Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Brat  mial zapalenie wyrostka, ten mu sie rozlal i powstalo zapalenie otrzewnej. Musieli mu tam to wszystko obczyscic i ogolnie posprzatac w flakach.

Ogolnie teraz te zapalenie otrzewnej jest  niebezpieczne ale radza sobie z tym w miare ok. Ale jeszcze te 20 lat temu to ponoc zapalenie otrzewnej to kaplica byla

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2017 o 15:18, chmurqab napisał:

Przez yebaną robotę siedzącą, napyerdalają mnie cały czas plecy. W sumie trwa to już od 3 lat, zaczęło się od tego, że pobolewała mnie lewa noga. Od ponad pół roku boli mnie po całych plecach, przeważnie od piersiowego, na lewą łopatkę. Zacząłem chodzić regularnie na ćwiczenia, basen. Byłem już z 6-7 razy u fizjoterapeuty na masażach. No i chvj, w niedziele po basenie to zamiast być lepiej to tylko mnie bardziej boli :[

 

Dosyć mam tego gunwa.

Ja miałem bóle w krzyżu i karku, szyja mnie tak napierdalała, że aż pulsowało do głowy, kilka razy wymiotowałem z bólu. Ratowałem się lekami przeciwbólowymi, zawsze miałem zapas w robocie. Odkąd schudłem i zacząłem regularnie siłke uskuteczniać, to jak ręką odjął.

aa i jeszcze zacząłem spać na płaskim, bo wcześniej miałem głupi zwyczaj spać na dwóch poduszkach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

kręci mi sie w głowie a jak przechylam ją w lewą strone to chce mi sie wymiotować. Nie piłem wódeczki więc to nie od tego, czemu tak sie dzieje skoro nie jestem jakimś obesranym 30 latkiem?

Cytat

Uczucie zawrotu głowy to sprawa bardzo indywidualna. To, co ktoś odczuwa jako zawrót, dla innego może być uczuciem oszołomienia czy pociemnienia przed oczami.

Niektórzy określają tę dolegliwość jako "zanik mózgu".
 

Przykro mi Pawcio :smutas:

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kanabis napisał:

 

Guz mozgu, nie martw sie bog tak chcial. Bedzie ci tam lepiej.

 

Podbijam Dzika. Ja bym szybko prywatnie udał się do lekarzy bo czasem 1 dzień może zaważyć na życiu. Pawcio idź się zbadaj bo żartów nie ma!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...