Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

hooi nie gry, ale na tym Twoim skalibrowanym potworze pewnie całkiem nieźle będą wyglądać :kaz:

 

gracze roku pańskiego 2017 już nie kierują się wyborem gierki w którą by chcieli zagrać pod kątem gustu tylko czy ma hdr czy nie

 

:ohgodwhy:

Odnośnik do komentarza

 

hooi nie gry, ale na tym Twoim skalibrowanym potworze pewnie całkiem nieźle będą wyglądać :kaz:

 

gracze roku pańskiego 2017 już nie kierują się wyborem gierki w którą by chcieli zagrać pod kątem gustu tylko czy ma hdr czy nie

 

:ohgodwhy:

Jako ty jesteś czerstwy. Kupiłem też inne gierki, no ale trzeba smieszkowy komentarz wrzucić licząc na poklask i plusiki od ekolegów. Nigdy się nie zmieniaj buraku.

 

PS. HDR w H:ZD wspaniały, w ME:A dobry, a w TLG taki sobie :)

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Masz jakiś straszny ból dupska jeżeli chodzi o mnie. Jesteś zwykłym atencyjnym burakiem, który musi wrzucić swoje smieszne wg niego komentarze wszędzie gdzie się da.

 

PS. Zapytaj recenzenta co myśli o wykorzystaniu tego s/n, droga bojowa kalarepo. Wiesz, rozmawiałem z nim na ten temat.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Na zdrowy chłopski rozum (coś ci obcego) nie widziałem problemu. Dwóch obrońców moralności zrobiło (pipi)burze to aż zapytałem czy nie przesadziłem i tylko się upewniłem, że macie nasrane we łbie ;)

 

PS. Skończ nudzić. Zmieniłeś temat na "złodzieja" bo nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ahaha, Ins, czego Ty oczekujesz od cweluszka bartuszka? xD Weź go ignoruj, bo on tylko na forumku taki wygadany jest.

 

 

Wracając do tematu cyfry, to zakupiłem prawilnie NBA Playgrounds. Rozegrałem kilka spotkań, otworzyłem kilka paczek kart... Po czym odpaliłem NBA Jam na 14 calowym kineskopowcu i PS2 :hi:

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...