Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzę drugi raz (tym razem normal) i nie wiem czy to bug czy celowe, ale wszelkie lockboxy są puste po otwarciu, albo w najlepszym przypadku mają tylko granaty :/ Zero dodatkowych broni, gdzie na Crushingu w każdej była złota pukawka.

Co do postaci w LL to bardzo przypadł mi do gustu Asav i w za(pipi)istości ląduje chyba tuż za Lazarevicem (albo nawet na równi). A Chloe to już niestety nie ta sama postać co w U2.

Odnośnik do komentarza

A ja mam odczucia dokładnie odwrotne. Jako, ze byłem od U2 #teamChloe tak w ULL jestem nią zachwycony, a jednym z najsłabszych elementów gry jest dla mnie Asav, który jest rekordowo genetycznym złym w wykonaniu ND. Zapowiadał sie na takiego od zwiastunów i takim niestety tez jest. Obok Lazarevica nawet nie stał. Do Marlow mu daleko. Nawet Rafe boje go o kilka długości.

Odnośnik do komentarza

Koniec. Szalenie dopracowany dodatek, ostatnie rozdziały to już jazda bez trzymanki, gra u mnie będzie bardzo wysoko w rankingu serii. Dla mnie osobiście wszystko świetnie zagrało, noo może główny zły jakoś tak nie do końca, nie przekonał mnie. Ale cała reszta to strasznie wysoki poziom, no i ten naprawdę udany czwarty rozdział, ciekawe czy w tlou będzie coś podobnego.

 

Grafika to wiadomo, nie ma nikogo lepszego i do wyjścia kolejnej gry od ND pewnie nic nas nie zaskoczy, oni po prostu niszczą, w szczególności przywiązaniem do każdego detalu. Niesamowite studio.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bedziecie sie smiali. Elektronike mam schowana konsola included oczywiscie. Mlody moj ma 2,5 roku. Nie mam mozliwosci grania w tej chwili. Nic to. Dzwoni do mnie bliski przyjaciel ze tak powiem rodziny. Jutro bede w PL i mam ULL. Ja na to dobra, mowie zonie ze ide na nocke.

Tak zrobilem.

 

Panowie/Panie gra zgniotla mi leb, fabularnie wymiata, graficznie zamiata.

 

Na miazdzacym wbijac trofki to tak jakby w modzie na sukces ogladnac wszystkie odcinki.

 

Siwa dał parasiuramie topór on odrabal ganesi róg. - umarlem.

Parasiurama cz raczej siuramy w parach

 

Powodzenia

 

Gra jest warta kazdej ceny.

Edytowane przez FBI
Odnośnik do komentarza

A gdzie Golden Abyss? Kurde, mogliby zrobić jakiegoś remastera na PS4, bo inaczej pewnie nigdy nie zagram...

 

Raczej nie zremasterują (był o tym wywiad przed wydaniem Kolekcji Nathana Drake'a), ale to najlepsze action/adventure na Vitę, które może śmiało walczyć z U1 o przedostatnie miejsce w serii. U4 > U2 = The Lost Legacy > U3 > U1 = Golden Abyss

Odnośnik do komentarza

 

A gdzie Golden Abyss? Kurde, mogliby zrobić jakiegoś remastera na PS4, bo inaczej pewnie nigdy nie zagram...

Dajmy już sobie siana z remasterami jakichkolwiek gier.

 

 

Ja lubię remastery, a ten to już w ogóle jest mi potrzebny, bo przecież dla jednej gry nie będę kupował konsolki przenośnej (których zresztą nie trawię). Dziwię się, że Sony nie chce sobie tanim kosztem dorobić i tego przeportować na PS4.

Odnośnik do komentarza

Szczególnie, że DualShock 4 jest w stanie zastąpić ficzery Vity poza jednym (odkrywaniem ukrytych treści kierując Vitę pod światło, ale i tutaj da się coś wymyślić).

 

Acha, i są znajdźki w trakcie cutscenek, które odblokowuje się przez tapnięcie, ale to też jest do ogarnięcia.

 

Nic tylko grę zremasterować i wydać.

Odnośnik do komentarza

Złota otchłań jest bardzo spoko. Taka jedynka z dopalaczami. Zwłaszcza skarby się fajnie zbierało, nawet z tego co pamiętam, przy każdym znalezisku był komentarz Nathana, znacznie lepiej to wykonali od Naughty Dog, szkoda, że nie skopiowali tych pomysłów.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Z tego, co pamiętam to jedyne, co mnie bolało w "Złotej Otchłani" to to, ze pozbawiona byla tych większych oskryptowanych kozackich akcji, jak np. pociąg w U2, a na co pewnie moc vity nie pozwalała. Poza tym to świetna cześć z super puzzlami wyciskającymi ostatnie soki z konsolki. Też zaznaczę, ze sa one dużo lepiej wykonane, z pomysłem, niz robi to ND. 

Odnośnik do komentarza

 

 

A gdzie Golden Abyss? Kurde, mogliby zrobić jakiegoś remastera na PS4, bo inaczej pewnie nigdy nie zagram...

nie masz czego żałować, serio 

 

 

Ma czego żałować.

 

 

absolutnie nie zgadzam się

 

już tłumacze, Golden Abyss to zdecydowanie najbardziej bezpłciowa odsłona serii. Każdy jej element poza grafiką jest wykonany na poziomie przeciętnym. Mobilność w walce do której zmuszały nas duże odsłony? Zapomnij, tutaj po prostu siedzisz za murkiem i odstrzeliwujesz kolejne głowy zasypiając z nudów. Ktoś wspominał o fajnych zagadkach wykorzystujących funkcje Vity? No one nawet mogłyby być fajne, gdyby nie zostały skonstruowane z myślą o 6-latkach, o wiele lepsze są klasyczne wieloetapowe "środowiskowe" zagadki z U3. Fabuła (która w Uncharted zawsze odgrywała drugorzędną rolę, ale była chociaż pretekstem do ciekawych sytuacji) tutaj jest absolutnie nijaka, nie potrafię sobie nawet przypomnieć czym była tytułowa Otchłań Złota. Poza tym cała gra jest maksymalnie bezpieczna, tak jakby panowie z Bend Studio bali się jakichkolwiek przejawów kreatywności, a gra została zaprojektowana w arkuszu Excela. Dzięki czemu gra niczego nie dodaje od siebie, chociaż była doskonała okazja przybliżyć trochę graczom postacie Nathana i Sully'ego, pokazać jakieś wydarzenie z historii Drake'a które go ukształtowało i sprawiło że jest takim a nie innym bohaterem, no nie wiem, mogli zrobić cokolwiek, ale nie zrobili nic. 

 

Jeżeli ktoś poprosiłby mnie abym w 3 słowach scharakteryzował Golden Abyss to odpowiedziałbym: Wtórna, monotonna, nudna 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj skończyłem. Kolejny świetny Uncharted! Podobno będą następne spin off'y (oczywiście już bez Drake'a), czy to prawda? Jak dla mnie ta seria mogłaby wychodzić dożywotnio np. co dwa lata :D

I jeszcze słowo o grafice- ZMIAŻDŻYŁA MI SUTY, naprawdę. W życiu czegoś takiego nie widziałem, fauna, flora, WODA! Jest jeszcze ładniej niż w U4 i Horizon. HDR i 4K rozwala wszystko co do tej pory widziałem.

Ktoś tam na górze napisał ranking- absolutnie się z nim zgadzam, z tym że na końcu jeszcze Golden Abyss.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...