Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Starh napisał:

Rayos już wyjaśnił i mnie uspokoil także relax Bluber wracaj na sympozjum.

Gra niestety wyglada znacznie lepiej w docku niz handheld mode. A dobrze tu wiadomo ze jestem "fanem" grania mobilnie i zawsze staram sie bronic, no ale mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, ale tego co widze nie oszukam, brakuje AA jakosc grafiki jakby gorsza. Tragedii chyba nie ma, no ale na HDTV gra sie przyjemniej.

 

Aha jap dub > ang jak narazie porownalem kilka glosow, głowny heroes po angielsku w ogole bez charakteru tak jak NPC, gadaja jakby ich ktos zmuszal.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

-przerywniki to moim zdaniem małe mistrzostwo, animacja względem poprzedników to niebo, a ziemia. Nawet przy innych seriach nie ma się czego wstydzić. Bardzo ekspresywne, jak z jakiegoś anime 

-muzyka wspaniała, jak wjechał pierwszy raz battle theme o jezu

-angielski dubbing już mnie kupił. OI MATE OI IT'S REYN TOIM <3

-fajnie, że od razu jestem wrzuceni w wir wydarzeń, a nie że budzimy się we wiosce i łowimy rybki

-narzekanie na grafikę w trybie przenośnym trochę wyolbrzymione jak dla mnie. Widać że to nie 720p, ale co z tego, skoro na 6 calach dalej wygląda ładnie 

-od początku czuć, że to wysokobudzetowe RPG, a nie żaden podrabianiec

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Gralem dopiero z 2h, wiec duzo do powiedzenia nie mam pozatym ze gra ma DUCHA starszych jrpg z czasów szaraka. No czuc ten klimacik, cos siedzi w tej gierce co sprawia ze sie cieszy micha. Muzyka jest fenomenalna, noc w miasteczku przy spokojnej nucie kojarzy mi sie bardzo z klimatycznym Dragon Quest VIII. Zapowiada sie wspaniala przygoda.

 

Na minus narazie dla mnie praca kamery (ale tu popatrze w opcjach) i wyglad gry w handheld mode. Po porównaniu HDTV do handheld jest zauwazalny downgrade. Gra dziala nalezycie, fps stabilne, ale ta grafika i brak AA walą po oczach, jest zdecydowanie gorzej, czasami prawie jak 3DS dla mnie. No ale i tak nie odmówie sobie sesji na kibelku czy gdzies w podróży, jednak na TV to zupelnie inna gra moim zdaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To w trybie przenośnym jaka jest rozdziałka? Zdaję się na ragusa, skoro mówi, że nie ma tragedii to ok, bo też nie wierzę w to, żeby było słabe w stosunku do docka. Jeszcze na więcej info od Was chłopaki czekam o grze, ja się wstrzymałem póki co, bo mam w co grać jeszcze na switchu.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Tragedii nie ma, ale widac znaczna różnice na korzyść docka, co jest w sumie dziwne, na maly ekranie powinno byc wyrazniejsze, ostrzejsze itp, a mam wrażenie ze patrze na mydliny, rozmyte kolory, krawędzie az swieca po oczach. Myslalem ze mam zwidy, ale przelaczam sie teraz miedzy dockiem a HM no i jakosc grafiki jak na screenach od Starha.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Velius napisał:

Gralem dopiero z 2h, wiec duzo do powiedzenia nie mam pozatym ze gra ma DUCHA starszych jrpg z czasów szaraka. No czuc ten klimacik, cos siedzi w tej gierce co sprawia ze sie cieszy micha. Muzyka jest fenomenalna, noc w miasteczku przy spokojnej nucie kojarzy mi sie bardzo z klimatycznym Dragon Quest VIII. Zapowiada sie wspaniala przygoda.(...)

Bardzo mocne słowa eKolego. Za 3 minut odpalam swoją kopię i zobaczymy. Do tej pory pomimo wielu wspaniałych gier na DS/3DS to nawet te systemy nie podskoczyły do poziomu moich ulubionych pozycji z szaraka które po dziś dzien ogrywam na Vicie w drodze do pracy (sie miałem zabierać za Grandię jak tylko ogram Resistance Retribution ale teraz może wskoczy własnie Xeno).

Osobiście nie jestem fanem jap. więc dubbing na pewno zostanie u mnie w wersji EN. Podobnie jak chyba Blantman jestem zbyt leniwy zeby cały tekst ogarniać jeżeli mogę słuchać i w międzyczasie skupiać wzrok na innych elementach.

 

No to jedziem...

Odnośnik do komentarza

Dziwne z tą grafą... niektóre gry wyglądają/chodzą lepiej w docku, a inne w handheld mode. Najpierw była Zelda, wszyscy chwalili handheld mode, a teraz na odwrót, w sumie już od SMO? Zobaczymy jak będzie dalej, z innymi grami, spodziewałem się jednak, że każda gra będzie lepsza na małym ekranie, a jednak jest na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Estel w spamie sprawdź 

 

Cytat

 

Dobry Wieczór,

już jutro premierę ma gra Xenoblade Chronicles 2, czyli ostatnia duża pozycja NIntendo w tym roku. Zamówienia zostały złożone w naszym sklepie, ponieważ wierzyli Państwo w szybką i bezproblemową dostawę z której jesteśmy znani. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nasze zamówienie z hurtowni nie dotrze na czas. Winna jest pogoda, która uniemożliwiła wysyłkę expresową z Czech, tzn. paczka wyjechała, jednakże z wielogodzinnym opóźnieniem, przez co dostarczenie jej w dniu dzisiejszym do naszej centralnie było niemożliwe. Robiliśmy wszystko co możliwe by uzyskać towar dzisiaj, aczkolwiek okazało się że paczka lotnicza z PRAGI leci do BELGII a potem z BELGII drogą lądową przyjedzie do nas, tak więc nawet odbiór osobisty nie wchodził w grę.

Chociaż opóźnienie nie wynikło bezpośrednio z naszej winy, to jedn

ak odpowiedzialność za fiasko całej operacji bierzemy na siebie. Jedyne co mi pozostaje to bardzo serdecznie przeprosić i wszystkim zainteresowanym zaproponować dostawę na SOBOTĘ (02.12.2017) -oczywiście na nasz koszt. Jeśli nie są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, możemy anulować zamówienie i zwrócić pieniądze, które ewentualnie zostały wpłacone.

Wierzę, iż ten jednorazowy incydent nie nadszarpnie zaufania do naszej firmy i w przyszłości dalej będziemy mogli realizować Państwa zamówienia, tym razem bez żadnych opóźnień.

Z poważaniem,

Sieć Sklepów Powerplay

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.