Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, c0ŕ napisał:

Martwi mnie jedna rzecz, coś szybko te procenty ukończenia lecą. Po prologu zrobiłem może 5, 6 misji (teraz miałem tą z Micah) a tu już 21% ukończenia :frog: 

35 minut temu, raven_raven napisał:

Synek to trzeba na spokojnie. Pojeździj sobie, porób jakieś misje nieznajomych, pograj w pokera, zapoluj na niedźwiedzia. Ja trzeci chapter zaczynam, jakoś z 18h będzie na ten moment. 

 

Co Wy wiecie o "na spokojnie"?
Ja mam 20% ukończenia gry, grałem pewnie ze 20h, a dopiero początek drugiego chaptera, jak żeśmy pierwszy obóz założyli i jeszcze ani jednej misji fabularnej od tego momentu nie wykonałem :kaz:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Krystyna JJanda napisał:

Oj będzie grane w grudniu jak konsolkę kupię. Przy jedynce spędziłem z 200 h, tutaj też się nie zawiodę a będzie lepiej. Odliczam dni. :cool: :lapka:

Takie gry to tylko na premierę i przeżywanie jej razem z forumkiem. Dużo tracisz JJ. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy typek z listu gończego. 

Albo to skrypt  albo nie ogarnąłem guziorów i koleś się oswobodził z lassa dość szybko, co poskutkowało pościgiem na piechotę i kilkoma próbami złapania go na pętelkę, co w końcu się udało. Kasa za niego akurat pokryła grzywnę, która wpadła mi przypadkowo (wolę mieć spokój), przedłużenie lufy rewolweru i jeszcze coś zostało. 

Czyste niebo nocą :obama:

 

Odnośnik do komentarza

@c0ŕ mnie jakiś typ zawalił z konia, rzucił się z pięściami, a jak zaczął dostawać oklep wyciągnął spluwę i zaczął strzelać. ja próbuję unikać kul, nawet gnata nie ruszam, a po chwili mi wyskakuje, że 20$ grzywny. 

Jak tutaj to działa tak jak w GTA, że będą tylko na nas reagować to będzie to przekichane. 

Chyba, że ktoś potwierdzi, że takiego typa też prawo dotyczy. 

Odnośnik do komentarza

Gra tętni życiem, realizmem - wystarczy, ze chwilę dłużej będę sie gdzieś błąkał, przeszukiwał zwłoki ofiar to chłopaki zaczną mnie popędzać, a nawet bluźnić.

Niby nic specjalnego, a czuć dusze na mile. Niespotykane uczucie. Nie spodziewałem sie, ze tak mnie wciągnie. Gdzieś tam w głowie cały czas myślę o środowej prezentacji mojego odświeżonego MediEvila, ale gdy przychodzi do grania to zapominam o Bożym świecie. Cudeńko, cudeńko.. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...