Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 2 lata temu 3.2% na nowe środki było w millenium i miało to jakiś sens. Teraz coraz mocniej myślę żeby wyjąć trochę kasy z tej lokaty i powkładać tu i tam, z tym że niespecjalnie mam czas to wszystko śledzić. Szkoda że z tej giełdy z GTA 5 nie wypłacają prawdziwego hajsu bo to miałem w miarę obcykane xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

rozglądam się za kredytem na mieszkanie i co mnie zdziwiło, gdybym miał 50.000 koła na koncie to mógłbym wziać 350.000 kredytu "od ręki" oczywiście na 35 lat z ubezpieczeniami i pod warunkiem, że tam krachu nie będzie, czy inne wydarzenia losowego. Dziwie się znajomym co stękają, że na dwie osoby nie mogą zielonego światła dostać.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

rozglądam się za kredytem na mieszkanie i co mnie zdziwiło, gdybym miał 50.000 koła na koncie to mógłbym wziać 350.000 kredytu "od ręki" oczywiście na 35 lat z ubezpieczeniami i pod warunkiem, że tam krachu nie będzie, czy inne wydarzenia losowego. Dziwie się znajomym co stękają, że na dwie osoby nie mogą zielonego światła dostać.

 

Ludzie nie znają często rynku. Inni zarabiają stosunkowo niewiele.

35 lat to dużo za dużo, próg względnej opłacalności kredytu hipotecznego to max 15 lat, z założeniem corocznej nadpłaty.

Trzeba też pamiętać o tym, że mamy na ten moment najniższe w historii stopy procentowe - nie zdziwiłbym się, jak by za rok skoczyły o kilka procent, a to dla niektórych 'na styku' może się skończyć tragicznie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie z czasem wprowadzą.

Od siebie polecam Inteligo. Korzystam z ich usług jako z głównego konta od kilkunastu lat - płacę 4zł miesięcznie za bankomaty bez granic (już nie ma możliwości ustawienia tej usługi, kto miał, temu zostało), reszta za darmo.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...