Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Było wspominane, że sama husta/maska czy cokolwiek na ryj, nie gwarantują anonimowości - musisz mieć cały zestaw bandziora, włącznie z koniem i bronią, której nikt wcześniej nie widział - Rockstar poszło aż tak daleko :)

No i nie wiem, co za debil projektował uliczki w Saint-Denis, ale tam gdzie są tory, jest za ciasno i jak przywiązałem prawilnie konia do słupka, to się lekki korek zrobił i tramwajarz się denerwował :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A ja juz 20% postepu, kilka mocnych,zwariowanych fabularnych misji.Aktywnosci poboczne poki co odpuszczam.

Jestem w nowej lokacji, powiem tyle, ze gra nie pokazala wszystkich kart  jesli chodzi o grafike na poczatku, wlasnie teraz oswietlenie+HDR mocno daja rade, czuc nextgenowosc.

Ten tryb kamery filmowej podczas travelsal'u i rozmowy z towarzyszem/ami mega patent, innowacyjnosc w dobrym tego slowa znaczeniu.

 

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Belusia3d napisał:

Ale narobiliście smaczka na ta grę, jutro zapierniczam po swoją kopie .

Nie patrząc na warstwę wizualną ktoś zaryzykuje stwierdzenie , ze ta gra miażdży Gta V ?


Tu nie ma żadnego ryzyka - to zupełnie inna liga i RDRII miażdży WSZYSTKO inne, co wyszło do tej pory, a pewnie także długo później.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, teddy napisał:

No szykuje się drugie gow

 

Ale skończcie z tym bezsensownym obrażaniem dzieła od Rockstar tymi porównaniami.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No mimo paru błędów i zje.ebnych rzeczy jak ten wanted lvl i swiadkowie z doopy to jest nowy poziom gejmingu. I jak miesiąc temu myślałem, że jedynym plusem rdr2 będzie to dzięki premierze jesteśmy bliżej traileru VI tak teraz nie mogę się oderwać.

 

szkoda tylko że tej obesranej wędki nie mogę zdobyć a juz nie wiem ile tych misji zrobiłem xD

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, c0ŕ napisał:

Kurczę, w Valentine jakiś typ zaczął do mnie strzelać, wszedłem do biura szeryfa, on strzela i zero pomocy ze strony stróżów prawa ;/ za to jak mu oddałem to od razu grzywna i pościg.

 

Bug czy rzeczywiście szeryfowie nie reagują?

do mnie też, ale po prostu dałem dyla, bo akurat na koniu byłem. 

Odnośnik do komentarza

Byłem u trapera w Saint Denis i przejrzałem zestawy ciuchów, które można u niego wycraftować. Niektóre elementy mi się spodobały, więc zrobiłem sobie listę składników. No i jednym z nich były perfekcyjne skóry krowy i byka. Wyjeżdżając z miasta, mijałem pola kukurydzy i ranczo z kilkoma krowami, więc stwierdziłem, że tutaj "zapoluję".
Resztę tej opowieści streści Wam poniższy filmik (jakie tu są możliwości:obama:)
 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ryo-San napisał:

Kurrrde tak się wkręciłem w zwiedzanie tego niesamowitgo świata że już zapomnialem że tu jest jakaś fabuła xD Magic Hour - Jezusie nazareński jak to wygląda.

 

Właściwie to wszystko wydaje się być elementem głównej fabuły, a nie poboczną zawartością i zwykłym zapełniaczem czasu.

 

A ile można przeżyć przygód pomiędzy kolejnymi misjami. :banderas: Ostatnio natrafiłem na poszukiwacza złota. Przez kilka minut obserwowałem jego próby i modlitwy o chociaż jeden kamyczek. Długo się potem nie cieszył, bo wybrałem opcję rabowania, podziękowałem za wyłowienie skarbu i zakończyłem jego karierę. :kaz:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Jednak te konie wcale takie lepsze od płotki nie są :Coolface:

Daje w spoiler bo przypadkowy NPC

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Nie widzę tu buga, wszystko jest zgodne z fizyką, animacją i dwa kopyta stykają się z podłożem. Po mordzie konia widać, że po prostu sobie robi jaja z murzyna ;p.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

Odebrałem kolejne długi, ulepszyłem namiot Dutcha i zrobiłem sobie ciemny rewolwer ze złotymi grawerami:

FB_IMG_1540755859272.jpg

niestety przez fona lepszej jakości nie wstawię 

 

Tez chcialem sobie grawer trzasnac ale MGSy mi juz mozg zryly pod tym wzgledem...

 

https://youtu.be/MrbVZCF2s3M?t=1m8s

 

https://youtu.be/q5w8tqjoqF4

 

----...----

 

btw. system zbrodni jest w tej grze zyebany, raz wiedza ze to ty, raz nie, i bounty jakie wskakuje powoduje ze w ogole sie nie oplaca w ten sposob pieniedzy zarabiac.

Odnośnik do komentarza

Matko boska ta gra. Zwykla mini misja, pomagam ulizanemu fotografowi z wilkami ktorego go zaatakowaly. Wychodzac z polany atakuje mnie niedzwiedz. Ledwo uchodze z zyciem zakrwawiony potargany bez kapelusza wsiadam na konia. Patrze ognisko siedzi typ pije whiskey podbijam na bajere bo musze odpoczac od tych dzikich zwierzat. Siadam daje mu butelke, slucham opowiesci o torturowaniu indian, gosc pada beton na ryj spity max wiec sie zawijam. Wsiadam na konia jade se przy rzece jakis zgred cos tam kombinuje podbijam pogadac a ten z pretensjami ze on tu szuka zlota i mam sie wynosic. Wyciaga gnata wiec bez zastanowienia strzelam mu z dubeltowki w czolo. Mysle hurwa trza schowac trupa podnosze denata jedzie gosc na koniu, zauwazyl sytuacje gonie go lapie na lasso, zawijam jego kapelusz bo swoj zgubilem przy walce z niedzwiedziem. Wrzucam go zywego skrepowanego do rzeki wsiadam na konia i odjezdzam. 5 minut gry w skrocie. Wyjechalem tylko poszukac jakichs ziol dla Lemmyego. :obama:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...