Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja chyba jestem ślepy, bo na pierwszej planszy kompletnie nie widzę tych księżyców xd

Znalezienie wszystkich księżyców bez poradnika to mój cel na ten rok.

 

 

Mission Impossible.

 

Jak sobie przypomnę księżyc nr 33 w Wooden Kingdom to zastanawiam się jakim cudem udało mi się go samemu dopaść, bez żadnego YT. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja chyba jestem ślepy, bo na pierwszej planszy kompletnie nie widzę tych księżyców xd

Znalezienie wszystkich księżyców bez poradnika to mój cel na ten rok.

Mission Impossible.

 

Jak sobie przypomnę księżyc nr 33 w Wooden Kingdom to zastanawiam się jakim cudem udało mi się go samemu dopaść, bez żadnego YT.

Ja miałem z kilkoma tak :).

Odnośnik do komentarza

Dobra, tak trochę odbiegnę od zachwytów. Wczoraj pograłem tylko pół godzinki, dzisiaj troszkę ponad 1.5h. Dotarłem do pustyni, ale zawróciłem od razu do dwóch poprzednich. Czy ja zdążyłem zapomnieć jak to wygląda w Marianach 3D i Marian zawsze był taki.. ślamazarny? Nie da się biegać, czy coś mi umknęło?

Odnośnik do komentarza

Normalnie biegasz. Poza tym możesz turlać się lub robić odskoki (bieg -> kucnięcie -> skok, jak we wcześniejszych odsłonach 3D).

 

---

 

Filmami z monetkami natchnęliście mnie, żeby też je zdobyć. Ale żeby nie wrzucić takiego samego filmu, pomyślałem, co innego można byłoby zrobić. Wyszło tak:
 
 
Jaka ta gra jest cudowna... Czapki z głów!
Odnośnik do komentarza

  :) Nintendo jednak potrafi.

No że Nintendo potrafi dostarczać gry z grywalnością urywająca łeb, to jest wiadomo od dawien dawna. Szkoda mi tylko lodzików, którzy traktują Ninendo jako firemke robiącą sprzęt i gry dla dzieci, bo umrą i nawet nie poczują sztosa wymierzonego w ich cebulacką twarz żeby nie powiedzieć mordę.

No i karwa zabierzcie ode mnie tego mario odyseje kosmiczną pinć tysięcy, bo już rodzinę zaniedbuje i wszędzie tylko te księżyce widzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak samo było za czasów GCN, ludzie tylko wtedy ps2 i Nintendo jechanie z góry na dół a ja się śmiałem jak ktoś porównywał pierwszego Jaka do Star Foxa adventures przecież to było niebo a ziemia albo Mario Sunshine :) teraz dopiero co niektórzy przejrzeli nieco i dostrzegają kunszt Niny ale to pewnie przez szerszy dostęp do internetu i wgląd choćby w oceny

Odnośnik do komentarza

Normalnie biegasz. Poza tym możesz turlać się lub robić odskoki (bieg -> kucnięcie -> skok, jak we wcześniejszych odsłonach 3D).

Repertuar ruchów znam, chodzi mi o szybsze bieganie, tak jak w 3D Worldzie masz pod Y/X. Nie pamiętam teraz kompletnie czy w 64/Sunshine/Galaxy było. Tutaj pod X/Y jest rzut czapki i nie widzę żeby Marian przyspieszał od tego.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...