Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj mi się uruchomił stop loss na CD Redzie, poszło wszystko za 110zł. Nie jestem zachwycony bo miałem plan trzymać to przynajmniej do końca roku by zapłacić podatek dopiero w 2019, no ale cóż, lepiej nie być zbyt pazernym, 55% zysku mi wystarcza :notbad:a co do CD Red to oby nie było sytuacja w stylu "pycha kroczy przed upadkiem". Nie zdziwię się jednak jak po wynikach 16 listopada znowu wskoczy na 120.

No nie mow ze sie poddales xddd tego typu spadki sie przeczekuje.

Odnośnik do komentarza

Trzymam rękę na pulsie, ale ogólnie ten smrodek wokół CP, mimo że uważam za przesadzony, mi się nie podoba. Wolę zmarnować okazję na zysk niż zmarnować kapitał.

 

Maz, jak zainwestujesz w inne akcje to chyba nie będzie podatku? A przynajmniej jeśli one wykażą stratę

 

Prze wtopę na CIGu miałem póki co w tym roku minimalną stratę, więc ta realizacja sprzedaży CDP powoduje że jestem sporo na +, więc w kwietniu opłacę podatek :sapek:

Odnośnik do komentarza

Gruby Cię rozebrał. Widać to po obrotach. Biją historyczne rekordy. Ja dobrałem kolejną transzę po 101zł.  :banderas: 

 

Zwała kursu nie ma nic wspólnego z artykułem na PPE czy Eurogamerze. O tym było głośno już dwa miesiące temu. Societe Generale ma wejść na grubo na dniach. Pamiętacie potrójną bujankę 80 --> 60 --> 80 --> 60 ---> 80? Powtarza się. 

 

Gwint nie miał jeszcze premiery, Mejm. Niedawno beta wyszła na rynku chińskim. Zobacz jaki tam się odbył szał przy tej okazji. Taki mały kraj, raptem kilkadziesiąt milionów potencjalnych klientów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2017 o 18:44, MaZZeo napisał:

11bit wykazał dzisiaj strate w kwartale, minimalną i spodziewaną, ale janusze giełdy pewnie puszczą więc jutro może być promocja

tak jak mówiłem, była promocja z samego rana nawet po 155, ja wziąłem za 161. Dziś już jest 182.

 

CD Reda też odkupiłem parę dni temu, bo taki smutny ten mój portfel bez niego :D za 110 czyli tyle samo ile mi się SL uruchomił. Jutro wyniki, zobaczymy jak to będzie wyglądać do końca roku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...