Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś z appek / pośredników płatności, gdzie można płacić dowolne rachunki i inne opłaty z karty (credit/debit)?


Nie ma problemu gdy np. dostawca energii jest zintegrowany z jakimś dotpayem, ale np. mój zapyziały administrator osiedla, czy też lokalna TV kablowa wysyłają po prostu faktury mailem i można zrobić jeno przelew.

 

Póki co nieco nieufnie skorzystałem z siermiężnego Sprytnego Billa (ostatnia aktualizacja appki na Google Playu bodajże z 2015, to nie napawa). Płatność kartą wyłącznie za rachunki i opłaty (oni to niby weryfikują), za każdą transakcję do 1000 zł biorą 97 gr. Dobre w przypadku gdy kartą trzeba robić jakiś wysoki miesięczny obrót, bądź dostaje się keszbek za każdy ruch plastikiem.

 

Coś ktoś jeszcze poleci z tego typu rozwiązań?

Odnośnik do komentarza

Jezu nie dogadamy się xD

Ja też mam kartę płatniczą, taką co płacę za mielone w biedronce. Chcę nią dodatkowo opłacić rachunki przez internet. Nie chcę robić tego przelewem, bo za płatności kartą (dowolne, czy to w sklepie, czy w internetach) mam cashback 5%.

 

Zatem chcę ładnie przepisać gdzieś* nr karty, ważność, kod weryfikacyjny i w ten sposób zapłacić te 500-600 zł wszystkich opłat za mieszkanie, zamiast robić to przelewem.

 

--

*czy poza Sprytnym Billem ktoś zna tego typu serwis?

 

 

Trochę przeraża mnie w nim brak aktualizacji, ostatni wpis na fejsie z 2016 roku. No i mają 800 followerów, podczas gdy fanpage prywatny znajomka ma kilkanaście tysięcy xD Stąd nieco nieufnie podchodzę do tego typu pośredników, mimo że kumpel używa i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Są serwisy jak bm.pl bodajże, które chyba pozwolą Ci na to co chcesz, ALE za prowizją oczywiście. W banku w sumie też mogę zrobić przelew z karty kredytowej, no niestety kosztuje to jednak 5 zł czy nawet procent od kwoty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wstyd Wam, korzystać z szatańskiej waluty samego diabła?

Cytat

 

Po co sa kryptowaluty i kto korzysta z bitcoin?
Powiem Wam, gdyz znam ludzi od cyber risk i pracuje przy wdrazaniu pewnych zabezpieczeń.

Bitcoin jest dla hakerów i dla darknetu. Wszystkie wyludzenia hakerow sa wycenione w bitcoinach, bo ta undergroundowa "waluta" nie pozwala scignac bandytow.

Za bitcoiny kupuje sie heroine, bron, handluje dziecmi w darknecie czy zamawia zabojstwa.

Tak, bitcoin to waluta samego diabła i marketingowo jest swietnie rozreklamowana, ze jest niezalezna od systemów finansowych

Zapominamy o jednym, jak bandyci nie beda miec pieniedzy, nie beda miec jak dzialac. Bitcoin i inne kryptowaluty napedzaja zlo na swiecie i powinny byc scigane jak narkotyki, a koparki zlikwidowane pod kara wiezienia.Kopacze beda brobic kryptowalut bo maja z tego kase, ale czy handlarze niewolnikami nie bronili niewolnictwa?

Zdelegalizowac te gówna i scigac bezwzglednie. Miliony ludzi cierpi przez to podziemie, a darknetu sie nie zlikwiduje, ale mozna ograniczyc ten latwy przeplyw pieniadza delegalizujac bitcoina i mu podobnych.
Jak tego (pipi) nie wymienisz na prawdziwe pieniadze to bedzie g... warte, gdyz bandyta gnata musi kupic za dolary a nie za bity. Jak nie wymieni bitow na dolary to bedzie trudniej.

 

:obama: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I co jak tam bitcoinowcy sprzedajecie na górce czy czekacie na 20 tysi $ za sztukę? 

PS. Chciałem przyccebulic na transferze bitcoinow i moja transakcja nadal od kilku dni nie ma żadnego potwierdzenia. Jest jakiś prosty sposób na pchnięcie transakcji? Długo będę musiał czekać na powrót bitcoinow? Niektórzy piszą 2 tygodnie 

Odnośnik do komentarza

Ach, jak wypełźli :obama:

Ja już zakupy skończyłem jakiś czas temu, a teraz jakbym sprzedał to miałbym tyle na górkę, że mógłbym nakupować maści na ból dupska by wystarczyło dla was na długo :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2017 o 21:11, Wilk_Zly napisał:

Weź więc chwilówkę i spraw sobie farmę za 13k. Na co czekasz? :)

 

W dniu 28.11.2017 o 16:57, Wilk_Zly napisał:

Jeżeli ktoś jest tak pewny zysków na BTC, niech biegnie po chwilowkę.

 

58 minut temu, Wilk_Zly napisał:

Dokupuj, dokupuj. Trzeba na dołku. 

 

25 minut temu, Wilk_Zly napisał:

Wierzysz, kupuj. Proste. 

 

Spokojny jak oaza, zdecydowanie nie wyczuwam ściśniętej du,py z żalu :).

BTW nikogo te rady nie interesują, nie musisz już po raz piętnasty pisać. Wszyscy złapali już tą doskonałą ironię.

25 minut temu, Yakubu napisał:

Btw, wiadomo czemu tak na ryj poleciało? Teraz przed świętami dużo ludzi posprzedawało żeby prezentów nakupować, albo przed rodzinką się pokazać z dwoma rolimi na łapach, czy ocb?

 

Można tylko gdybać. Ot, wyje,bało w kosmos o >$10,000 w ciągu miesiąca to spadło o $6,000 w ciągu paru dni xd. Może faktycznie ludzie sobie robią prezenty na święta w postaci wyjścia na górce jak jeszcze był czas. Potem to pewnie jakiś rodzaj paniki, ale żebym ja się na tym znał.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, raven_raven napisał:

Kurde od kiedy kupiłem rok temu jestem tylko 1300% do przodu a nie 2000% jak parę dni temu. Bańka pękła Panowie, można otwierać szampany.

Kruku to kiedy chcesz sprzedać jak nawet 2000% cię nie skusiło?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...