Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

To jest od poczatku że mozesz sobie ustawic przeciwnikow na survival a wypadanie przedmiotow na very easy. Opcji jest multum ale nie ma najważniejszego poziomu.

 

Mam nadzieję, że będzie patch i trofeum za przejście na Grounded żeby do 100% dobić z satysfakcją. Różnica w graniu między normalem a survival już w jedynce to była przepaść, a tutaj jest jeszcze większa. Cóż, trzeba poczekać.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, - V - napisał:

 

Mam nadzieję, że będzie patch i trofeum za przejście na Grounded żeby do 100% dobić z satysfakcją. Różnica w graniu między normalem a survival już w jedynce to była przepaść, a tutaj jest jeszcze większa. Cóż, trzeba poczekać.

Jeżeli nie było na początku, to wątpię aby wprowadzili takie trofeum w jakieś łatce, a szkoda. 

Odnośnik do komentarza

Wyjątkiem ostatnio w exach od Sony jest GoW bo tam najwyższy poziom był od razu. Nie śmieli już w patchu wprowadzać coś powyżej Give me God of War :D

 

Lista pucharków w grze jest dla mnie największym zawodem z nią związaną. Jestem dumy ze 100% w jedynce za wszystkie poziomy trudności i multi, które mimo że świetne to ja odpadam w każdym multi naprawdę szybko. Tutaj nie ma żadnej satysfakcji za 100%, przynajmniej na razie.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BudryzPL napisał:

Masakra. Splatynowalem jedynke na 100% i pykam od reki na Survivalu dla podniesienia wczuty jako zadeklarowany psychofan, ale nie spodziewalem sie tego, a jesli to dopiero poczatek. OMG :)

Ta gra nie boi się podejmować odważnych decyzji fabularnych :D

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

GOTY gierka,(pipi)o. Właśnie zrobił mi się bug i nie mogę popchnąć fabuły dalej. Jestem w Seattle Day 2

Spoiler

moment gdzie przedzieramy się z łysym chińczykiem przez wieżowiec, tuż po znalezieniu maski i walce z stalkerami.

Yebanego węża nie mogę się chwycić.

The-Last-of-Us-Part-II-20200629153227.jp

Nie pomogło wczytanie rozdziału, wywalenie gierki i ponowna instalacja, nic. Mam jeszcze save, który zrobił się mi przez przypadek z przed 6 godzin. Zawsze lepiej stracić to niż 32 godziny, które mam nabite ale skoro reinstal ani wczytanie rozdziału nic nie pomogło wątpię by i to coś dało. Pozostaje chyba czekać tylko na łatkę. Dzięki panie drunkman :reggie:

no chyba, że czegoś nie zabrałem albo coś ale po filmikach widzę, że nic takiego nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Pupcio napisał:

Chyba moja ulubiona bitka w tym miejscu i chyba jedyny raz gdzie zginąłem kilka razy xD

Masterowałem to miejsce. Świetna walka na przetrwaniu. Itemy mi się świeciły wszędzie jak się skradałem, cieszę więc miche, że mi zostało z 2-3 bandziorów i jeden gułaj i wyczyszczę wsio, a tu (pipi)a jego mać nagle Ela się zsuwa gdzieś i cyk nie da się cofnąć. Irytuje mnie to - aż się czasem boję drzwi otwierać :yeti:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Jak się robi ten pad na plecy jak w 0:12? Zwykle w tej pozycji jestem po otrzymaniu strzała. Juz wyłączyłem grę więc dziś nie sprawdzę.

 

18 godzin temu, YETI napisał:

Tak samo jak pad do przodu na brzuch. 

Gałka do przodu lub tyłu, dwa razy O. 

 

Nie-e. 

Kierunek na gałce  + O + L1 (czyli czołganie i unik, jeśli ktoś ma inaczej rozmieszczone przyciski). Wszystko przytrzymać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...