Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Grabek napisał:

Hehe, uwolnilem typa z kajdanow gdzies na trasie, w zamian zdradzil mi miejscowke gdzie dziadek odlozyl troche sianka. Po wszystkim zlapalem go i wywiozlem do biura szeryfa i skasowalem pieniazek :banderas:

 

btw te domy do obrabowania zaznaczaja sie na mapie czy samemu trzeba szukac?

Samemu

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, szejdj napisał:

Ehh no ten system z przestrzeganiem prawa strasznie psuje tę grę. Jestem w saloonie, wymiana zdań, typ zaczyna mnie bić i nic się nie dzieje, ja go raz uderzę i przeje,bane. Inna sytuacja. Napadam na pociąg, chodzę i zbieram łupy i jest wszystko ok, na legalu, ale jak zastrzelę jedną osobę to od razu dookoła pociągu, nie wiadomo skąd jest kilku stróżów prawa. Kolejny przykład. Biegnę przez Saint Denis, popycham kogoś niechcący, przybiega szeryf i mnie zabija za to. No beka, ciekawe jaka decyzja designerska stoi za takim rozwiązaniem. 

Podobnie rzecz ma się z punktami karmy. Miałem sytuację, że trafiłem zwierzę na 3 gwiazdki zatrutą strzałą, zwierzak nie padł od razu, a nie chciałem żeby się męczył więc dobiłem za co poleciał punkt w złą stronę. Może to też może wynikać z faktu, że zatrute strzały to broń tchórzy (choć z zatrutymi ostrzami nie ma takich cyrków :dunno:).

W ogóle trochę źle są klawisze rozdysponowane. Często miałem, że zamiast zalockować L2 na postaci by o coś zapytać Arthur wyciąga spluwę w kierunku delikwenta i... no reszty sami możecie się domyślić. 

Ale to tam takie czepialstwo na siłę. Jak ten świat wygląda i żyje... :fsg:

A i znalazłem

Spoiler

meteoryt

w jednej chatce. W tym pokerze nie było zwycięzców.

Odnośnik do komentarza

Kolejna misja u nieznajomego skończona i kolejna pozamiatała.

 

 

Chodzi o tego menela który każe przynieść parę gratów z jego domu. Mega klimatycznie było wbić do tego domu w nocy i czytać wszystkie listy, oglądać fotografie by dowiedzieć się kim tak naprawdę był :pechowiec:

Na końcu spaliłem go na ognisku i nawet dostałem pozytywny honor za zakończenie jego beznadziejnego życia.

 

Teraz jak widzę biały pytajnik na mapie to jestem bardziej podekscytowany niż przy misjach fabularnych :banderas:

 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, c0ŕ napisał:

Kolejna misja u nieznajomego skończona i kolejna pozamiatała.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Chodzi o tego menela który każe przynieść parę gratów z jego domu. Mega klimatycznie było wbić do tego domu w nocy i czytać wszystkie listy, oglądać fotografie by dowiedzieć się kim tak naprawdę był :pechowiec:

Na końcu spaliłem go na ognisku i nawet dostałem pozytywny honor za zakończenie jego beznadziejnego życia.

 

Teraz jak widzę biały pytajnik na mapie to jestem bardziej podekscytowany niż przy misjach fabularnych :banderas:

 

 

To byla najlepsza misja nieznajomego wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, c0ŕ napisał:

Kolejna misja u nieznajomego skończona i kolejna pozamiatała.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Chodzi o tego menela który każe przynieść parę gratów z jego domu. Mega klimatycznie było wbić do tego domu w nocy i czytać wszystkie listy, oglądać fotografie by dowiedzieć się kim tak naprawdę był :pechowiec:

Na końcu spaliłem go na ognisku i nawet dostałem pozytywny honor za zakończenie jego beznadziejnego życia.

 

Teraz jak widzę biały pytajnik na mapie to jestem bardziej podekscytowany niż przy misjach fabularnych :banderas:

 

 

Gdzie jest ten typek? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Zgredziula napisał:

Offtop ale wez no ktos podpowiedz jak wrzucac rzeczy w spoiler. Ni chuya nie wiem.

Na pasku w edytorze tekstu masz takie oko i tam kryje się spoiler albo

 

[ spoiler] [/ spoiler] (bez spacji po skośce) 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

YIFKMdl.jpg

0YcoR2E.jpg


Fantastyczna pozycja. Rozpocząłem niedawno 4ty rozdział (dokładnie 44 godz. gry) i kompletnie nie czuję znużenia. Wykreowany świat jest nieprawdopodobny. Czasami LT z RT pomyliłem przez co niewinna osoba zwiększyła swoja masę ciała o ołów, ale....


Kombo OLED w 65 calach + One X zapewniają przy RDR II niesamowite doznania. To wręcz niebywałe, że przy tak bogatym, otwartym świecie udało się na tej niewielkiej, niedrogiej maszynie osiągnąć natywne 4k.
Grafika grafiką, ale ta muzyka .... :music: No i klimat - absolutna rewelacja. Świetna gra, aż żal będzie ją kończyć.:smutas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...