Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Square napisał:

Niby tak, ale dalej jak się przeładowuje to nie trzeba się martwić o ammo, które zostało w magazynku. Jak już idą tak mocno w immersje to mogli to zmienić.

aje, w pierwszej Mafii to było i pamiętam, że trza było rozważnie reload pstrykać żeby np. 4 nabojów do magnum nie zmarnować

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Szymek napisał:

Nie wiem kiedy ktoś się na to odważy. Już widzę marudzenia graczy że jak to tak gra zabiera moja amunicję xD

Gierka to wgl jest open world podzielony na duże huby? Jak wczoraj pokazywali linkę od razu pomyślałem o elementach metroidvani

 

 

Nie, będzie to co w Uncharted 4 i Lost Legacy. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, - V - napisał:

Nie, będzie to co w Uncharted 4 i Lost Legacy. 

TLoU2 będzie miało zdecydowanie większe poziomy niż U4. 

 

The Last of Us 2 to liniowa gra single-player, ale z wypowiedzi Naughty Dog wynika, że twórcy zamieścili w grze dodatkowe sekwencje, których część graczy może w ogóle nie odkryć.

- Posunęliśmy się tak daleko w tworzeniu otwartych poziomów, że mamy tu całe momenty fabularne, starcia z wrogami i oskryptowane sekwencje, które możecie całkowicie pominąć - tłumaczy Anthony Newman, współreżyser gry, w nowym wideo poświęconym The Last of Us 2.

Nawet jeśli wiemy, że część graczy może nigdy nie zobaczyć tych fragmentów, to po znalezieniu poczujesz, że to ty je odkryłeś. Dzięki temu uzyskują urok i magię - dodaje.

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-05-21-the-last-of-us-2-z-ukryta-zawartoscia-czesc-graczy-moze-pominac-cale-sekwencje-fabularne

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MBeniek napisał:

 

najsmieszniejsze jest to, ze ukrywaja postac o ktorej kazdy juz wie. covert op stulecia xd

 

nawet jakis smieszek z reddita edytowal stronke wiki fandom o the last of us, dajac pelen opis tej postaci, to po kilku dniach jakis admin to zmienil na

Mysterious woman: a mysterious woman, who´s identity remains secret

 

 

kwik xd

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

W 4K. Tak od połowy jest wczorajszy gameplay.

https://youtu.be/NB2gOm2Hn2I

No sorry, ale to jest graficznie średnie, porównując do najlepszych gier tej generacji na konsolach.

 

 

 

Nie ma to jak porównywać jakość z kompresowanego youtube do gameplayów gier...
Przypomnij sobie Uncharted 4 i dołóż z 20% ładniejszą grę ^^

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

u mnie to wygląda tak, że gry od from software i ND po prostu biore, nic nie oczekuje i na żadnej się nie zawiodłem (tak nawet na dark souls 2). dostałem przeciekiem, troche suabo, że już to wiem ale wiem tylko tyle. muszę jakoś odświeżyć tlou, nie wiem kiedy ale przed part2. kurcze już niedługo, ale fajnie.  

 

o, znalazłem materiał, który trafnie odzwierciedla moj stosunek do tlou...

 

SPOILER ALERT

 

 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, XM. napisał:

Bylo mowione, ze bedzie dlc do singla? Oby nie bylo, LB było mocno hoiowate.

Z tego co pamiętam to mówili, że to zamknięta historia i tym razem nie będzie tego typu dlc. Pewnie potem chcą się skupić na multi i czym prędzej na nowym ip/ps5 (w powrót do uncharted to nie wierzę). 

 

A tak w sumie co ci się nie podobało w LB? Bo imo to było więcej tego samego co w podstawce. No chyba, że tam też ci się nie podobały te poziomy, w których graliśmy Ellie.  

Odnośnik do komentarza

Ta gra będzie bardzo, ale to bardzo dobra, gameplayowo to już w ogóle pozamiata. Ile się dzieje w tym krótkim opublikowanym gameplayu, Eliie podpływa do wroga, wstawka, Ellie walczy (w tym z ekipą z psem), Ellie podkrada się kanałem wentylacyjnym, wstawka...

 

podobnie było w jedynce, zawierała pełno smaczków, których niektórzy nie zauważyli, u samego Billa było omijanie pułapek, zabawna wstawka, strzelanie do góry nogami, uciekanie, nowa broń shotgun i gwoździo-bomba, walka z purchlakiem, zapalanie samochodu na popych, świetna wstawka...

 

na tym krótkim filmiku widać też jak twórcy żonglują miejscówkami...

 

a wstawka, gdzie jej wbija nóż w szyję to mistrzostwo, jakby nie chciała tego robić...

 

oj będzie brutalnie, ale to nie będzie taka brutalność jaka zwykle w grach występuje...

 

i będzie GOTG.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
  • Haha 5
  • WTF 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...