Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Z jednym rozi ma rację, typy dalej myślą że ludzie mają ból dupy O to że baby się całują xD

Nie no, o to był ból dupy jak pokazali pierwszy gameplay. Potem raczej mało kto tak pisał i pisze. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Damn, Roziemu się nie podoba co bardzo uzewnętrznia, ale zdrowy jest prawie tak samo irytujący jak z Celeste. Żaden nie zagrał, ale każdy wie, że ma rację.

 

Nie wiem, czy mam rację, jeśli gra mi się nie spodoba to pojadę po niej jak po U4, na którym się zawiodłem, głównie przez te powolne momenty, które mi w tej części nie pasowały. No ale nie skreślę TLOU2, bo jakieś przeciek, który nic nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Pupcio napisał:

Z jednym rozi ma rację, typy dalej myślą że ludzie mają ból dupy O to że baby się całują xD

 

Wiadomo, że najbardziej chodzi mu o:

 

Spoiler

śmierć Joela. Że chciałby grać w drugiej części 60 latkiem, a w trzeciej 80. Tak miało być, to Ellie jest główną bohaterką od pierwszej części. Joel uratował ją, nauczył jak przetrwać w tym świecie, nauczył grać na gitarze i nie tylko. Przyszła pora na niego, na pewno będą wspaniałe retrospekcje, dzięki którym nieraz uronimy łezkę i gra będzie jeszcze lepsza.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Nie, trzeba zagrać w grę, żeby ocenić fabułę, a nie obejrzeć jedną (!) cutscenkę.

 

15 minut temu, Rozi napisał:

Wyciekły kluczowe części fabuły, a w zasadzie to cała. Praktycznie wszystkie cutscenki i opis tej niesamowitej (XD) historii, która wyszła spod pióra Neila Cuckmanna.

 

A poza tym, to miałeś mnie chyba w ignorach?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

 

To napisz o co masz ból doopy?

Nie wiem o co Rozi, ale ja już się wypowiadałem. I jakoś odnosisz się do wszystkiego tylko nie do tego co najważniejsze z przecieku.

Spoiler

O to, że gra się Abby. Śmierć Joela jawi się jako bezsensowna przez to także. Że to NIE jest historia Ellie. Że potraktowano ją nie jak główną bohaterkę, ale ją trochę jak Snake'a w MGS2. I teraz spoiler RDR2:

Spoiler

Nie znoszę jak główny bohater umiera. Przez to przestałem w RDR2 grać. A tu dodatkowo grasz jego mordercą. I jeszcze robisz kuku Ellie i jej dziewczynie.

On się czepia pocałunku. Ojojoj. No nie i jeszcze raz nie.

 

Nie mam z tym problemu, że Tobie to nie przeszkadza. Mi może. Naprawdę.

Zresztą nie rozumiem takiego podejścia - nie pisz, nie smuć mnie, bo mi się podoba.

No jeszcze raz - rozumiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

To jest historia Ellie i potraktowali ją jako główną bohaterkę, bo gramy nią przez większość gry. Joel musiał zginąć prędzej czy później, nawet dobrze, że tak się stało, bo będą emocje, podczas zapewne cudnych retrospekcji. A ja chcę się dobrze bawić.

 

@Basior

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby nie było są plusy:

 

Spoiler

śmierci Joela, na przykład te retrospekcje, na których Joel uczy Eliie grać na gitarze, czy pływać. Gra dzięki temu będzie głębsza, będzie bardziej emocjonalnym przeżyciem. Granie Abby, zabójczynią Joela, to świetny patent. Być może będzie cut scenka, co czuła, gdy Joel zabił jej ojca. To nie jest gra czarno-biała, z podziałem na dobrych i złych. Zobaczymy też Ellie, jak to przeżyje.

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

Jakby było są plusy:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

śmierci Joela, na przykład te retrospekcje, na których Joel uczy Eliie grać na gitarze, czy pływać. Gra dzięki temu będzie głębsza, będzie bardziej emocjonalnym przeżyciem. Granie Abby, zabójczynią Joela, to świetny patent. Być może będzie cut scenka, co czuła, gdy Joel zabił jej ojca. To nie jest gra czarno-biała, z podziałem na dobrych i złych.

 

Ja ci powiem jaka to gra. Gra w której biały heteroseksualny człowiek jest gonwnem, wbrew logice i dla poklasku społeczności lbgtrtv. Silne kobiety? Dobrze wiemy jakie są silne, kto ma żonę ten wie, chyba że babochlopy. W takim świecie wszystko by wróciło do normy bo mężczyzna jest bardziej przystosowany do survivalu. Większa siła, odwaga itd. już sam zamysl świata wybija mnie z wczowki, bo wiem że jest bezsensowny. Ja wiem że gameplay będzie w deche, ale polecieli po bandzie z dyskryminacja normalności. Żeby nie przynudzać poczekam do recenzji i wtedy zdecyduje, bo jak na razie spusty na temat gameplay, a o fabule tak cicho od tych co grali.

  • Lubię! 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...