Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 Podobno będą następne spin off'y 

 

Wolalbym nie, lepiej zeby para poszla juz w TLOU czy nowy projekt, ale fakt faktem gierka sprzedaje sie wysmienicie...

 

Ponoć inny zespół robi spin off'y, inny TLOU2. Więc to bez znaczenia.

ND tylko raz było rozbite na dwa teamy - przy U3/TLOU. Potem z tego zrezygnowali. I przy TLL pracowała zdecydowana większość zespołu, poza nielicznymi wyjątkami typu Druckmann, który pracował nad scenariuszem do TLOU2. Teraz pełna para idzie w ten projekt, a w planach nie ma żadnych spin-offów uncharted. 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Mi się fajnie grało w The Lost Legacy i jako zabawę stawiam ją nawet wyżej niż U4. Taka bardziej skondensowana, treściwa i bardziej GRA niż film. Chloe jest fajną bohaterką, udźwignęła ciężar głównej roli, duet z Nadine też fajny. Dla mnie mogą klepać takie spin-offy częściej.

I tak - to był drugi team, wystarczy poczytać nazwiska w creditsach - większości nie kojarzę z U4, więc spokojnie - ND może się w takie rzeczy bawić.

No i będę powtarzał do znudzenia - chcę Cassie 15 lat później - ona ma być następną bohaterką :)

Odnośnik do komentarza

I tak - to był drugi team, wystarczy poczytać nazwiska w creditsach - większości nie kojarzę z U4, więc spokojnie - ND może się w takie rzeczy bawić.

 

Kurde, szkoda, że dyrektor kreatywny dlc nie poczytał creditsów i wygadywał takie głupoty :/

How many people are working on Lost Legacy now? How much of the studio?
Right now, the studio's focus is Lost Legacy. We have a truly ambitious schedule. The Last of Us [project] is working but at a lot slower pace right now. The entire team is on Lost Legacy - that's a couple hundred of us strong.
 
A tu wypowiedź jednego z szefów ND na temat przyszłości serii:

"I would say that Naughty Dog doing an Uncharted after this is unlikely," he says. "I would never say never, but we've got The Last of Us Part II on our plates and there's so much other stuff that [we want to explore]. It'd be hard. If we magically had that two-team, three-team studio, sure – it'd be great to keep doing it. We really love the franchise, but the studio has limited resources and lots of other ideas. I'd say the likelihood is low." 

Patrz, nawet on nie wie, że mają drugi team :P
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, zasugerowałem się jakimiś no-name'ami na stanowiskach scenarzystów i reżysera :)

Jak dla mnie to maja dwa teamy już od dawna, bo nie chce mi się wierzyć, że pomiędzy genialnym U2 i równie genialnym TLoU, słabe U3 mogło wyjść od tych samych ludzi - maja na pewno praktykantów, woźnego i sprzątaczki :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, zasugerowałem się jakimiś no-name'ami na stanowiskach scenarzystów i reżysera :)

Jak dla mnie to maja dwa teamy już od dawna, bo nie chce mi się wierzyć, że pomiędzy genialnym U2 i równie genialnym TLoU, słabe U3 mogło wyjść od tych samych ludzi - maja na pewno praktykantów, woźnego i sprzątaczki :)

No to wczoraj pisałem, że okres U3/TLoU był jedynym kiedy byli rozbici na dwa teamy. I właśnie przez to, że U3 nie zdobyło najlepszych ocen, postanowili z tego zrezygnować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

akcje na statku i w samolocie to przecież mistrzowski pokaz mocy PS3.

 

No i właśnie to jest główny problem z tą odsłoną - to zlepek efekciarskich akcji rodem z trailerów, nie połączonych żadnym sensownym scenariuszem. Właśnie takie cele im przyświecały - "pokaz mocy PS3" i się z tym nawet nie kryli, ale o tym już pisałem wielokrotnie i do znudzenia.

W każdym razie sporo recenzentów dało się nabrać i stąd ta wysoka średnia na MC (pamiętam, jak Kali pisał farmazony o tym, że to jest takie AAA, że inne AAA nie są godne stać z tym na jednej półce, czy coś w ten deseń). To nadal dobra gra, nie nazywam jej przecież crapem, ale ogromny zawód po idealnym U2.

 

Jeśli chodzi o The Lost Legacy to czuć tu DLCkowe pochodzenie, jest mniej rozdmuchane, niektóre akcje są praktycznie skopiowane z U4, ale całościowo robi świetne wrażenie - jest spójne, ma świetny pacing, fajne zagadki, świetne miejscówki, fajną bohaterkę... Naprawdę udana odsłona.

Odnośnik do komentarza

O ja piet.dole xD

 

W koncu wsadzilem gre do konsoli bo nareszcie moge sobie beztrosko pograc.

Nagrzany bylem jak cholera bo serie kocham i nigdy mnie nie przymulila.

 

Pogralem godzine. Doszedlem do obracania krazkow by ulozyc luk. Rzyglem i wylaczylem.

Niech mnie jak to skoncze...

 

Free world w uncharted z powtarzajacymi sie widokami, xh.ujowymi bohaterkami. Niestety odpuszczam. Jednak sie mylilem. Niepotrzebny zabieg seria sie zakonczyla.

Odnośnik do komentarza

O ja piet.dole xD

 

W koncu wsadzilem gre do konsoli bo nareszcie moge sobie beztrosko pograc.

Nagrzany bylem jak cholera bo serie kocham i nigdy mnie nie przymulila.

 

Pogralem godzine. Doszedlem do obracania krazkow by ulozyc luk. Rzyglem i wylaczylem.

Niech mnie jak to skoncze...

 

Free world w uncharted z powtarzajacymi sie widokami, xh.ujowymi bohaterkami. Niestety odpuszczam. Jednak sie mylilem. Niepotrzebny zabieg seria sie zakonczyla.

 

Warto się przemęczyć dla ostatniej sekwencji. Generalnie grę własnie przed chwilą skończyłem, licznik w grze pokazywał 6,5h całkiem przyzwoity czas jak na DLC. Ogolnie to bardzo fajny cukiereczek ta gra, ładna ale pusta niby dorzucili eksploracje wielkiej lokacji ale nic z tego nie wynika. Mechanika gry nadal jest skupiona wobec okskryptowanego pokonywania półek skalnych oraz sekwencji w których skradamy się lub siejemy zadyme, ale wszystko jest do bólu uproszczone - brak chociazby gwizdania aby zwabić przeciwników ( a ich inteligencja woła o pomste do nieba, chowanie się w krzakach i wciąganie do nich wrogów 2 metry od ich kolegi included) 

 

Osobiscie jestem rozczarowanym tym, że wrzucili najsłabszy motyw z U4 i rozciągneli to na 6h standalone dlc, wyspa była pod koniec czwórki po prostu męcząca a tutaj dostajemy tego jeszcze więcej (chociaż poczatek był obiecujący) a jak znalazłem karton z kółkami na dachu jednego z budynków to miałem odruch wymiotny ale na szczęście opanowali się z tym xD 

 

No i jest to moje ulubione Uncharted (poza 4 to najbardziej mi się podobała trójka wiecznie hejtowana przez Wrednego własnie z tego powodu że była bardzo różnorodna bo gameplay w tej serii zawsze był rozczarowujący to chociaż skrypty i odwiedzane miejscówki nadrabiały braki w mechanice a fabuła w tej serii kompletnie mnie nie interesuje). 

 

Solidne 7/10 dla Lost Legacy i ostatnia sekwencja cud malina. 

Oby już wiecej nie ruszali Uncharted, formuła się wypaliła i lepiej zakończyć póki jest się na szczycie. 

Odnośnik do komentarza

 

O ja piet.dole xD

 

W koncu wsadzilem gre do konsoli bo nareszcie moge sobie beztrosko pograc.

Nagrzany bylem jak cholera bo serie kocham i nigdy mnie nie przymulila.

 

Pogralem godzine. Doszedlem do obracania krazkow by ulozyc luk. Rzyglem i wylaczylem.

Niech mnie jak to skoncze...

 

Free world w uncharted z powtarzajacymi sie widokami, xh.ujowymi bohaterkami. Niestety odpuszczam. Jednak sie mylilem. Niepotrzebny zabieg seria sie zakonczyla.

 

Warto się przemęczyć dla ostatniej sekwencji. Generalnie grę własnie przed chwilą skończyłem, licznik w grze pokazywał 6,5h całkiem przyzwoity czas jak na DLC. Ogolnie to bardzo fajny cukiereczek ta gra, ładna ale pusta niby dorzucili eksploracje wielkiej lokacji ale nic z tego nie wynika. Mechanika gry nadal jest skupiona wobec okskryptowanego pokonywania półek skalnych oraz sekwencji w których skradamy się lub siejemy zadyme, ale wszystko jest do bólu uproszczone - brak chociazby gwizdania aby zwabić przeciwników ( a ich inteligencja woła o pomste do nieba, chowanie się w krzakach i wciąganie do nich wrogów 2 metry od ich kolegi included) 

 

Osobiscie jestem rozczarowanym tym, że wrzucili najsłabszy motyw z U4 i rozciągneli to na 6h standalone dlc, wyspa była pod koniec czwórki po prostu męcząca a tutaj dostajemy tego jeszcze więcej (chociaż poczatek był obiecujący) a jak znalazłem karton z kółkami na dachu jednego z budynków to miałem odruch wymiotny ale na szczęście opanowali się z tym xD 

 

No i jest to moje ulubione Uncharted (poza 4 to najbardziej mi się podobała trójka wiecznie hejtowana przez Wrednego własnie z tego powodu że była bardzo różnorodna bo gameplay w tej serii zawsze był rozczarowujący to chociaż skrypty i odwiedzane miejscówki nadrabiały braki w mechanice a fabuła w tej serii kompletnie mnie nie interesuje). 

 

Solidne 7/10 dla Lost Legacy i ostatnia sekwencja cud malina. 

Oby już wiecej nie ruszali Uncharted, formuła się wypaliła i lepiej zakończyć póki jest się na szczycie. 

 

Praktycznie o połowę krótsza jest w porównaniu do Uncharted 4, u mnie jest to obowiązkowy tytuł tylko poczekam aż cena spadnie tak do 70-80zł jak to jest właśnie z 4.

Odnośnik do komentarza

 

O ja piet.dole xD

W koncu wsadzilem gre do konsoli bo nareszcie moge sobie beztrosko pograc.

Nagrzany bylem jak cholera bo serie kocham i nigdy mnie nie przymulila.

Pogralem godzine. Doszedlem do obracania krazkow by ulozyc luk. Rzyglem i wylaczylem.

Niech mnie jak to skoncze...

Free world w uncharted z powtarzajacymi sie widokami, xh.ujowymi bohaterkami. Niestety odpuszczam. Jednak sie mylilem. Niepotrzebny zabieg seria sie zakonczyla.

 

 

Warto się przemęczyć dla ostatniej sekwencji. Generalnie grę własnie przed chwilą skończyłem, licznik w grze pokazywał 6,5h całkiem przyzwoity czas jak na DLC. Ogolnie to bardzo fajny cukiereczek ta gra, ładna ale pusta niby dorzucili eksploracje wielkiej lokacji ale nic z tego nie wynika. Mechanika gry nadal jest skupiona wobec okskryptowanego pokonywania półek skalnych oraz sekwencji w których skradamy się lub siejemy zadyme, ale wszystko jest do bólu uproszczone - brak chociazby gwizdania aby zwabić przeciwników ( a ich inteligencja woła o pomste do nieba, chowanie się w krzakach i wciąganie do nich wrogów 2 metry od ich kolegi included) 

 

Osobiscie jestem rozczarowanym tym, że wrzucili najsłabszy motyw z U4 i rozciągneli to na 6h standalone dlc, wyspa była pod koniec czwórki po prostu męcząca a tutaj dostajemy tego jeszcze więcej (chociaż poczatek był obiecujący) a jak znalazłem karton z kółkami na dachu jednego z budynków to miałem odruch wymiotny ale na szczęście opanowali się z tym xD 

 

No i jest to moje ulubione Uncharted (poza 4 to najbardziej mi się podobała trójka wiecznie hejtowana przez Wrednego własnie z tego powodu że była bardzo różnorodna bo gameplay w tej serii zawsze był rozczarowujący to chociaż skrypty i odwiedzane miejscówki nadrabiały braki w mechanice a fabuła w tej serii kompletnie mnie nie interesuje). 

 

Solidne 7/10 dla Lost Legacy i ostatnia sekwencja cud malina. Oby już wiecej nie ruszali Uncharted, formuła się wypaliła i lepiej zakończyć póki jest się na szczycie.

Ja juz nie mam czasu sie przemeczac. Na pewno nie pare godzin. Jak zatesknie za uncharted to wezme sie w 1 kolejnosci za to. Pomijam glitche ktore mnie spotkaly. 1 raz w tej serii.

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo podobne zdanie jak milan czy bluber. Pierwsze 50-60% jest  tak nudne i przymulające, że naprawde ciezko sie to pchało do przodu, na cale szczescie moment, gdy opuszczamy otwarta miejscowke sprawia

(np. od momentu spotkania słonia),

ze gra zaczyna wracac na wlasciwe tory i z poziomu na poziom jest coraz lepiej.

Generalnie formuła została już przemielona i zaczyna się robic z tego recykling wszystkiego z czym mielismy do czynienia w całej serii.

Nieciekawa fabuła, dialogi, brak chemii miedzy postaciam i slamazarne tempo w pierwszej połowie dosyć skutecznie zniechecaly.

Jeśli chodzi o skyptowane akcje to ostatnia sekwencja swietna(i dla niej warto ukonczyc gre), ale znowu to tez recykling sceny

pościgowej z Madagaskaru i pociągu z U2.

 

 

Niech psiaki skupia się na(mam nadzieje) serii tlou i może jakies nowe ip(nie silące się na realizm), żeby mogli całkowicie popuscic wodze fantazji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...