Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ponad 50h, jestem chyba w 5 chapterze, lokacje to coś pięknego, muzyka to magia sama w sobie (jak zawsze Mitsuda zarządził). Szczerze mam jak reszta, fabularnie to małe mistrzostwo świata. Już dawno tak dobrego fabularnie rpga nie przechodziłem (bez udziwnień i zawiłym (pipi)olo, że sami twórcy nie ogarniają o co chodzi). 

 

Pomyśleć, że jeszcze prawie 4 chaptery przedemną :fsg::obama:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, kermit napisał:

rozkoszuję sie fabula

 

10 godzin temu, chrno-x napisał:

jestem chyba w 5 chapterze (...) fabularnie to małe mistrzostwo świata. Już dawno tak dobrego fabularnie rpga nie przechodziłem

 

10 godzin temu, Velius napisał:

chapter 9

 

jeszcze nic nie widzieliscie :lapka:@Velius szykuj powoli pampersy bo juz niedlugo sie obesrasz

Odnośnik do komentarza

No oby kurde tak nie było, bo 120 złotych wywalać za season passa to mi się nie widzi.

 

Sama gra za to skończona i jest to kompletny KOS-MOS i byłoby moje GOTY, gdyby nie Persona. Tak to już sam nie wiem, po prostu traktuję je jak córkę i syna, bo swoich dzieci nie mam. 

Edytowane przez Elanczewski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kermit napisał:

do tych co skonczyli - tworcy mówią ze dopoki nie skonczycie dlc z seson passa to nic nie widzieliście

 

To ujowo, bardzo ujowo :down: ...

Nie lubię takich zagrywek. Rozumiem jakieś opcjonalne rozszerzenia, które można całkowicie olać bez wpływu na odbiór gry jako całości. W innym przypadku to rak.

Żałuje teraz trochę, że Xeno2 nie zaliczyło obsuwy jak w przypadku XenoX, za to ze wszystkimi DLC w standardzie jako bonus.

Odnośnik do komentarza

Ale co ty gadasz - najpierw przejdź a potem gadaj bo zakończenie jest mega satysfakcjonujące i skończone na ten moment. Dlc ma być do grania nawet przed ukończeniem gry wiec to nie będzie na pewno żadne rozszerzenie zakończenia.

Poza tym to co pisze kermit nigdzie się na to nie natknąłem wiec to chyba tylko pstryczek do tych co piszą "ze jeszcze nic nie widzieliscie"

The scenario for the new story available next year via the Expansion Pass is already done. But due to the sheer volume of it, it’s going to take a lot of time to develop; that’s why they have a long-term schedule until Fall 2018. The new story can also be played without even completing the original story first, but it would be more enjoyable if players have finished it."

To ze będą jakieś nowinki które pozwolą rozwinąć jakiś wątek są pewne, ale o jakimś skoku na kasę nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam za sobą dopiero kilka godzin grania w Xeno 2, bo wreszcie znalazłem czas by przysiąść przy tym tytule chociaż trochę, i poświęcić mu należycie czas. I powiem jedno jestem zachwycony od pierwszych minut. Choć oczywiście jeszcze nic nie widziałem:). I już nie mogę się doczekać kiedy dotrę tam nad czym szanowni koledzy się rozpływają, mimo tego że nie mam zamiaru się śpieszyć. Po prostu już wiem że po takiej Zeldzie, Automacie (w Personę jeszcze nie grałem, choć leży na półce od premiery), szykuje się mi kolejna wspaniała "growa" przygoda:banderas:.

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

skonczylem 5 rozdzial, troche zamulal momentami przyznam.

 

nie wiem czy sensownie jest rozwiazane jak sie pojawia nowa postac w druzynie.

 

w takim FF7 np. jak sie pojawil ktos nowy to mozna bylo przelozyc pancerz i materie i grac dalej. a tu dochodzi ktos nowy, nie masz krysztalow i ewentualnie mozesz go dorzucic do druzyny z jednym blejdem. niby nie jest to jakis wielki problem, ale wez teraz losuj 100 krysztalow, zeby wpadlo cos sensownego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...