Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

polecam karty pokemon. wstawiłem zdjęcia kolekcji na grupę na fejsbuku i właśnie pogoniłem 3 kawałki kartonu za 50zł, a już mam na linii ananasa, który walczy ze sobą czy nie wziąć tego:

 

VHMVzlP.jpg

 

za uwaga 110zł xDdxxD

 

chciałem sprzedać wszystko na raz, ale nie ma co, będę golił ich pojedynczo, skoro mi takie oferty składają

 

o i kolejne 3 karcioszki za 40zł

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Na abucoins. Narazie w portfelu nie przechowuje bo mi sie nie chce z tym pieprzyc a i warte sa niewiele bo chyba 1 lisk 90zl a ripple i golem po dolarze. Z tym ze w samym ostatnim tygodniu dwa ostatnie skoczyly o ponad 50% wiec nakupalem tego za tysiaka a niech jest moze za rok bedzie 1 jednostka warta tysionc i bede bogaty :sapek:

Portfelami sie zainteresuje jak przynajmniej sie podwoi ich wartosc albo jak kuoie bitcoina ale z nim poczekam moze jeszcze spadnie trochi. Moze gielda nie upadnie przez pol roku a i jednak sprawniej sie operuje walutami jak kasa jest na koncie gieldy. 

 

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ale sie cykam zostania słupem :/ wystarczy kabi ze ktoś zacznie wystawiać faktury VAT na twoje dane, szambo wybuchnie i skarbówka przetrzepie wszystko po same białe skarpety. Kusi mnie tez ale gurwa nać No to takie wystawianie sie na w(pipi). Fajnie jak by ktoś siedzący w cyberprzestępczości sie wypowiedział o konsekwencjach. Kusi mnie to trochę ale boje sie ze sie wpieprze jak w jakis hazard. 

 

Odnośnik do komentarza

No przyznam ze wciaga guvno. Dlatego co kupilem to kupilem i narazie wiecej nie tykam. Wczoraj sprawdzalem co sie dzieje na gieldzie chyba co 10 minut xd Teraz juz rozumiem jak ktos obraca milionami na wallstreet dlaczego tak sie denerwuja na amerykanskich filmach o wallstreet xd 

 

Niech sobie sa. Zapisalem na karteczce co za ile kupilem i bede sprawdzal co jakis czas. Zawsze to lepsze niz maja lezec na oszczednosciowym i zarabiac grube 20 gr miesiecznie

Odnośnik do komentarza

na wiekszosci gield zagranicznych jak polonex, HitBTC itp nie potrzebujesz zadnych dokumentow wysylac - masz wtedy limity wyplat po prostu.

Na polskich najlepiej wyslac prawo jazdy - przynajmniej numeru dowodu nie bedzie, potrzebne jest to im po to by mogli zweryfikowac konto i wyplacic zlotowki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
48 minut temu, Karolek napisał:

Do czego im te skany dowodu? Jak to tłumaczą?

no proszą na bitbay o nr dowodu, nie dokumentu ze zdjęciem. Obstawiam, że to forma systemu obronnego przed skarbówką. Jak się obraca usługą/towarem/kasą to musi być konkretna osoba, nie może być Pan Mirek Z mirkowa o numerze dowodu HWDP997 bo jak bedzie obracał milionami to skarbówka musi podatek dochodowy od typa ścignąć. Mają obowiązek wskazać typa z którym się robi deal.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Teraz, Orzeszek napisał:

no proszą na bitbay o nr dowodu, nie dokumentu ze zdjęciem. Obstawiam, że to forma systemu obronnego przed skarbówką. Jak się obraca usługą/towarem/kasą to musi być konkretna osoba, nie może być Pan Mirek Z mirkowa o numerze dowodu HWDP997 bo jak bedze obracał milionami to skarbówka musi podatek dochodowy od typa ścignąć. Mają obowiązek wskazać typa z którym się robi deal.

 

to jest swoją drogą dobre, NBP i KNF mówią że krypto to nie waluta, ale podatek od zysku skarbówka z chęcią zapier/doli

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...