Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

@Bigby No ja właśnie też, bo jak jechałem po tę fajeczkę (swoją drogą jeszcze jej nie dostarczyłem - co chwila coś po drodze), to mnie trasa lekko przez góry poprowadziła, a moja kurtałka dosyć cieniutka, więc Arthur trochę zmarzł. Przy siodle można mieć też dodatkowe kapelusze na zmianę :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

Powolnosc tego wprowadzenia w zimie juz mnie meczy, kilometrowe nudne przejazdzki po mieso ziew, oby faktycznie z wiosna i otwarta mapa bylo lepiej

To jest właśnie wspaniałe. Jakby Tarantino robił gierki, tak właśnie by wyglądały. 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, chris85 napisał:

To jest właśnie wspaniałe. Jakby Tarantino robił gierki, tak właśnie by wyglądały. 

 

No. Ja w prologu spotkałem niedźwiedzia i weź z takim walcz. Nie dość, że jeszcze nie ogarnąłem wtedy strzelania, to jeszcze jak bydlak na mnie szarżował to (pipi)a mogłem zrobić. Siedząc na koniu nie mogłem uciec, bo zakaz galopowania, jak mnie zrzucił na glebę to też nie mogłem nic zrobić, bo zakaz biegania xd Kto to projektował xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bigby napisał:

W jednej strzelaninie na bagnach straciłem swój kapelusz. Lekko wychyliłem głowę zza osłony, słyszę świst i pofrunął jak bumerang. :D


Kapelutek po wszystkiemu mozna podnieść i założyć na łeb. Ja straciłem mój na pędzącym pociągu, ale po cut-scence cudownie się zmaterializował, co mnie niezmiernie ucieszyło, bo ten defaultowy skórzany jest chyba najfajniejszy.

Właśnie wyebałem 70$ na customizację swojego rewolweru... Perłowa rękojeść, srebrne elementy, grawerowanie, wymiana muszki i szczerbinki...
Ale jest mój - oryginalny :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Yakubu napisał:

 

No. Ja w prologu spotkałem niedźwiedzia i weź z takim walcz. Nie dość, że jeszcze nie ogarnąłem wtedy strzelania, to jeszcze jak bydlak na mnie szarżował to (pipi)a mogłem zrobić. Siedząc na koniu nie mogłem uciec, bo zakaz galopowania, jak mnie zrzucił na glebę to też nie mogłem nic zrobić, bo zakaz biegania xd Kto to projektował xd

Przecież dwa raz mówił, żebyś nie atakował niedźwiedzia. W zimie są głodne i bardziej agresywne. 

Z resztą jak ktoś gra w grę od Rockstar i zlewa dialogi, to szkoda strzepic ryja 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

A właśnie, jak wsadzić do juk drugi strój na zimę? W sumie sporo tych strojów na start. 

Chciałem też po jednej z misji oddać konia, żeby mi honor podskoczył, ale nie było to dokładnie pokazane gdzie go odstawić, więc po prostu przywiązalem go pod saloonem w miasteczku, skąd musiałem go pożyczyć. I nie wiem czy jakoś mi to zaliczyło czy nie. 

 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, raven_raven napisał:

idzę są zarzuty, że gierka wolna, że prolog nie siedzi. Prolog jest właśnie świetny w przedstawieniu gry tym, jaka ona jest: powolna, prawdziwa, dokładna. Każda animacja jest nam pokazana, każde skórowanie, kąpanie, chodzenie spać czy karmienie konia

 

Niektórzy porównują ten tytuł do dzieła (niezwykle udanego oczywiście) "Nienawistna ósemka".

Ja z kolei odświeżyłem sobie ostatnio: "The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford"  i tu właśnie upatruję wielu podobieństw. M in. właśnie powolne prowadzenie akcji. Długie kadry i leniwie rozgrywająca się opowieść o upadku moralności i zasad. Generalnie dostrzegam wiele podobieństw. Brud, stonowane barwy (przynajmniej w prologu) , dosadna brutalność...

Coś, co dostrzeże koneser, a czym wzgardzi laik nie odróżniający arcydzieła od kuglarskich sztuczek. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...