Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Ja zapuszczam wąsy, bez brody. 

 

Dokładnie to samo, nie ma to jak stary, dobry, polski wąs. 

23 minuty temu, Pupcio napisał:

No już nasmarowałem włoski :) ale i tak trzeba sporo czekać

 

Byś musiał mniej czekać to Ficusie tego świata by się potem spinały, że w Simsy grają i muszą sobie Arturka za często golić :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Ogarnięcie tych wszystkich mechanik - jakże odmiennych od tego, czego nauczyły nas gry... to zdecydowanie trudne zadanie.

Są jednak mocno intuicyjne i dobrze się sprawdzają, więc na pewno będą kopiowane w nadchodzących produkcjach innych twórców.

To wyciąganie latarni w wietrzną noc...i przy

Ten kołyszący się gun...

Ten opór postaci przy poruszaniu się, lekki lag(?) ... 

Takie życiowe. Takie rajcowne. Takie. Takie.Takie...

Wracam z roboty i cisnę do upadłego dopóki promil kofeiny nie zatka żył. Wtedy przepłukam mocnym alkoholem. I piwem. Z piwnicy przyniosę stary, dziecinny kapelusz kowbojski syna kupiony w disneylendzie w 2010. Doczekam do cofnięcia czasu na zimowy (zasadnym by było w tym czasie odwiedzić zimową miejscówkę w grze, ale zobaczymy, co noc przyniesie) i na nowo będę grał przez tą bonusową godzinę. A później przez kolejne, aż usłyszę bicie kościelnego dzwonu w pobliżu. A ten od dwóch dni przekozacko.

Dopiero wtedy zdejmę rzeczony kapelusz, na brudne ciało założę wyjętą z kubła z brudnymi rzeczami piżamę  dziadka i pójdę spać do obiadu, który obowiązkowo musi zawierać solone podroby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, cubasa napisał:

Panowie pomocy! Chcę kupić konsole aktualnie żeby pograć w rdr 2 a potem w inne tytuły. Co wybrać Xbox one x czy ps4 Pro?? Posiadam tv 4k. 

 

Prosze o opinię jak ta gra wygląda na tych dwóch konsolach 

Jezeli chcesz kupic konsole tylko pod RDR2 to bierz XoX, natomiast jezeli chodzi o inne tytuly to pod wzgledem wykonania konsola sony ma najmocniejsze exy. Najlepiej zobacz sobie jakies najwyzej ocenione tytuly ekskluzywne na dane platformy i sam ocen. Chyba ze najbardziej interesuja cie multiplatformy to wtedy tez na xboxie wygladaja lepiej (nowe tytuly bo w starszych chyba nie ma takiej roznicy)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, c0ŕ napisał:

Martwi mnie jedna rzecz, coś szybko te procenty ukończenia lecą. Po prologu zrobiłem może 5, 6 misji (teraz miałem tą z Micah) a tu już 21% ukończenia :frog: 

 

Synek to trzeba na spokojnie. Pojeździj sobie, porób jakieś misje nieznajomych, pograj w pokera, zapoluj na niedźwiedzia. Ja trzeci chapter zaczynam, jakoś z 18h będzie na ten moment. 

Odnośnik do komentarza

nie no, wiadomo, nie raszuję z fabułą w żaden sposób, w sumie to miałem wrażenie że robię jeszcze misje - samouczki trochę xD podobne do tych co na początku San Andreas. Ale nie wiem, jakoś deprymują mnie te procenty jak chcę zapisać, słaby zabieg moim zdaniem, po co wiedzieć ile do końca.

 

btw nie ma to jak wziąć świadka i rzucić na pożarcie wilkom :banderas:

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...