Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym lodem bym się tak nie rozpędzał. Nie każdą kontuzję należy chłodzić, choć fakt faktem zdecydowana większość wymaga właśnie takiego zabiegu ;) Po prostu chyba muszę zbudować odpowiedni kołnierz mięśniowy dla swojego kręgosłupa, a kolana po prostu przyzwyczaić do obciążeń i przede wszystkim zbić dodatkowe kilogramy ;)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nadwyrężyłem sobie jakiś mięsień na siłce 2 tygodnie temu. Ból nie ustępował i wręcz bolało coraz bardziej. Dzisiaj pojechałem do swojego fizjoterapeuty i igły mi zapodał ok 7 rano.  Nic dosłownie ból przeszedł. Podczas wbijania igieł bolało oj jak doszedł do miejsca skurczu s(pipi)ysyńsko przez chwilę bolało. Po wyjęci igieł jeszcze 1 h miałem wszystko napięte a teraz nic. Magia :D Polecam każdemu staremu po 30'tce igiełki.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.03.2019 o 09:35, blantman napisał:

nadwyrężyłem sobie jakiś mięsień na siłce 2 tygodnie temu. Ból nie ustępował i wręcz bolało coraz bardziej. Dzisiaj pojechałem do swojego fizjoterapeuty i igły mi zapodał ok 7 rano.  Nic dosłownie ból przeszedł. Podczas wbijania igieł bolało oj jak doszedł do miejsca skurczu s(pipi)ysyńsko przez chwilę bolało. Po wyjęci igieł jeszcze 1 h miałem wszystko napięte a teraz nic. Magia :D Polecam każdemu staremu po 30'tce igiełki.  

Harry  z Tybetu?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Siara_iwj napisał:

Patrzyłeś czy na końcach tych igieł były strzykawki..? 

 

 

Biodro mnie łupie, aż promieniuje na podudzie. Trzeba to będzie rozjeździć. 

Rolujesz nogi?

 

 

@Figuś dużo fizjoterapeutów czy rehabilitantów ma przeszkolenie w igłach. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.04.2019 o 23:51, maciucha napisał:

Panowie, powiem wam starość nie radość. Z 10 lekarzy przez ostatni rok widziałem, teraz się jakaś przepuklina przypałętała i trzeba pewnie będzie się dać kroić.

Nie mam czasu na chorowanie, ja pyerdole :sapek: 

 

Gdzie ci flak wyłazi? Ja mam w brzuchu i pachwinie. Żyje i walczę. :D

 

Z nowych rzeczy - tydzień temu przy infekcji gardła co od dzieciaka ze żłobka złapałem zatkało mi się ucho. Jakby tego było mało 24/H SŁYSZĘ W NIM pisk jakby śnieżący tv. :/ Idzie szału dostać. Najgorsze noce bo nie idzie zasnąć, w dzień gra głośniej radio to ok ale ogólnie masakra. Spokojnie słyszę na to ucho 70% gorzej. Idę w następnym tygodniu do laryngologa żeby to zobaczył ale z tego co czytam w necie i ludzie po 30 lat tak mają to ja pie.r.d.ole niedosyć że w przełyku zwyrodnienie to jeszcze to. :(

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po 2 miesiacach infekcji i braku ruchu juz tak mnie krzyze napieprzaly, ze daj pan spokoj. Ortopede juz mialem ustawionego na wizyte.

 

Ale powrot na siłownię i zajawka na treningi szybko wrocila. Po tygodniu dzwigania po bolu nie ma sladu, czuje sie znakomicie. 

 

@milan odstaw czipsy i rusz dupsko, porownamy bicki jak przyjade :ogor:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...