od 10 lat i wszyscy z REGIONU temat rozwiązali a u nas nic. Ciekawi czemu Polaka taka wyjątkowa jest i tylko w tej kwestii xd.

Odnośnik do komentarza

A takich ludzi jest niestety w cholerę.

"- Panie Mireczku, lepiej rozłożyć kredyt na dłużej, mniejsza rata, jak coś jebnie to budżet się łatwiej zepnie.

- A co Pan głupoty gadasz, ja chcę jak najszybciej spłacić, rób mi Pan na 20 a nie na 30 lat.

- Ale stopy mogą wzrosnąć.

- A to się wtedy będę martwił. "

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ping napisał:

Nie zazdroszczę osobom, które nie policzyły żadnego buforu i wzięły krechę z podejściem 'no jakoś to będzie'.

 

Jak ktoś nie mierzył sił na zamiary i krechę spłacał na styk to :smutas: :lapka: 

 

Ja czekam jaką dowalą ratę ale mam aktualizację w maju. Spodziewam się z 300 zł więcej. Pojebane czasy. ;/

Odnośnik do komentarza

Ok, jednak i ja pękłem i dzisiaj podpisuje stałe oprocentowanie. Rata z 2k na 3k i mówię stop. Z taka ratą sobie poradzę, będę mógł nadpłacać i mieć spokojna głowę a nie co miesiąc się stresować co nasz jastrząb wymyśli. A kumpel mieszkający od 7 lat w NL się śmieje, z kredytem na 250k € i oprocentowaniem stałym 1,3%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...