Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Rozi napisał:

Ja pierdolę, goście, to jest tylko gra wideo. I w niej zdarzają się błędy, zdarzają się przeoczenia. To nie jest prawdziwy świat. Czasami koń się zaklinuje, czasami gościu, którego rozsmarowaliście, pojawi się znowu. Nawet gry od Rockstar tak mają.

 

 

KOLEDZY BIEGŁEM KONIEM I NAGLE MU NOGA ZAPADŁA SIĘ POD ZIEMIE :/ MIELIŚCIE TAK? TAK KONIE SIĘ NIE ZACHOWUJĄ DZWONIĘ DO ROCKSTARA

No szkoda, że tak nie pisałeś jak w Horizon Zero Dawn grałeś. Boże te jęki, że trzeba polować na zwierzątka i biegać za roślinkami, by sobie ulepszyć jakąś część ekwipunku, a tu jak trzeba zapierdzielać dziesięć godzin po lesie żeby zjeść wszystkie cztery rodzaje owoców leśnych, by zaliczyć wyzwanie, to nagle gra życia xd

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, maciucha napisał:

Skończyłem właśnie misje Błogosławieni Cisi w Strawberry z Micahem.

Spłaciłem bounty w tym stanie, ale z niezrozumiałych dla mnie powodów mam status Dead or Alive na południu, gdzie miałem właśnie jechać robić ostatnia misje która narazie mi została na mapie - z Javierem Escuellą i Seanem.

WTF? To jakiś błąd w grze, czy to zniknie za jakiś czas?

 

Panie tam masz przecie taki status bo to jest Blackwater, z którego uciekaliście w góry bo gang trochę narozrabiał. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MEVEK napisał:

Pograłem dalej i wygląda na to, ze u mnie jednak jest wszystko okej z postaciami, miedzy innymi Jack'iem.  Dzieciak po raz pierwszy pojawił mi sie w obozie, po wykonaniu pierwszej misji dla John'a. Zaraz potem, jak tylko pojawiłem sie w obozie Abi spytała mnie, czy sie nim zajmę, bo chłopak sie nudzi - to jest ta misja z wędką :ohboy: uff

Za jakiś czas znikną z obozu, mam ten sam problem i nie mogę gówniakowi dać tego o co prosił żebym mu znalazł bo go nie ma w obozie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SG1-ZIELU napisał:
6 godzin temu, Mikołaj napisał:
Gdzie spotkaliście KKK? 

Ja spotkałem ich na razie dwa razy. Oba spotkania zabawne

miałeś spadający krzyż?:)

 

@up

 

czasem wystarczy przespać kilka godzin w łóżku w obozie i sie pojawiają

 

 

 

POLECAM Każdemu quest nijakiego Marco Dragica. 2 quest od niego to :obama: zabawny jest też quest chain artysty i profesora w tym samym mieście.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, maciucha napisał:

Skończyłem właśnie misje Błogosławieni Cisi w Strawberry z Micahem.

Spłaciłem bounty w tym stanie, ale z niezrozumiałych dla mnie powodów mam status Dead or Alive na południu, gdzie miałem właśnie jechać robić ostatnia misje która narazie mi została na mapie - z Javierem Escuellą i Seanem.

WTF? To jakiś błąd w grze, czy to zniknie za jakiś czas?

Mówisz o całym stanę New Austin z jedynki? 

 

Po wydarzeniach w Blackwater cały gang jest tam poszukiwany, na razie nic z tym nie zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, MaZZeo napisał:

Ja tam nie wiem co macie z tym gunplayem. Mi się strzelaj bardzo dobrze, bardziej satysfakcjinująco niż w GTA V. Aczkolwiek brak blind fire boli :/

No po kilku godzinach grania już zrozumiałam, że nie ma sensu bawić się w celowanie, chowanie za osłonami i inne takie mechaniki, trzeba po prostu wciskać RT. I tak jest autocelowanie :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Mi tez niestety zablokowaly sie misje na 2 chapterze. Nigdzie w sumie nie ruszylem z fabula,  poluje na legendarne skory, lapie konie, gram w pokera i... znalazlem mape, z ktora meczylem sie wczoraj, a w zaznaczonym miejscu znalazlem druga. Znow sie mecze. :v

Teraz jade do swojej ex, moze bedziemy myc sobie dupy w wannie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

 

Panie tam masz przecie taki status bo to jest Blackwater, z którego uciekaliście w góry bo gang trochę narozrabiał. 

 

Godzinę temu, Voytec napisał:

Mówisz o całym stanę New Austin z jedynki? 

 

Po wydarzeniach w Blackwater cały gang jest tam poszukiwany, na razie nic z tym nie zrobisz. 

Aaa dobra XD

 

Czyli spróbować tam wjechać na tą misję z Javierem, czy od razu mnie zastrzelą jak kaczkę?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Fanek napisał:

 

Dziś ich spotkałem w nocy w lesie, chyba tylko w nocy ich można spotkać bo

 

  Ukryj zawartość

 

 


Palili ognisko, ktoś się zajął od niego, wszyscy się rozbiegli, z jednym typem w kapturze biłem się na pieści i to tyle.

Tak samo miałeś nie ma nic więcej z tym związane? XD
 

 

 

 

Spotkałem ostatnio 2 typów którzy zatrzymali się wozem przy lesie i próbowali otworzyć pancerny sejf XD

Musieli go komuś zajumać, podrzuciłem im z odległości laske dynamitu i sejf otwarty $$$

 

Ah, czyli tylko można ich pobić :/  ja jeszcze potem miałem drugie starcie z KKK, w podobnych klimatach ich debilizmu. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, gamerTHC napisał:

Pany wybaczcie jak było. Jak okradać bez rozpoznania? Wczoraj chciałem obrabować pociąg. Kupiłem nowe ciuchy na robotę, konia złapałem na polu, maska założona a po pięknej akcji nawet na grzywnę nie starczyło bo służba ochrony kolei pojawiła się bardzo szybko. emoji35.png

Mnie nie rozpoznawali dopiero jak kupiłem inne maski od pasera. Z tą podstawową nigdy nie mogłem uciec nierozpoznany.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wiem ze mam je crafcic ale nie mam moge nie mam recepturki kupilem wszystko co moge od passera 

 

Tak samo nie moge kupic Stirrups/Horns/Blankets w stajni chuj wie dlaczego a jestem na koncu 4 aktu.

 

Jak wspomnialem wczesniej sklep Pearsona zamkniety calkowicie akurat jak zbieram skory na nowe Satchele

 

Niech mi ktos podowie cos zanim wypierdole ta gre przez okno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...