Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Faka napisał:

Sterowanie w tej grze to sraka, dziękuję. Który mamy rok, żeby za bieganie odpowiadał przycisk X? Ale reszta w tej grze? Cud, miód i orzeszki. Jest klimat i to przeokrutny.

Bez kitu, właśnie wszedłem żeby spytać czy da się to gdzieś w opcjach zmienić xd Toć żeby dać sprint pod X to trzeba być zyebem. Jak ja mam biec i skręcać jednocześnie, (pipi)a prawą gałką nosem mam kręcić?

I jeszcze do tego to ślamazarne celowanie. Ojj trzeba będzie pobawić się z ustawieniami czułości.

 

Dobra, żeby mieć sprint pod gałką trzeba ustawić sterowanie standardowe fpp, no zobaczymy.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Też jestem po pierwszej sesji. Nie będę się silił na oryginalność to jest rozpier dol totalny.

 

Początek to Hateful Eight polane poważniejszym sosem. Cudo. Ten klimat, ta śnieżyca.

 

Aaaa wyrzućcie z głowy te wszelkie filmiki z jakimiś błędami na PSPRO i liczeniem pikseli. Jakbym tu tego nie przeczytał to bym o tym nie wiedział. Graficznie jest cudownie a HDR pięknie dodaje smaku.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, walek napisał:

Lepiej to sie prezentuje, niż HoriZon pod katem oprawy, imersji, animacji itd. Bo jak narazie najładniejszy open world zaprojektowało Guerrila, ale z tego co czytam Rockstar chyba wyżej ustawiło poprzeczkę. 

 

Lepiej.

Może durny filmik z nosem w ekranie i liczba pixeli powie coś innego ale pod kątem rozmachu, imersji, realizmu oraz ogólnej prezentacji graficznej to IMO najładniejszy sandbox ever.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, kermit napisał:

ehh płotka nie robiła mi takich numerów ;/

włącz kontrolę trakcji i nie strzelaj ze sprzęgła.

 

wczoraj pograłem 2h po premierze. założyłem obóz na wiosnę więc można powiedzieć że tutorial zakończony. nieistniejący jezusieńku kochany jak ta gra wygląda to jakiś obłęd. grafika grafiką ale te wszystkie animacje, audio, głosy, kreacja postaci, dzikie życie dookoła. w klimat można owinąć się jak w naleśnik. wieczorkiem kolejna sesja z tym cudem. w dupie mam że devi zapierniczali jak niewolnicy za miskę ryżu i narzekają na obóz pracy. jeśli nadal będą dostarczać takie gry to mogą nawet przymusowo pierworodnych w ofierze składać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...