Skocz do zawartości

Schorzenia po trzydziestce


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, _Red_ napisał:

Ok czyli kolega farmaceuta, ktory produkuje te witaminy i ma dostep do badan ich skladu, atestow pewnie mi ściemnial, a faktycznie to jest cukier otoczony żelatyna:(

Tego nie napisałem i nie generalizuję - w aptece można kupić wiele świetnych suplementów, tylko...

PO CO JAK MOŻNA ZAMÓWIĆ RÓWNIEŻ ŚWIETNE (a może nawet świetniejsze?) Z DOSTAWĄ DO DOMU?

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.05.2019 o 14:00, _Red_ napisał:

Wkur.wia mnie, że zaczynam doświadczać różnicy pokoleń :C

Jak pierwszy raz usiądę z innym starym kolegą 30+ na ławce i skomentuję "ta dzisiejsza młodzież", widząc fajną 16kę :pedobear: to proszę mi od razu podać eutanazol w kapsułkach.

 

Miałem tak już. Zamiast eutanazolu proponuję jednak Dietyloamid kwasu lizergowego. Pozwala lepiej zrozumieć siebie i przemijanie. Jako tło proponuje las bądź dziką plażę nad morzem. Oczywiście nie w Polsce bo to demonizowany, zakazany prawnie środek a alkohol leje się strumieniami od pokoleń. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wiolku napisał:

Tego nie napisałem i nie generalizuję - w aptece można kupić wiele świetnych suplementów, tylko...

PO CO JAK MOŻNA ZAMÓWIĆ RÓWNIEŻ ŚWIETNE (a może nawet świetniejsze?) Z DOSTAWĄ DO DOMU?

Booo wit d3 40 kapsulek 800j w tej super duper farmie kosztuje 25 zl, a ja kupuje apteczne 60 x 4000j za 10 zl z odbiorem pod domem :dunno:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uszkodzona łękotka i dzisiaj miałem USG kolana. Miesiąc przerwy od aktywności fizycznej jak nie polepszy się lub zacznie boleć po tym miesiącu na siłce to rezonans trzeba będzie zrobić.  A potem może laparoskopowo jakiś zabieg  Kiedyś by mnie to nie obeszło bo ćwiczyłem raz na ruski rok i to przeważnie pograłem w piłkę z kumplami. Teraz 3 razy w tygodniu siłka, rower coraz intensywniej oraz squash raz w tygodniu.... Wszystko stop. Od tygodnia nie ruszam się i już się w(pipi)iam a tu jeszcze minimum miesiąc.

 

Najgorsze że już po tygodniu od urazu nogi dzisiaj pierwszy raz nie czułem. Myślałem że jednak lekarz znajomy przesadzał i te USG niepotrzebne. Niestety po wyjściu od lekarza okazuje się że był potrzebny bo uszkodzenie jest:(. Czy to ten sławny wiek Chrystusowy? Podobno nie jest to wina 33 roku życia ale przetrenowania. Ten rower co dorzuciłem do reszty aktywności mi nogę załatwił. Ja tam nadal myślę że w wieku 20 paru lat bym się tak łatwo nie przetrenowal. 

 

 

Teraz trzeba (pipi)aną dietę wprowadzić bo starałem się aktywnością moje łakomstwo hamowac a bez ruchu nie ma zmiłuj. Zero słodyczy, zero pieczywa i bardzo mało alko. Idę się zjarać  (pipi)one to życie...

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...