Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

ale sie w(pipi)ilem, otworzylem sejf, dostalem kabure, zapisalem sobie recznie gre, wylaczylem i zrobilem krotka przerwe. Wrocilem odczytalem swoj zapis, gram i po jakims czasie sie zorientowalem, ze to (pipi) i tak wczytalo mi auto save z poczatku lokacji i nie zachowalo zdobytych itemow. Musialem sie (pipi)a cofac i wszystko robic od nowa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

ale sie w(pipi)ilem, otworzylem sejf, dostalem kabure, zapisalem sobie recznie gre, wylaczylem i zrobilem krotka przerwe. Wrocilem odczytalem swoj zapis, gram i po jakims czasie sie zorientowalem, ze to (pipi) i tak wczytalo mi auto save z poczatku lokacji i nie zachowalo zdobytych itemow. Musialem sie (pipi)a cofac i wszystko robic od nowa.

Pozdro, też tak miałem. System zapisów jest zyebany, wczoraj poczyściłem lokacje, przed wejściem do synagogi zrobiłem zapis i poszedłem spać. dzisiaj musiałem część lokacji wyczyścić jeszcze raz :[

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Pozdro, też tak miałem. System zapisów jest zyebany, wczoraj poczyściłem lokacje, przed wejściem do synagogi zrobiłem zapis i poszedłem spać. dzisiaj musiałem część lokacji wyczyścić jeszcze raz :[

Nie wiem na (pipi) jest ten reczny save. Juz mialem podobna akcje ze skillami i ulepszeniem broni

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, - V - napisał:

Jeżeli naprawdę uważasz, że ktoś dzisiaj kupuje recenzje, szczególnie duże serwisy to pozdro 600. :D


Nikt nie kupuje, ale dostajesz Press pack/ekskluzywny materiał i nie wypowiadasz się negatywnie, bo nie wypada, a potem jesCze nie dostaniesz, wiec ostrożnie.

 

No nie ma co się gryźć z dystrybutorami, a takie serwisy jak ppe czy magazyn GameInformer należący do GameStopu to przykład, że recki to nie tylko opis gry ale i broszura reklamowa chlebodawcy (10/10 dla Spider-mana). Kończę offtop.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ryo-San napisał:

Pojedyncze owszem ale całościowo pokazuje że ewidentnie jest tu jakiś problem obok którego nie da się przejść obojętnie.

Problem jest taki, że to są w 95% oceny osób, które nawet w grę nie zagrały i nie zagrają, ale są pierwsze do robienia syfu w imię chuy wie czego. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Ryo-San napisał:

(...). Czegoś takiego chyba jeszcze nie było ale właśnie przez to mam jeszcze większe hype na tą grę. Chce się sam przekonać o co tyle krzyku że ludzie Druckman'owi grożą śmiercią na tweterze xD 

 

Jeśli mnie pamięć nie myli to bardzo podobna sytuacja była z Diablo 3 na premierę - recenzje użytkowników były w totalnej opozycji do growych dziennikarzy

 

Sam się wtedy dałem ponieść hajpowi kupując grę na pc za prawie 300 zł XD

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, suteq napisał:

W ogóle to jest w tej grze NG+ gdzie to wszystko przechodzi? Bo raczej wątpię żeby się dało ulepszyć wszystko w jednym przejściu, w jedynce też trzeba było robić NG+. 

Musi być, gdyż w opcjach jest dodatkowe ustawienie podświetlania znajdziek, ktore zostały wcześniej podniesione. Tak tylko przypominam.

Odnośnik do komentarza

Nie no skisne, wątki żydowskie :) Ja myślałem że to takie żarty forumowe że nosata jest żydówka. Nie ma chyba gry bardziej poprawnie politycznie. Szkoda że nie zalapalismy się na BLM. Ale gameplay wciąga, eksploracja bajka. Fabularnie poziom dla gimbusów. Może się rozkręci , bo ciągle Gadki o caluskach już nudne.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza
Tu się odstawia jakiś poyebany kabaret. Wy nie kumacie że ta gra i tak się obroni czy będzie dobra czy nie dobra?
 
3 lata temy był spust jak był trailer na paris game week że ta laska co wisi to Ellie i że kuzwa mega klimat a teraz Wam (pipi)lo ze skoro to nie Ellie to jakis WWF bo gruba czy coś? Przecież jak połowa z Was spojrzy w lustro to albo wygląda jak g.... a w najlepszym wypadku jak g..... więc nie wiem co Was tak irytuje w tym jak bohaterów pokazano.
 
Kolejna sprawa to że przecież nie ma szans na idealną FABUŁĘ, GAME PLAY cZY INNE CECHY ale proszę o jeden tytuł podobny? Jeden maluteńki podobny tytuł? deat Stranding jest JEDEN, God Of War jest JEDEN, HZD jest JEDEN! Czemu próbujecie tą gre porównać. Nie podoba się bo YT brzydko wyświetlił albo nie mój klimat bo flaga ma więcej kolorów niż dwa - spoko. Powiedziałeś, idź, żyj. Pozdro
 
Ładna grafika!
Jezus ziomuś ty robiłeś recenzje gier ?

xD
Odnośnik do komentarza

Oj koniec na dzisiaj już ponad 12 h godzin na liczniku. Nawet sprawdziłem w menu ile znajdziek znalazłem i chyba naprawdę liże ściany bo prawie wszystko mam bez poradników. Szukanie tego to przyjemność. A jak coś pomine to cóż nie było mi dane poznać. W sumie (pipi)ać trofea a grę przechodzę przeważnie raz. Tu nie będzie inaczej bo to gra nastawiona na fabułę. 

 

 

Nic a nic nudy nie czuje. Tak są kill roomy ale nie nudzą. Tak mamy mechanikę "drabin" ale nie w(pipi)ia. Sama walka soczyście krwista jak w jedynce ale przez lepszą grafikę robi jeszcze większe wrażenie. 

 

Nie lubię

Spoiler

retrospekcji i cofania się w czasie

. Nie lubię tego w grach i serialach. Tutaj jest to genialnie zrobione i wyreżyserowane.  Chcę oglądać i chłonąć każdy fragment. Na razie moje goty czy będzie lepiej czy gorzej napiszę po zakończeniu. Może być tak że fabuła mnie wkurzy i jak w me3 obniże ocenę na koniec nie wiem ... Nie znam i nie chce znać spoilerów przekonam się i wtedy napiszę. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza


18h na liczniku i jestem gdzieś w 2/3 części gry. Fabuła jest podawana szczątkowo i chyba jej w ogole nie bedzie więcej z tego co widzę. Oczywiście gameplay i grafika pierwsza klasa ale fabularnie to jest faktycznie cienizna oprócz początku. O ile lgbt jestem w stanie zaakceptować bo w końcu całujące się laski są spoko to na wymioty mnie zbiera jak widzę ta stronk woman, gdyby ja zamienili na jakiegokolwiek dobrze napisanego faceta to podejrzewam ze nie byłoby żadnego hejtu na gre a tak mamy to co mamy. Na dodatek porażki cześć dalej bo  

 

jestem po konfrontacji z ta Abby i zacząłem nią grać :/ czuje ze będę teraz nią tłukł prawie ze do końca gry żeby skończyć w momencie z ellie :( 

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

Nie lubię

  Pokaż ukrytą zawartość

retrospekcji i cofania się w czasie

 Nie lubię tego w grach i serialach. Tutaj jest to genialnie zrobione i wyreżyserowane.  Chcę oglądać i chłonąć każdy fragment. 

Czyzby byla tu mowa o muzeum? No ja tam spokojnie z 1.5h spedziles. Piekne eksponaty i niespodzianka na koniec :cray: 

Odnośnik do komentarza

Pisanie o słabej fabule to gruba przesada. Przecież sam świat pokazuje jak idzie fabuła, wszystko jest uzupełnione znajdowanymi po drodze wpisami i notatkami. 

Spoiler

Ten motyw kiedy po śmierci Joel'a wchodzimy do jego domu i widzimy jego plecak i kurtkę z pierwszej części. Pęknięty zegarek od Sary, rewolwer i pamiątkowe zdjęcie, które Ellie wręczyła mu pod koniec gry bo wcześniej Joel nie wziął tej fotografii od Tommyego. Wow.

 

Upgrade broni jest dość drogi. Po drodze idzie zebrać dużo części ale pojedyncze zmiany kosztują od 50 wzwyż. Ciekawe czy jest jak w jedynce, że nowa gra plus obejmuje tylko ten poziom trudności, na którym ukończyliśmy grę.  Póki co mam jakieś 9h na liczniku, gram typowo stealtn. Do tej pory użyłem trzech naboi do pistoletu i dwóch do strzelby więc ekwipunek mam spory przy zwiedzaniu i zbieraniu wszystkiego po drodze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...