Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Czy ktoś ubił tego wielkiego niedźwiedzia? Poszedłem go tropić i mnie zayebau :dog:

wbilem w niego 10 kul z czego z 7 w okolice lba a moja czaszka i tak skończyła w jego kłach :/ chyba bez dynamitu wsadzonego w jego dupe jak miś śpi nie ma co podchodzić

chyba z pol godziny spedzilem w sklepach na zakupach, mnogość opcji kladzie na łopaty, w koncu mam rewolwer o jakim marzyłem

Odnośnik do komentarza

Udało się w końcu pograć 3 godziny i cóż można rzec w tej kanonadzie spustów? Nic oryginalnego w sumie. Gra chwyta za jaja od pierwszych minut i trzyma za nie cały czas. Tak gęstego klimatu ciężko szukać w innych produkcjach. Po odpaleniu człowiek wsiąka w ten świat i zapomina o wszystkim innym. Rockstar mowil o stworzeniu "living, breathing world" i już czuć że im się udało. 

 

Dotarłem dopiero do pierwszego miasteczka i autentycznie mam ochotę wszędzie chodzić a nie biegać. Niesamowite jak bardzo sugestywny świat udało się stworzyć magikom z R*. Ich prawdziwe magnum opus. I to chyba największa zaleta jaką wyłapałem do tej pory, człowiek nie czuje że gra w grę. Nawet nie trzeba wspominać o świetnej oprawie czy genialnym voice actingu bo do tego przyzwyczaili nas od dawna, ale tak sugestywnego settingu chyba nigdy wczesniej nie udalo im sie osiagnac.

 

Ciężko nawet opisać te wszystkie smaczki które widzimy na ekranie bo to wygląda tak naturalnie, że dopiero po chwili zastanowienia zauwaza sie ile ogromu pracy zostalo wlozonego w ten tytul.

 

A to dopiero początek góry lodowej. Co za wspaniala generacja.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Ficuś napisał:

Ok jest wiosna, zobaczymy co ten open world oferuje, oswietlenie w tej grze jest tak plastyczne, ze az niewiarygodne

 

Ciekawe czy ten simsowe opcje nie beda mnie wkurzac na dluzsza mete

Bedą, jak zmęczył Cię prolog. Z tego co piszesz to już nie jest gra dla Ciebie. 

 

Vice City genialne? GTA V bardzo dobre? Zgadzam sie, ale RDR to nie jest GTA na dzikim zachodzie. Łatwo je tak zaszufladkować, ale dno jest znacznie głębsze. Ja tu widzę zależność między GTA i RDR jak między Uncharted i TLoU. GTA i Uncharted są barwne, żywe i zdecydowanie bardziej mainstreamowe. 

 

RDR i TLoU to nie tylko znacznie bardziej dojrzała opowieść, ale przyziemność oddana w samym gameplayu. Ciężar postaci, realizm w wielu jego elementach by oddać prawdziwość wydarzeń. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A ja przed chwilą poległem przy próbie pacyfikowania obozu bandytów. Klimacik zacny, nie powiem - zobaczyłem z dala dym i namioty wśród drzew, wlazłem na wzniesienie, lornetka, zoom, ogarnięcie sytuacji, ale niestety nie było się za bardzo gdzie schować no i otwarta wymiana ognia z pięcioma typami to nie był najlepszy pomysł :)
Szkoda, że stealth tu nie bardzo działa, bo i owszem - pierwszego sprzątnąłem z łuku, ale zaraz i tak wszyscy się na mnie rzucili.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Pupcio napisał:

Wuja jest niemożliwy czasami :dynia: najlepsza postać. Albo podśmiechuyki z Johna i tego że nie umie pływać :rotfl: chyba z godzine siedziałem w obozie tyle tam jest do roboty i odkrycia. MESAJAH

 

Ja wlasnie w obozie tancze, spiewam, pije i slucham dziwnych opowiesci wujaszka od jakis 20 minut bo sie piekna imprezka rozkrecila. XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

OK, stealth nie działa tu w ogóle jeśli chodzi o ludzi. Trafiłem na jakąś farmę w Aberdeen, na ganku siedział gubas w ogrodniczkach i zamiast mi grozić, jak większość, to ten mnie zaprasza i jeszcze żonę przedstawia. Usiadł przy stole, ona poszła na piętro i miałem sprawdzić, co jej tak długo zajmuje - ogólnie to jakieś psychole, bo znalazłem coś w szafie (tak, szperałem), więc myślę sobie - zastrzelę ją z łuku, jak się maluje. No i tak zrobiłem, cisza, zero wrzasków, zupełnie się nie spodziewała. Ale na radarze widzę białą kropkę, zmierzającą w moją stronę - gruby się striggerował z automatu, mimo że nie miał prawa nic słyszeć. Trochę szkoda - jedyna rysa na diamencie, jak na razie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mikołaj napisał:

W bezchmurną noc spójrzcie w niebo. 

 

O ku.rwus :mog:

W przyszłym roku chce  jechać w Bieszczady na taki spektakl. Bodajże w marcu i kwietniu widać drogę mleczną. 

Sorry za offtop. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

OK, mam odpowiednik Thieves Landing - Van Horn :)
Do takiej dziury w życiu bym się nie wybrał. Bałem się zsiąść z konia, żeby się nie uyebać po kolana :)
Dookoła same menele i podejrzane typy. No i w saloonie niezła zadyma była.
Ale łaźnię mają, więc dałem się wyszorować jakiejś miejscowej kurtyzanie z czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...