Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu sie zaczyna cyfra vs pudelko bitwa

To chyba dawno wyjaśnione. Jak ktoś kupuje i sprzedaje to jasne, że pudła. Jak ktoś lubi kolekcjonować pudełka to też sprawa oczywista. A jak ktoś woli wygodę i nie chce mu się płytami machać to też bierze to co ma brać. Przecież nie będę przekonywał miłośnika fapowania do płytek żeby brał cyfrę i odwrotnie. Zadałem tylko pytanie o sens kolekcjonowania gier obecnej lub zeszłej generacji. Przecież taki premierowy Wiedźmin czy Final Fantasy XV to teraz totalnie inne, lepsze gry. A sama wartość kolekcjonerska standardowych wydań jest zerowa

Odnośnik do komentarza

 

I znowu sie zaczyna cyfra vs pudelko bitwa

To chyba dawno wyjaśnione. Jak ktoś kupuje i sprzedaje to jasne, że pudła. Jak ktoś lubi kolekcjonować pudełka to też sprawa oczywista. A jak ktoś woli wygodę i nie chce mu się płytami machać to też bierze to co ma brać. Przecież nie będę przekonywał miłośnika fapowania do płytek żeby brał cyfrę i odwrotnie. Zadałem tylko pytanie o sens kolekcjonowania gier obecnej lub zeszłej generacji. Przecież taki premierowy Wiedźmin czy Final Fantasy XV to teraz totalnie inne, lepsze gry. A sama wartość kolekcjonerska standardowych wydań jest zerowa

 

 

Tak samo jak nie ma sensu kolekcjonowania gier zeszłych generacji wstecz - cartridge padają przez bitrot, a płyty sprzed 20-30 lat powoli są przeżerane przez discrot. To samo tyczy się filmów, vinyli, płyt z muzyką, książek, praktycznie wszystkiego - nic nie jest stałe, a my również wiecznie żyć nie będziemy.

Odnośnik do komentarza

 

I znowu sie zaczyna cyfra vs pudelko bitwa

To chyba dawno wyjaśnione. Jak ktoś kupuje i sprzedaje to jasne, że pudła. Jak ktoś lubi kolekcjonować pudełka to też sprawa oczywista. A jak ktoś woli wygodę i nie chce mu się płytami machać to też bierze to co ma brać. Przecież nie będę przekonywał miłośnika fapowania do płytek żeby brał cyfrę i odwrotnie. Zadałem tylko pytanie o sens kolekcjonowania gier obecnej lub zeszłej generacji. Przecież taki premierowy Wiedźmin czy Final Fantasy XV to teraz totalnie inne, lepsze gry. A sama wartość kolekcjonerska standardowych wydań jest zerowa

 

No to po to kupuje się kompletne wydania GOTY jak np Wiedzmina. A ja nie kolekcjonuje dla wartosci żeby potem to rosło w kase itp tylko mam bo sprawia mi radość trzymanie rzeczy, które lubie. Tak samo jak muzykę kupuje na winylu, ksiązkę w papierze, ziny to też papiery to nie odstaje od tego patternu w przypadku gier również. 

 

No i dupa boli mniej jak kupisz na premiere gre za 200zł i ją spylisz jak nie będzie fajna. Cyfrówki owszem wygodne (taka Forza Horizon 3, Fifa na dysku to zbawienie nie chciałoby mi się żonglować płytami) mam kupe indyków na dysku i biorę co chwile na promocjach coś (ostatnio The Witness, Mother Russia Bleeds, Viriginie, Enter the Gungeon i coś tam jeszcze) ale nie mam spiny żeby pudełkowego premierowego Wiedzmina wymieniać na cyfrowego bo i tak już grę skonczyłem i leży sobie na pólce obok retailowych wydań DLC z kartami. 

Odnośnik do komentarza

Tak wklejacie te zakupy cyfrowe a ja co miesiąc kupuje wiele w tamtym miesiący observer, insult simulator czy late shift a to tylko te co pamiętam. 

No ale do tyłu nie będę się cofać. W tym miesiącu na razie wpadły (przepraszam za (pipi)owe wklejanie ale z 4 maili wkleiłem:) ) 2 pierwsze sklep gabena a dwie następne xbox one. 

 

21463030_1678225448883989_19169982995357

 

Mały komentarz co do x-com 2. Miałem się wstrzymać bo króliki i bo drogo. Kupiłem przez Destiny 2. Zachęcony hypem forumkowym szukałem przed chwilą materiałów na youtube o destiny 2 is it worth it i trafiłem na pewien materiał który sprzedał mi dlc. BTW w x-com 2 mamy warlocka z destiny :D

 

 

 

Także dziękuję destiny za pogranie w dodatek do x-coma mam nadzieję że wart swojej ceny :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...