Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo jest w tej grze wychodzi niedociągnięć jak już się trochę pogra. Dostęp do mapy jest o tragicznie rozwiązany, nie ma wglądu do tutoriali, walki faktycznie trwają chwilami trochę za długo a efekty dźwiękowe niektórych elementów środowiska (fontanny, uliczni grajkowie) są prawie zerojedynkowe - na odległość nie słychać, po podejściu od razu dają na cały regulator.

 

A mimo to przez 2 dni zrobiłem 15h i nie idzie się oderwać, gra się fantastycznie :fsg: dzisiaj też zaraz wlatuje kawa i jadę dalej. Monolith ma patent na takie gry z cudownymi światami, pełne ciekawych rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Chce się poznać historię tego świata i ludzi w nim mieszkających. A tylu świetnych, połączonych ze sobą systemów w jrpg nie było od bardzo dawna - przypomina mi się Star Ocean 2 czy Dark Cloud 2. 

 

FFXV przy Xeno wygląda jak amerykański burger z tokijskiego maca przy wykwintnym zestawie sushi z restauracji Jiro. 

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
29 minut temu, kermit napisał:

i co w fullu tak jak na filmikach z pokazow dalej trzeba spedzic 15 min nad ubiciem jednego bloba? czy serio to bylo celowe wydluzenie tego elementu?

Nope. Nie odczuwam różnicy względem XC1 czy XCX. 

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Graczdari napisał:

Heja wszystkich. Chce przeprosić wszystkich tutejszych, którzy zamówili Xeno w PP i się rozczarowali, mam nadzieje że wszyscy dzisiaj dostaną bez problemu.

 

Zrobiłem wszytko co w mej mocy, no ale na nic nie miałem wpływu. 

 

Ja tam wiem że moja paczka dotrze dopiero zapewne we wtorek, bo nawet nie została wysłana (status: gotowe do wysłania), ale jakoś specjalnie z tego powodu nie płaczę, bo i tak dopiero zagram za jakieś dwa-trzy tygodnie, bo dopiero wtedy przytulę swojego Switch'a...

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak pokazali pierwsze materiały to wiedziałem, że będzie to dobra gra, ale wątpiłem w to, że będę zaangażowany w historię i bohaterów, a tu zonk. Szczerze mówiąc po pierwszych godzinach jestem bardziej wkręcony niż w Xeno1, Personę 4 i 5.

 

Co dziwi mnie zwłaszcza że z recenzji można wywnioskować, że pierwsze godziny to nudy, a gra dopiero się rozkręca. No cóż, skoro może być jeszcze lepiej to już się nie mogę doczekać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Myślałem że już nic mnie z muzyką nie zaskoczy, ale top3 w tym roku piękne. Persona 5, Automata i Xeno 2. W zasadzie ta sama liga, czyli CUDO.

 

Tak przy okazji:

kokichi-oma--7.8.jpg

 

=

 

rex-xenoblade-chronicles-2-6.32.jpg

 

Nielubianą przeze mnie postać z Danganronpy v3 słyszę teraz jako główną postać w Xeno 2. Oczywiście w japońskim dubbingu.

 

Ciężko mi się teraz przestawić. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, ragus napisał:

Jak pokazali pierwsze materiały to wiedziałem, że będzie to dobra gra, ale wątpiłem w to, że będę zaangażowany w historię i bohaterów, a tu zonk. Szczerze mówiąc po pierwszych godzinach jestem bardziej wkręcony niż w Xeno1, Personę 4 i 5.

 

cytuje zeby zapamietac kogo winic za zakup gierki jesli bedzie to klamstwem :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...