Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś doświadczenie w zamawianiu gier z Empik.com? Kupiłem u nich Doom Eternal i nie było z nim problemu, natomiast teraz przy TLoU II w statusie mam planowany termin wysylki 19-22 marca. Jeżeli dzisiaj tego nie wyślą, to idę jutro po prostu do sklepu po swoją kopię i na pchlim wyląduje nówka do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Teraz, - V - napisał:

Ma ktoś doświadczenie w zamawianiu gier z Empik.com? Kupiłem u nich Doom Eternal i nie było z nim problemu, natomiast teraz przy TLoU II w statusie mam planowany termin wysylki 19-22 marca. Jeżeli dzisiaj tego nie wyślą, to idę jutro po prostu do sklepu po swoją kopię i na pchlim wyląduje nówka do kupienia.

Szybciej będzie zrobić zwrot. Jeżeli kupujesz w sieci to masz na to 14 dni.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, - V - napisał:

Ma ktoś doświadczenie w zamawianiu gier z Empik.com? Kupiłem u nich Doom Eternal i nie było z nim problemu, natomiast teraz przy TLoU II w statusie mam planowany termin wysylki 19-22 marca. Jeżeli dzisiaj tego nie wyślą, to idę jutro po prostu do sklepu po swoją kopię i na pchlim wyląduje nówka do kupienia.

Z doświadczenia wiem (parę lat temu tam pracowałem) to zamówienia przedpremierowe wysyłane najczęściej były w dzień premiery. Lepiej anulować i iść do sklepu po swoją kopię. :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Snake_Plissken napisał:

Z doświadczenia wiem (parę lat temu tam pracowałem) to zamówienia przedpremierowe wysyłane najczęściej były w dzień premiery. Lepiej anulować i iść do sklepu po swoją kopię. :)

Jeżeli anuluję, a płaciłem część kodem, a resztę dopłacałem kartą to zwrot zrobią w jakiej formie?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, - V - napisał:

Ma ktoś doświadczenie w zamawianiu gier z Empik.com? Kupiłem u nich Doom Eternal i nie było z nim problemu, natomiast teraz przy TLoU II w statusie mam planowany termin wysylki 19-22 marca. Jeżeli dzisiaj tego nie wyślą, to idę jutro po prostu do sklepu po swoją kopię i na pchlim wyląduje nówka do kupienia.

Ostatnio mają chyba jakiś problem z logistyką. Zamawiałem kilka książek i był termin wysyłki na 12 czerwca /trzy dni, więc ok/. Po tym terminie napisali mi, że przepraszają i dostawa do salonu nastąpi po 20 czerwca, więc anulowałem i wziąłem z alegro. 

Odnośnik do komentarza

Gierke nabylem dzisiaj rano w standardowym dunskim sklepie sieciowym sprzedajacym whirlpoole i aususy, tak o, lezala sobie :P. Zreszta to nie pierwszy raz, to samo bylo bodaj z RDR2 i o ile sie nie myle REmake 2. Tam chyba czesto sie zdarza, ze wypuszczaja cos, dzien lub 2 przed premiera w tego typu sklepach. Poszedlem wiec z ciekawosci sprawdzic, czy nie maja tlou 2 i nie mylilem sie.

 

Jakis przewrazliwiony oszolom usunal  mojego wczesniejszego posta, wiec napisze jeszcze raz swoje wrazenia po 2-3 godzinach grania. brak spoilerow, wiec spokojna glowa.

 

 

 

 

-grafika to poziom co najmniej god of war: wszystko jest tutaj piekne, pelne detali, modele postaci, kolorystyka, otoczenie, jest to zwieczenie graficznego kunsztu na ps4 (gram na pro)

- gameplay jest naprawde dobry, jest to rozwiniecie tego co juz bylo w tlou, wiec jak komus sie podobal pod tym wzgledem tlou, to nie bedzie zawiedziony

- mechanika to faktycznie polaczenie tlou 1 i mgs5 i to dla mnie duzy plus, bo mgs5 uwazam za jedna z najlepszych gameplayowo gier pod katem stealth/strzelanie, ruszanie sie itd.

- miejscowki bardzo eleganckie, klimatyczne, patent z wiekszymi lokacjami oczywiscie na plus, fajnie sie szabruje zakamarki, czlowiek nie ma ochoty niczego pominac, wszystko sprawdzic, nawigowac i likwidowac zakapiorow ze wschodu, zachodu, zza sciany i spod taboretu.

- mozliwosci regulacji rozgrywki dzieki accesibility options sa naprawde spore i kazdy znajdzie cos tutaj dla siebie (ja mam wszystkie ustawienia na hard).

 

to tyle z zalet minusy ?

- postacie jakos takie nijakie, kazdy swoje przeszedl, kazdy jest roztargniony, ma swoja emocjonalna agende i ciezko jest tego sluchac. narazie nikt z do tej pory zaprezentowanych nowych postaci mnie nie obchodzi

- gra wydaje sie juz na poczatku miec problem z pacingiem, wszystko dzieje sie powoli, wszedobylskie momenty chodzone, ktore przeciagaja sie jak krew z nosa (zwlaszcza w towarzystwie NPC), na dodatek trzeba sluchac tego ich gorzkiego pyer dolenia zamiast odzyskac calkowita kontrole nad postacia i ruszyc w bardzo dobry gameplay

- przeciwnicy ten sam poziom co w poprzednicczce, czyli slepi, glusi i glupi jak but. duszenia i glosne morderstwa nozem realizowane na kolesiach znajdujacych sie 2 metry od swoich wspolnikow nadal motzno i bezkarnie.

- jestem juz po pierwszym przelomowych momencie w grze i mimo ze widzialem leaki, to po pierwsze: pewne wydarzenia zostaly naciagniete do granic wiarygodnosci, a po drugie po tym co tam sie stalo, odechcialo mi sie grac. Mialo byc szokujaco, emocjonalnie, a wyszlo tanio i zwyczajnie irytujaco (zobaczyc to na wlasne oczy to troche inaczej niz przeczytac w leaku, obejrzec filmik).  Taka tendencja "przypadkowosci" niczym u tarrantino tylko po to, zeby realizowac shock value z tego co juz wiedzialem wczesniej, w tej grze pozostanie.

 

I ten powyzej to  wlasciwie minus na tyle duzy, ze na dzisiaj sobie daje spokoj. zobacze, moze jutro troche cos poszarpie. ten gameplay kusi, bo bardzo mi sie podoba taka konwencja.

 

takze poki co: gameplay jak dla mnie wysmienity, klimat beznadziejnosci i zaglady rowniez ok, ale fabularnie i scenariuszowo tak jak sie spodzwiewalem.

 

tym czasem na dzisiaj tyle, wracam do days gone szarpac survival na new game plus, borzu, jaka ta giera jest dobra :ohboy:

 

 

PS. Odnoscie tego co powiedzial w swojej recenzji Skill Up, ze gameplay jest zawieszony w poprzedniej generacji - coz, bardzo daleko idacy wniosek i w sumie nie wiem, z czego to u niego wynikalo. Dla mnie jest fpyte i to chyba najmocniejszy element gry jak narazie.

 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

To ja tylko dodam, że jak się wyrobicie w najbliższych 6 godzinach, to dostaniecie w Media Expert za 249 z figurką (jaka by nie była, zawsze jest) ;) a jak dołożycie jeszcze 15 zeta, to jutro rano będzie leżeć u Was pod drzwiami. 

 

Moja refleksja przy powtarzaniu jedynki: The Last of Us ma wszystko, czego nie ma Uncharted, a Uncharted z kolei jest świetne, kiedy na melancholię The Last of Us po prostu nie masz nastroju. Swoją drogą myślę, że Naughty Dog ma doskonały sposób na życie: tworzyć ciągle jedną i tę samą grę, na jedną i tę samę platformę, aby każdy, kto w nią wierzy, miał zawsze radość z postępów studia, które może i jest trochę fajniejszym Ubisoftem, ale jednak większym i solidniejszym gwarantem zabawy. 

 

Naughty Dog = Harry Potter

Ubisoft = Jurassic Park

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Colin napisał:

tam przenieście proszę offtop o  stalkingu kurierów i gdzie dostać bo ciśnienie już wybija :lapka:

 

Ciśnienie to mi skoczyło przed chwilą, jak pojechałem do jednego z marketów odebrać grę, po uprzednim otrzymaniu maila zawiadamiającego o produkcie czekającym na odbiór.

Tymczasem gość mi mówi, z debilnym uśmieszkiem jednego z kandydatów na prezydenta, że dzisiaj nie może, bo złamie zakaz od Sony. To po co wysyłacie te maile? 

I misterny plan na wieczorne granie, szlag trafił.

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...