Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

K#rwa, skończyły mi się reakcje na dziś, a tylu oszołomów prosi się tu o minusy... :shotgun:
Jaki to trzeba mieć zryty beret, by w każdym słowie/geście doszukiwać się przepychania jakiejś ideologii :facepalm:

To już prędzej bym się przyebau do Marii, która przed Seattle prosi dwie młode dziewuchy, by

Spoiler

"sprowadziły jej głupiego męża do domu" (czy coś takiego)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Abby to powinna być w wwe 2k21 A nie w tlou c00rwa jaki czołg xD  nie rozumiem dlaczego zdecydowali się na babe hulka 

A ja nie rozumiem o co ten ból dupy z nią. xD

 

No wygląda jak wygląda, nie każda kobieta jest modelką z okładek gazet. Najwidoczniej pakowała na siłce, żeby mieć na strzała konsolomaniaków. :cool: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:

K#rwa, skończyły mi się reakcje na dziś, a tylu oszołomów prosi się tu o minusy... :shotgun:
Jaki to trzeba mieć zryty beret, by w każdym słowie/geście doszukiwać się przepychania jakiejś ideologii :facepalm:

To już prędzej bym się przyebau do Marii, która przed Seattle prosi dwie młode dziewuchy, by

  Pokaż ukrytą zawartość

"sprowadziły jej głupiego męża do domu" (czy coś takiego)

 

Tu już nie chodzi nawet o przemycenie feminizmu ale jest tak głupie.

Spoiler

Jak 10latka sięgającą do pasa dorosłemu zadźgała go nożem? Jednym pchnięciem? Nie tak łatwo kogoś ubić nożem , a tu prosze, chciałbym zobaczyć te scenę :)

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

Myślałem że legancko wszystko zwiedzam liżę ściany a tu z 10 znajdziek mi brakuje w siajtl, no trochę się zdenerwowałem. 

A weź gurwa. Byłem w banku, myślałem, że przejrzałem wszyściutko, a jakimś cudem nie zauważyłem najważniejszej skrytki z pierścieniem. :nosacz2:

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, GSPdibbler napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

To nie jest mszczenie, tylko tortury, wyjątkowo sadystyczne tortury. W dodatku ziomek uratował jej życie. W sumie porównanie z Trynkiem było trafione, w obydwu przypadkach mamy przykład choroby psychicznej i dewiacji, możliwe że też o podłożu seksualnym u Abby z oczywistych względów. I to ma być grywalna postać? 

 

 

Ten temat to skarb.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że uczynienie z Abby grywalnej postaci jest genialnym zabiegiem.
Te sprzeczne emocje - z jednej strony chciałbym, by ginęła na masę różnych sposobów, ale z drugiej interesuje mnie jej strona opowieści.
Jeszcze chyba nigdy w grach nie kierowałem poczynaniami postaci, której tak szczerze nienawidzę.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Takie żenujące dialogi rodem z Netflixowych seriali dla nastoletnich alternatywek są co chwilę, przykładowo:

 

Spoiler

Scena w barze na poczatku, Ellie na focha na starszego białego mężczyzne co zrobił jej awanture o publiczne lizanie, on ją przeprasza i jej daje kanapki a ona nazywa je "bigot sandwitches", resetera w amoku z radości zapewne. Albo Abby zanim wymierza Joelowi cios wyzywa go "ty stary głupi mężczyzno" xd

 

Ogólnie taką kompilacje będzie można zrobić z tej gry:

 

 

Jak dla kogoś to jest dobrze napisane i ma więcej niż 14 lat to nawet nie współczuje.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shen napisał:

Przez te znajdzki to chyba daruje sobie platyne, od za(pipi)ania tego jest

Z tego co widziałem to ok. 300. Po 10h mam 100 więc pewnie łącznie zbiorę z 250 ale pewnie część jest tak poukrywana, że bez filmików się nie obejdzie. 

 

W ogóle to jest w tej grze NG+ gdzie to wszystko przechodzi? Bo raczej wątpię żeby się dało ulepszyć wszystko w jednym przejściu, w jedynce też trzeba było robić NG+. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, suteq napisał:

Z tego co widziałem to ok. 300. Po 10h mam 100 więc pewnie łącznie zbiorę z 250 ale pewnie część jest tak poukrywana, że bez filmików się nie obejdzie. 

 

W ogóle to jest w tej grze NG+ gdzie to wszystko przechodzi? Bo raczej wątpię żeby się dało ulepszyć wszystko w jednym przejściu, w jedynce też trzeba było robić NG+. 

Ja mam 82 i wlasnie jestem w

w muzeum z Joelem

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, suteq napisał:

W ogóle to jest w tej grze NG+ gdzie to wszystko przechodzi? Bo raczej wątpię żeby się dało ulepszyć wszystko w jednym przejściu, w jedynce też trzeba było robić NG+. 


Jet NG+, wszystko przechodzi, nawet jest opcja odznaczenia w menu znajdziek, które zebrałeś w pierwszym przejściu.
No i polecają zostawić sobie manualny save z ostatniego chaptera, dzięki czemu będzie dostęp do Chapter Select - tu będziesz mógł wyczyścić wszystko, co pominąłeś.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

O kurde, ale POGCHAMP. :banderas: 

Podziękuję jak się reputacja odnowi. :lapka: 

 

@Wredny

W sensie ten manualny save jak rozumiem będziemy robić po skończeniu gry? No bo generalnie w grze nie ma podziału na Chaptery jako takie więc skąd mam wiedzieć, że ten bedzie ostatnim. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Kurła, ale ten poziom przetrwanie, to naprawdę mocne, iście, surwiwalowe granie jest. Ja piedolę, wszystkiego mi brakuje, najgorzej z nabojami do broni. A jak już starcie z ludźmi masz, to srasz i kitrasz się po kątach, bo yebani tak Cię dobrze widzą, że ledwo co jesteś w stanie ich ogarnąć XD. Przeyebany ten poziom jest.

Odnośnik do komentarza

Znajdźki? Uwielbiam! W jednej notatce chwalą polską rodzinę która pomogła żydom w czasie WW2. Róbcie jak ja, pierwsze przejście na spontanie, a drugie z najlepszym poradnikiem od Powerpyx. Jest też fajny ficzer w opcjach dla kolejnych przejść, można se zaznaczyć żeby znalezione wcześniej znajdźki były specjalnie oznaczone.

 

Wizyta w sklepie muzycznym w Seattle... :obama:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, suteq napisał:

 

@Wredny

W sensie ten manualny save jak rozumiem będziemy robić po skończeniu gry? No bo generalnie w grze nie ma podziału na Chaptery jako takie więc skąd mam wiedzieć, że ten bedzie ostatnim. 


Kurde, ciężka sprawa, ale u powerpyxa napisano coś takiego:
 

Spoiler

WARNING: Be sure to make a Manual Save in the last Chapter (Chapter 45) and DO NOT ever overwrite this save! The chapters you have available in Chapter Select are based on your last autosave. When you replay an earlier chapter, it will lock you out of chapters past your autosave. The only way around this is to reload the Manual Save from the last chapter each time, then quit to the Main Menu. Doing so updates your Autosave to the last chapter, making everything available in Chapter Select again. Example: You completed the story and go to replay Chapter 4, it will lock you out of everything past Chapter 4. But if you have a save from the end of the game, you load it and all Chapters are unlocked again.

 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Observer napisał:

Takie żenujące dialogi rodem z Netflixowych seriali dla nastoletnich alternatywek są co chwilę, przykładowo:

 

  Ukryj zawartość

Scena w barze na poczatku, Ellie na focha na starszego białego mężczyzne co zrobił jej awanture o publiczne lizanie, on ją przeprasza i jej daje kanapki a ona nazywa je "bigot sandwitches", resetera w amoku z radości zapewne. Albo Abby zanim wymierza Joelowi cios wyzywa go "ty stary głupi mężczyzno" xd

 

Ogólnie taką kompilacje będzie można zrobić z tej gry:

 

 

Jak dla kogoś to jest dobrze napisane i ma więcej niż 14 lat to nawet nie współczuje.

 

Aleś Ty gupi. Nie zauważyłeś, że to jest nastolatka? Wolno jej czasem wku się, powiedzieć coś głupiego itp., to nie pani profesor, która musi ważyć słowa. Już pisałem, ta gra jest szczera, uczciwa i nie dla idiotów.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...