Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to wstyd trochę się przyznać ale w zeszłym tygodniu spędziłem ponad 70h z Destiny 2. Update więc bardzo udany pomimo, że drop nie został pobłogosławiony przez RNGesus więc zatrzymałem się póki co na 528 LL. Ale na spokojnie po jutrzejszym resecie mam nadzieję uda się przygotować do rajdu i dobić do 550. Z rzeczy które podobają mi się najbardziej to spowolnienie levelowania guardiana,mocne ograniczenie drop rate egzotyków, dreaming city jako end game destination, gambit i przede wszystkim collectibles i triumphs w których zrobiłem ponad 21k. Parę miesięcy temu miałem już na giereczkę wywalone i pomimo, że dalej robilem różne aktywności jak Warmind czy Prestiż Rajdy to nie czułem ani magii ani klimatu z D1. Forsaken odnajduje tą magię i jak Bungo zapowiadało to Destiny znowu chce się stać moim hobby.

Edytowane przez Zeratul
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało się wbić 532. Byłoby nawet więcej, gdyby RNGesus na sam koniec przestał dawać powtórki albo wypadł mi hełm na więcej niż 524... Skoro już tak mocno utrudnili levelowanie, to mogli wprowadzić coś na wzór systemu z Rise of Iron, gdzie w paczkach frakcji mieliśmy wybór pomiędzy zbroją i bronią.

 

hFoZXA7.jpg

Odnośnik do komentarza

No, to naku,rwiłem swoje na Bungo i też wróciłem do grania xd :smutas:

 

Póki co cisnę CoO, następny w kolejce Warmind, ale coś czuję, Forsaken z Anal Passem wjedzie.

Tylko o jakim resecie Wy mi tutaj mówicie, ja dopiero przebiłem 300 lighta, bo od premiery CoO nie grałem już nic i już mi to chcą zabierać?

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, giger_andrus napisał:

@Zeratul wysmażyłeś może instrukcję szybkiego wejścia do D2 tak jak kiedyś D1 ?

Jeżeli mało grałeś w D2 i nie masz za dużo tokenów to: 

1. Kampania forsaken. Na koniec będziesz mieć ok 42 lvl. 

2. Wbijasz 50 lvl publicami I lost sectorami na planetach na których nie ma flashpoint. 

3. Otwierasz dreaming city. 

4. Zaczynasz robić milestone zaczynając od daily. 

5. Potem weekly strike, Gambit, heroic story, crucible. 

6. To powinno popchnąć cię do 520 LL. Odbierasz wtedy prime engram od master rahool i robisz nightfall. 

7. Wracasz do Gambit I crucible by wbić rangi które też pomagaja.

8. Na sam koniec robisz dreaming city I bounty na bronie egzotyczne. 

 

Przez cały czas modlisz się do RNGesus i odbierasz i robisz bounty. 

 

 Jak nie będziesz dostawał 3 razy z rzędu energy weapon to przebijesz 530. Ja się zatrzymałem na 529. 

 

Cały czas bawisz się fajnie i grasz na spokojnie. W chwili gdy czujesz że wkładasz w granie wysilek to sobie odpuść. 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I jednak po swoich pierwszych narzekaniach wkręciłem się w gierkę. Nieraz początki grania w fpsy po przesiadce się z pcta na plejstejsion nie są najlepszym doświadczeniem.

Jak ktoś chce pogierzyć pvp albo jakiś coop (tylko mam niski lvl + na chwilę obecną nie kupuję dodatków), to inv na psn poproszę.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Metoda napisał:

I jednak po swoich pierwszych narzekaniach wkręciłem się w gierkę. Nieraz początki grania w fpsy po przesiadce się z pcta na plejstejsion nie są najlepszym doświadczeniem.

Jak ktoś chce pogierzyć pvp albo jakiś coop (tylko mam niski lvl + na chwilę obecną nie kupuję dodatków), to inv na psn poproszę.

Panie złoty w weekend coś byś chciał? Ja mam chyba 4 lvl i gram z Krukiem kampanie przechodzimy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...