Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

No wbiłem szybciutko ten 20 lvl i to na kampanii, porobiłem też sobie publiczne wydarzenia i pyk wpadło. Normalnie prostacka gra ale ten feeling strzelania to jednak ma. A loot to jak narkotyk, modlisz się, żeby coś lepszego wpadło.

 

Swoją drogą, niezłe yebanie i ruchanie graczy, jak dalej chcesz grać to trzeba kupić sobie sp i za horyzontem zaraz wychodzi znowu nowy dodatek za pełną cenę i weź tu zapłać za kolejne.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

@marcinwks

To nie kwestia Destiny - od wielu lat, w wielu różnych tytułach obserwuję ten "trend" - w niektórych grach jest jeszcze pewnego rodzaju "poczekalnia", w której bawi się kilka pierwszych leveli, ale ogólnie od dłuższego czasu wszyscy są wrzucani do jednego worka.

Jedyny i ostatni MMOFPS, w jakiego grałem dłużej, niż przez 3h to było America's Army jakieś 15 lat temu. Z tego co pamiętam tam działał matchmaking. To samo obserwuję obecnie w World of Tanks, w które gra teść. Tym bardziej dziwi mnie taka sytuacja w D2, o innych grach nawet nie wspominając.   

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, maciekk napisał:

Lvl nie ma tu znaczenia, tylko broń.

 

Dla nowych graczy jak najbardziej ma znaczenie bo levelując zdobywamy nowe skille, a większość dobrych przemiotów wymaga min.15 poziomu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w Gambita i przyznam, że jest sztos. Bardzo dobry pomysł i znaczne odświeżenie formuly. 

 

Kusi żeby kupić DLC ale one są tak kurevsko nieprzyzwoicie drogie, że człowiek chodzi i się zastanawia. Ale nie, zobaczymy jak wyjdzie i jak się przyjmie. Poczekamy na opinie. 

 

Na zimę 2018 jest zapowiedziany koleiny dodatek, potem na wiosnę 2019 i lato 2019 w Anal Passie wiec Acti zaraz będzie wyciągać ręce po więcej hajsu...

 

Człowiek chce pograć w Destiny ale musi cały czas płacić nieprzyzwoicie dużo hajsu za dostęp do contentu. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Voytec napisał:

Człowiek chce pograć w Destiny ale musi cały czas płacić nieprzyzwoicie dużo hajsu za dostęp do contentu. 

 

Takie uroki gier bez abonamentu. Gracze konsoli krzywo patrzyliby na potrzebę płącenia abonamentu za Destiny dodatkowo do abo za Gold/PS+.

 

 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Voytec napisał:

Pograłem w Gambita i przyznam, że jest sztos. Bardzo dobry pomysł i znaczne odświeżenie formuly. 

 

Kusi żeby kupić DLC ale one są tak kurevsko nieprzyzwoicie drogie, że człowiek chodzi i się zastanawia. Ale nie, zobaczymy jak wyjdzie i jak się przyjmie. Poczekamy na opinie. 

 

Na zimę 2018 jest zapowiedziany koleiny dodatek, potem na wiosnę 2019 i lato 2019 w Anal Passie wiec Acti zaraz będzie wyciągać ręce po więcej hajsu...

 

Człowiek chce pograć w Destiny ale musi cały czas płacić nieprzyzwoicie dużo hajsu za dostęp do contentu. 

 

Żeby jeszcze dało się chociaż kupić od naszych braci znad Bosforu, ale nie, trzeba mieć Expansion Pass wpierw xd. Ciekawe ile osób pobierze to Destiny 2 z Plusa i kupi dodatków za 400 zł, żeby być "up to date".

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faka napisał:

Nie. Tak się dyma graczy.

 

No dobrze, ale może już skończymy to januszenie? Ja wiem że każdy by chciał wszystko za darmo w grze z darmowym online, ale nie tak działa biznes.

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...