Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz definiowanych presetów (easy, normal, hard etc.) - wygląda na to, że samemu będzie można ingerować w trudność gry:

cytując za Game Informerem

Cytat

"Difficulty is highly customizable. I played through the hospital infiltration on a few different challenge settings, and the gulf between them is noticeable. However, you aren’t bound to defined modes like easy, normal, or hard; you can also fine-tune specific elements of the experience, like how much damage Ellie takes, how perceptive enemies are, and how plentiful resources are in the world."

 

Odnośnik do komentarza

The Last Of Us Part 2 is going to be a complex game to dissect but in terms of the visuals and the quality of storytelling (specifically the writing and voice-acting) it’s exactly as good as you’d expect.

 

It’s easily the best-looking game of the current generation, even more so than Uncharted 4, with the best foliage and facial animation we’ve ever seen. Playing on a PS4 Pro there’s been only a few brief seconds of slowdown, with performance otherwise exceptionally good for such a complex game.

Metro

 

 

 

It’s helped in large part because the sound design is out of this world. The accompanying music is sensational, and if this brief section is anything to go by it’s possible Gustavo Santaolalla has bettered his work from the first game. But the audio design is beefy and hard. The thump of bat on bone is enough to make you wince, and the sound of gunfire pierces the desolation of the old world. Just from this small snippet of game, the audio is tantalising, offering glimpses of what might be coming.

Godisageek

 

 

If the world-building and story presentation continue at this pace, with this much detail and care put into every section, Naughty Dog has done the impossible – made a sequel which surpasses the original in every way.

 

Overall, if the game can keep up this level of emotion and cinematic brutality, then the Last of Us Part II is going to be one of the best games ever made.

 

From the pacing, the detail in the environments to the humanising of your enemies, this game is going to blow you away.

Srabdard

 

 

 

:banderas:MESJASZU, PRZYBYWAJ :banderas:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

“I have a first model PS4 Pro. Vents are clean. During The Last of Us 2, the fans are louder than my air-conditioning unit. They were so loud I had to raise the volume up on my speakers. Even when I knocked it down to 1080p mode.”

 

Absolutnie wierzę w wentylację PS5 <ok>

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Pięknie, że napływają pozytywne słowa nawet odnośnie fabuły, i gdzie się podział rozi, co to minusował innych, którzy pisali pozytywnie o TLOU2.

A co mają niby pisać osoby, które dostały kopie do testów? Czy ty wiesz jak działa branża growa?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

A skąd masz pewność, że nie piszą prawdy? Zawsze kłamią? Gdy dostali BioShocka na przykład czy inną mega grę roku to też kłamali? Poczekaj do końca embargo.

Ja wczoraj przejrzałem od easy allies i ign preview.

Zero hajpu. Przykro mi, ale znając główne "rozwiązanie" fabuły i twist widzę tylko warstwę lukru, która tam jest.

Zgodzę się, że fajna brutalność, ale podstawowego minusu to nie zmyje.

A jak odszedł hajp to i widzi się inne rzeczy.

Zwiększanie craftingu, opowieści o open worldzie, mało horroru na rzecz walki z ludźmi.

Brzydkie postacie. Wiem celowo, realistycznie, ale i tak.

 

Cóż żadna gra nie jest dla wszystkich. Na szczęście wiem o tym, że TLOU2 nie jest dla mnie przed a nie po premierze.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
10 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Pięknie, że napływają pozytywne słowa nawet odnośnie fabuły, i gdzie się podział rozi, co to minusował innych, którzy pisali pozytywnie o TLOU2.

no typ zobaczył rzeczy, które przeszkadzają jego światopoglądowi i już robi krucjate xD

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, aux napisał:

A było coś o czasie przejścia? Szykować się na 10, 15 czy 20 godzinek z mesjaszem?

 

Zależy ile zajęło Tobie przejście jedynki, ale spokojnie możesz sobie pomnożyć przez 2. Piszą nawet o 40h, ale to pewnie z lizaniem ścian.

 

3 minuty temu, Rozi napisał:

Można pisać 50 razy, że nie chodzi o to dokładnie, ale rudy dalej nie rozumie ¯\_(ツ)_/¯

 

Ale co dostałeś grę do recenzji i już wiesz?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dzbanem to jesteś ty, do tego opóźnionym w rozwoju widocznie. Widziałem kluczowe dla fabuły cutscenki, przez które wiem, że tej gry nie kupię. 

 

Nie masz pojęcia o czym piszę, więc może ztjm i przestaniesz się ośmieszać?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Dzbanem to jesteś ty, do tego opóźnionym w rozwoju widocznie. Widziałem kluczowe dla fabuły cutscenki, przez które wiem, że tej gry nie kupię. 

 

Nie masz pojęcia o czym piszę, więc może ztjm i przestaniesz się ośmieszać?

 

No to skoro nie kupujesz to wyp... z tego tematu, bo już wszyscy zdążyli poznać twoje żale w 50+ postach kopiuj wklej.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rozi napisał:

Dzbanem to jesteś ty, do tego opóźnionym w rozwoju widocznie. Widziałem kluczowe dla fabuły cutscenki, przez które wiem, że tej gry nie kupię. 

 

Nie masz pojęcia o czym piszę, więc może ztjm i przestaniesz się ośmieszać?

Streszczenie fabuły? Poprawcie mnie, ale wyciekło do neta kilka fragmentów, a nie cała fabuła przecież. Nawet jak jeden fragment (strzelam) ze środka gry wyciekł to jak Ty oceniasz na tej podstawie całość?

Odnośnik do komentarza

Wyciekły kluczowe części fabuły, a w zasadzie to cała. Praktycznie wszystkie cutscenki i opis tej niesamowitej (XD) historii, która wyszła spod pióra Neila Cuckmanna. Hmm, jak jeden fragment może zaważyć na całości fabuły, hmmm, zastanówmy się, jaki to może być fragment...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...