Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

@raven_raven jest to samo co było w D1 - tzn. teraz jest w miarę OK (ale przez długi czas, powiedzmy listopad - kwiecień/maj było wszystko spier.dolone). Dużo zmian było w okresie od wiosny do teraz. 

 

Co oczywiście nie usprawiedliwia wyciągania łapy po 60 dolków IMO (grałeś w guw.no pół roku? dzięki za beta testing, dej jeszcze xD) i drugi raz wyje.bania się na wejście takiego jak z D1. A nawet większego - patrz kompletny rework systemu broni teraz. 

 

Mnie nie bolą nawet ceny dodatków, za D2 z season passem dałem jakoś pod 4 stówy i nawet biorąc pod uwagę, że gry od lutego do teraz nie tknąłem dostałem swoje value for money (wbite jakoś z 200-300h). Tylko to ile w nich jest kontentu i jak dobrego. I mikrotransakcje, których biorąc pod uwagę cenę wszystkiego i problemy z ilością kontentu było dużo, dużo za dużo (i były zwyczajnie kur.ewskie, rak w najgorszej postaci). Bardziej niż pieniądze boli mnie bycie ru.chanym w du.pala przez developera gry, którą bardzo polubiłem. Ozyrys to była jedna wielka kpina i wys.ranie się na graczy. 

 

W D2 długo grałem po to, żeby nakarmić mrocznego pasażera, ale bez funu. No dość powiedzieć że gra była w lutym w tak mizernym stanie, że nawet ja nie byłem w stanie tego ścierpieć i odłożyłem na półkę aż do teraz. Przeszedł już mi hype na min-maxing i zbieranie wszystkiego chyba na dobre ale w sumie jestem trochę podekscytowany na dobre Destiny. 

 

Tak jak wrog napisał - nie ma lepszego looter shootera mimo wszystko. A dla mnie samo doświadczenie nowego raidu jest warte te 170 ziko - ale tu wiem, że nie przekonam nikogo, kto nie doświadczył ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skasowali bo były chu.jowe jak przeciąg i nikt w nie nie grał. To samo z faction rallies. Pisali jakoś parę tygodni temu, że myślą jak zmienić formułę tych dwóch eventów.

 

EDIT: w ogóle niebywałe to jest, pamiętam jaki hype był na trialsy podczas D1/na początku D2. Streamy Krafty'ego i w weekendy (w sumie poza weekendami też) Destiny zawsze na pierwszej stronie Twitcha. a teraz wszyscy streamerzy Destiny cisną w Fortnite'a. co oni z tą grą zrobili.

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Poczekajmy do 4go września bo od Warmind gra jest coraz lepsza z miesiąca na miesiąc. Forsaken może być drugim TTK, a nawet lepiej. Aktualnie mam przegrane 751h co daje całkiem niezły współczynnik czas gry/cena nawet z DLC. 

 

Od wtorkowej zmiany w systemie broni to nie mogę w pracy wysiedzieć, żeby wrócić do domu i spróbować nowych loadoutów.

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na sama gre z rozszerzeniami wydalem 20£, a wczoraj okazalo sie, ze na moim koncie GAME uzbieralo sie lekko ponad 15£, plus ta piatke, ktora mialem na koncie MS i nagle umozliwily mi wyrwanie Forsaken + AP za w miare znosna cene. To caly czas duzo, ale ja zaczalem grac dwa miechy temu. Solstice of Heroes umozliwilo wskoczenie na wyzszy light bez tego durnego latania po nudzacych sie eventach publicznych. W D1 zaczalem grac na trzy miechy po premierze zdaje sie wiec zawartosci bylo od groma i ciut ciut. Teraz bedzie podobnie, ale Bungie i tak wyciagnie lapy po kolejne dotacje.

Wczoraj braciszek Vance zaoferowal mi Another Verse. Wydawalo mi sie, ze dostane go po otrzymaniu wszystkich innych broni z kuzni, a tu taka mala niespodzianka. 

Czy jest ktos kto jeszcze nie ma, a chcialby zdobyc Whisper of the Worm?Mozna by zmontowac ekipe i sie pobawic ta misja. Gram na Xie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak skille stricte. Każda klasa postaci ma 3 subklasy (od dodatku 4) a w ramach subklas masz jeszcze mini-drzewka. Zawsze masz do dyspozycji granat, cios melee i specjalną umiejętność (barykada tytana, leczący rift locka, unik łowcy) które są na cooldownie. Plus super czyli taki OP specjal. Wszystkie te rzeczy różnią się per klasa/subklasa a np. granaty/rifty możesz jeszcze w ramach subklasy dopasować. 

 

Klasy postaci dość mocno się różnią (jak na fps) - mają nawet inny skok. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, teddy napisał:

Czy to przypadkiem nie w D1 zrobili tak ze po wprowadzeniu dodatkow blokowali wczesniej dostepny content dla ludzi ktorzy nie kupili DLC?

12 godzin temu, teddy napisał:

Aha, bo wydaje mi sie ze slyszalem cos podobnego o jakichs eventach czy tam daily questach poblokowanych mimo ze byly dostepne w podstawce dla wszystkich i chyba to wlasnie byla sprawka raka bungie.

 

kLpVhIF.png

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Wciąż uważam że najlepszą częścią D2 jest PvP.

Mnie PvP trzyma przy tej grze od premiery D1.

Po zmianach w końcu wrócił 'Skill Gap' bo już każdy chyba miał dość stania w kupie i strzelania z końca mapy.

10 godzin temu, froncz piotrewski napisał:

nie, nie i nie

Co tak Khadgar ciśniesz po grze, a sam wczoraj grałeś :P

Odnośnik do komentarza

Jezuuuu ale wczoraj kosiłem Tytanem ze Skullforcem i Telesto. 80% killi w PvP miałem z łapy. Momentami zapominałem, że w tej grze się w ogóle strzela :obama:

 

Niestety w PvP na konsolach nadal największym problemem są myszki. Po buffie dla hand cannonów mają JESZCZE WIĘKSZĄ przewagę. Jak widzę huntera przeskakującego mi nad głową i robiącego zwrot 180 stopni z headem z czarciej mocy to....:dunno:

 

Powinni to rozwiązać jak w Fortnite. Tak tak to tylko gra ale PvP polega na rywalizacji i żałosne jest to, że jedna grupa graczy ma handicap.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Właśnie wczoraj się zdziwiłem, myślałem że same tytany i shotguny będą a gra się zupełnie normalnie, na 15 meczy zginąłem może z 3 razy z shoulder charge.

Jak ktoś chce rushować tytanem to nie ma problemu, jak kogoś to denerwuje to są na to kontry, generalnie gra się dużo przyjemniej.

Co do myszek niestety raczej nikt z tym nic nie zrobi, chociaż ja zawsze jestem zdania że dobry gracz będzie dobry na padzie i myszce, słaby na wszystkim będzie słaby, w Destiny movement jest tak samo ważny jak strzelanie.

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj w końcu pograłem trochę, skończyłem kampanię z warminda altami i garść wrażeń:

 

-autentycznie nie poznaję tej gry od lutego, trochę się czuję tak jak pierwszy raz zaczynałem grę w Destiny ponad 2 lata temu

-flashpointy to dalej guw.no os.rane

-ale jak mi wydropił pancerz z forsaken i zobaczyłem perki na armorze to :banderas: Co za dzban wpadł na pomysł żeby je usunąć to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Trochę namieszali w matchamking, dłużej meczy wyszukuje, czasami mecze zaczynają się 3v3 lub 4v4, jak masz dobre staty to będziesz trafiał na koksów.

Oprócz tego gra się dużo przyjemniej, na razie nie ma 'mety' więc widać cały wachlarz broni na crucible.

Jeszcze nie jest to D1 ale na pewno jest to krok w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Troche pogralem, porobilem misji, gra sie przyjemnie, nawet zagralem razem z paroma wyjadaczami i wpadlo sporo ciekawych itemkow. Pewnie i tak nie mam lvl zeby skorzystac ale jak ktos jest chetny to mozna np jutro po poludniu cos pograc.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem miłośnikiem gier multi, ale zakupiłem plusa i wczoraj pogralem bite 6h. 

Nie będę się tu rozpisywał czy i co mi się podoba lub nie (w skrócie dobra gra), ale jedna rzecz mnie wyrwała z butów. Mianowicie tryb pvp w Tyglu. Czy tu istnieje taki, teoretycznie, prosty mechanizm jak matchmaking? Będąc na 6 lvl trafiam na pięć 30, jedną 20 i jedną 15. Chyba coś nie do końca jest tu przemyślane, a może to taki znak rozpoznawczy Destiny? Żeby nie było. Grałem 4 mecze i za każdym razem dysproporcje w lvl były podobne. 

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...