Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Sam Destiny 2: Forsaken za 169 zł to jeden dodatek. 

 

Potem zaczynaja sie różne bundle jak to przy Acti bywa. I tak masz

 

Destiny 2: Forsaken + Anal Pass za 289 zł, Destiny 2: Forsaken Legendary Edition w skład którego wchodzi Destiny 2, I, II dodatek i Forsaken za 289 zł i Destiny 2: Forsaken Complete Collection za 419 zł zawierająca to co Legendary Edition j do tego Anal Pass. 

 

I wiadomo jak to z Acti bywa. Czekanie na promocje się nie opłaca bo będzie tak jak z poprzednimi dodatkami. Pojawi się zniżka to na 10% maksymalnie. 

 

Nie ma samego Anal Passa na ten rok osobno do kupienia a wyceniają go na 120 zł, wiec jestem przekonany, że te nadchodzące dodatki kupując osobno przyjdzie zapłacić minimum 160 zł. Tak stawiam. 

 

Lubie Destiny. To i The Division i nie potrzebuje zadnego innego looter shootera w multi. 

 

Ale nawet Ubi nie zdziera tak hajsu za reskiny. Yebac Activision. 

25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No dobrze, ale może już skończymy to januszenie? Ja wiem że każdy by chciał wszystko za darmo w grze z darmowym online, ale nie tak działa biznes.

Wiesz co nawet nie o to chodzi. Nie wiem czy ktokolwiek oczekiwałby darmowych dodatków do Destiny 2. Ja na pewno nie, ale ich cena jest absurdalnie wysoka. 

 

Oczywiście można powiedzieć że dodatki do D2 maja jeden z najlepszych przeliczników wydanych pieniędzy do czasu gry, ale jak to w D2 bywa - wszystko opiera się o powtarzaniu ciagle tych samych aktywności. I jasne, że to wciąga i daje frajdę No gameplay jest kozacki, ale w dalszym ciągu ich nakład pracy a pieniadze po które sięgają są chorendalnie duże. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z tym że dodatek z Ozyrysem i poprzedni to jakaś bieda zawartościowa (chociaż raid szanuję), a jako pierwszy konkretny zapowiada się właśnie Forsaken. Wiem że niektórych graczy może dziwić albo drażnić polityka DLC do D2, ale jako gracz który na MMO zjadł zęby nie potrafię patrzeć na te dodatki inaczej jak "abonament" do gry.

 

W WoWie płacę 100zł za 60 dni gry. Twórcy swój kontent udostępniają za darmo albo inaczej dają mi do niego czasowy dostęp za pewną kwotę. W Destiny 2 nie mam abonamentu, ba, bez plusa mogę nawet grać w singlu. Z tym żę jeśli Forsaken utrzyma mnie przy konsoli przez ok. 3 miesiące to będę mógł z pełną świadomością powiedzieć że ten dodatek mnie satyfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza

no ale za 160 zl to ten nowy dodatek powinien zawartoscia blizac sie do podstawki w dniu premiery...nie wiem ile bylo np strajkow w podstawowej wersji a ile bedzie w Forseken (obstawiam ze jeden nowy i jeden reskin). Dodadza luki, pozmieniaja cos w mechanice aby znowu cos trzeba bylo farmic i gracze beda sie cieszyc.  120 zl za te dodatki na caly rok bylaby to uczciwa kwota

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Uczciwość ceny ocenię za 3 miesiące. ;) Pamiętaj też że te dodatki są już twoje na stałe. Przynajmniej do kiedy działają serwery, a patrząc na to że działają jeszcze te z D1 to będzie masa czasu. :P

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

no ale za 160 zl to ten nowy dodatek powinien zawartoscia blizac sie do podstawki w dniu premiery...nie wiem ile bylo np strajkow w podstawowej wersji a ile bedzie w Forseken (obstawiam ze jeden nowy i jeden reskin). Dodadza luki, pozmieniaja cos w mechanice aby znowu cos trzeba bylo farmic i gracze beda sie cieszyc.  120 zl za te dodatki na caly rok bylaby to uczciwa kwota

W Forsaken mają być 4 nowe strajki w czym jeden ekskluzywny dla PS. Podstawka miała ich 6.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

a to Forsaken nie odblokowuje poprzednich dodatków? :o 

 

Spójrz na mnie. Teraz na nazwę wydawcy. Teraz na tytuł tej gry. Spójrz na mnie jeszcze raz. Znasz już odpowiedź?

Odnośnik do komentarza

Ogrywam podstawkę destiny 2 z okazji tego, że jest w plusie... Ta gra to jakiś dramat. Zerowa dynamika gry w połączeniu z tą bzdurną ilością fpsów  dodatkiem fov jak koń gdy ma klapy na oczach. Technicznie to leży i kwiczy.  Strzelanie do gumisiów, też bez podjarki. Jak czytałem posty co niektórych, że gunplay jest mistrzowska klasa, to chyba ja już jestem jednak za stary na coś takiego.

 

PvP to walka w kisielu z tym całym movement i mechaniką.

 

O l.o.r.e się nie wypowiem, bo dopiero zrobiłem 1szą misję na Tytanie.

 

Może jeszcze meksyk przede mną, ale pierwsze wrażenia są bardzo słabiutkie.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Jak mi podejdzie podstawka to co będę musiał kupić żeby cieszyć się D2 w 100%?. Super anal hiper turbo legendarny gold definitive edition?

 

1 godzinę temu, Patricko napisał:

Forsaken za 160 zł ma w sobie już poprzednie dodatki?

 

Nie dalej jak dwie strony temu na to narzekałem. No więc jak Ci się spodoba podstawka, to zapraszam do zakupu Expansion Pass, a następnie Forsaken. Można jeszcze dodatkowo wyłożyć na Annual Passa, wychodzi w sumie niecałe 400 zł :))).

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie dlaczego mniej ludzi marudzi w dziale BF1, gdzie trzeba przyznać że gracze otrzymali niezłego Anala z wersją premium. Tam Premium 200 zł, 4 czy 5 razy dali parę mapek broni i pojazdów. A później premium zlikwidowali i udostępnili wszystko dla wszystkich. Ale tam takiego hejtu nie widziałem.

 

A pytanie mam jeszcze, kupiłem wersję Limitowaną z Dwoma "przeogromnymi" dodatkami które były w formie kodu w pudełku. Teraz w Plusie jest Destiny ale nie potrafię go ściągnąć bo informuje mnie że najpierw muszę usunąć z dysku aktualne dane gry (chyba dlatego że używam gry z płyty). Czy po usunięciu gry i pobraniu jej z plusa wszystkie dodatki łącznie z tym nowym będą działać normalnie? Chcę uniknąć tylko i wyłącznie płyty w napędzie.;)

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frredy napisał:

Zastanawia mnie dlaczego mniej ludzi marudzi w dziale BF1, gdzie trzeba przyznać że gracze otrzymali niezłego Anala z wersją premium. Tam Premium 200 zł, 4 czy 5 razy dali parę mapek broni i pojazdów. A później premium zlikwidowali i udostępnili wszystko dla wszystkich. Ale tam takiego hejtu nie widziałem.

 

 

Tylko frajerzy placa przy premierze gry za DLC do BF. Premium jest zawsze w promocji (-30/40%) przed wyjsciem drugiego dodatku, a jak wiadomo dodatki wychodza co pare miesiecy. 

Druga sprawa jest taka, ze DICE nigdy nie udostepnilo Premium za darmo dla wszystkich graczy. Co prawda przy prezentacji BFV dali chyba jakies DLC za darmo. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Wciąż uważam że jest to cena wykalkulowana na tyle żeby twórcy mieli zysk z jednorazowego zakupu. Nikt im abonamentu płacić nie będzie przecież.

 

No, w abonamencie byłoby taniej. Podstawka + expansion pass to było prawie 300 zł, teraz the forsaken + annual pass kosztuje znowu prawie 300 zł. Rok od premiery i 600 zł na gierkę wydać, żeby być up-to-date xDD

Gdybym grał w WoW-a to bym dodatkowo przestał płacić abonament na czas kiedy gra była zje,bana (czyli od Ozyrysa do teraz, a więc więcej czasu niż nie była). W tym modelu płacę i albo mi się podoba, albo mogę się bujać.

Odnośnik do komentarza

Też uważam że abonament byłby najlepszym wyjściem, ale wyobrażasz sobie suwerena który opłaca jednocześnie PS+ abonament do Destiny? "Łooo Panie, za internet płace, a chco jeszcze pinindzy. za darmo być musi!" :nosacz: Może trochę przesadzam ale sądzę że gra nie zdobyłaby tak wielkiej popularności w modelu abonamentowym.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Mroku napisał:

 

Tylko frajerzy placa przy premierze gry za DLC do BF. Premium jest zawsze w promocji (-30/40%) przed wyjsciem drugiego dodatku, a jak wiadomo dodatki wychodza co pare miesiecy. 

Druga sprawa jest taka, ze DICE nigdy nie udostepnilo Premium za darmo dla wszystkich graczy. Co prawda przy prezentacji BFV dali chyba jakies DLC za darmo. 

W przyszłym tyg ma być Premium dostępny za free...nie wiem jak na X

Z ciekawości looknalem  sb filmiki z multi jak towygląda na pc. Inny movment, brak pół sekundowego laga przy trafieniu. W 60 FPS D2 to jest zupełnie inna gra niż na konsoli.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, raven_raven napisał:

 

No, w abonamencie byłoby taniej. Podstawka + expansion pass to było prawie 300 zł, teraz the forsaken + annual pass kosztuje znowu prawie 300 zł. Rok od premiery i 600 zł na gierkę wydać, żeby być up-to-date xDD

Gdybym grał w WoW-a to bym dodatkowo przestał płacić abonament na czas kiedy gra była zje,bana (czyli od Ozyrysa do teraz, a więc więcej czasu niż nie była). W tym modelu płacę i albo mi się podoba, albo mogę się bujać.

 

Cała obecna i zapowiedziana na Year 2 zawartość Destiny 2 to w tej chwili wydatek 419zł (Kompletne wydanie). Tyle z reguły kosztują najbogatsze edycje gier (wystarczy spojrzeć na nowego Asasyna, Tomb Raidera), a wiele z nich nawet nie jest game-as-a-service. Nie róbmy z Destiny jakiegoś wyjątkowego przypadku.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szymek_PL_ napisał:

W przyszłym tyg ma być Premium dostępny za free...nie wiem jak na X

Z ciekawości looknalem  sb filmiki z multi jak towygląda na pc. Inny movment, brak pół sekundowego laga przy trafieniu. W 60 FPS D2 to jest zupełnie inna gra niż na konsoli.

No to ladnie potraktowali graczy.. 

 

Destiny 2 na PC dziala bajecznie. Wszystko jest tak plynne i wyglada o wiele lepiej. Problem jest taki, ze nie chce mi sie grindowac wszystko na nowo (262h). 

 

Niestety nadal musze sie meczyc z PS4.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

 

9 minut temu, Mroku napisał:

No to ladnie potraktowali graczy.. 

Też jestem na to zły, złośliwie dali 30 fps na konsolach.

Dziwne tylko że skoro na PC gra działa tak bajecznie to w pewnym momencie grało w to tam 12 osób :)

 

Generalnie polecam wszystkim to co najlepsze, zagłosować portfelem i nie kupować dodatku, inaczej za rok dostaniemy jeszcze wyższe ceny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...