Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wredny napisał:

A czy dla posiadaczy gołej podstawki będą widoczne takie białe kłódeczki, jak w części pierwszej?
"sorry ziom, ale w tym tygodniu ten Strike nie jest dla Ciebie, bo nie sypnąłeś kasą na dodatki"...

A gdybyś nie sypnął kasą to zagrałbyś w Przetrwanie w Dywizji? Sorry ziom, ale za dodatki się płaci gruby sos :D  Developer też człowiek a raty za Lamborghini same się nie spłacą :reggie:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi - w The Division dodatki to DODATKI - osobne wejście, bonus, ale ich posiadacz nic nie traci z doświadczenia samej podstawki.
W Destiny dodatki stają się integralną częścią gry, zmieniają ją, powodują że osoby z samą podstawką zostają w tyle, a nawet uniemożliwiają wbicie platyny bez ich zakupu - jest różnica, nie?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Wredny napisał:

W Destiny dodatki stają się integralną częścią gry, zmieniają ją, powodują że osoby z samą podstawką zostają w tyle, a nawet uniemożliwiają wbicie platyny bez ich zakupu - jest różnica, nie?

O Paaaaaaanie to ja nie wiedziałem że tutaj się aż takie rzeczy odjaniepawla :down: Ja jestem tylko prosty chłopak z Dywizji

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Destiny 2? Hrrrpff, tfu. Nikt mnie tak nie wyr,uchał jak mnie Bungie wyr,uchało. Forumowy hype na God of War to nic przy tym, jak dałem się nabrać na hype na Destiny. Ta gra roku nawet nie ma, a już wydali dwa dodatki w expansion passie (za $20) i trzy kolejne za jedyne $60 w drodze. Przypominam, że podstawka kosztowała normalnie też $60. Jak ja k,urwa nimi gardzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, raven_raven napisał:

Destiny 2? Hrrrpff, tfu. Nikt mnie tak nie wyr,uchał jak mnie Bungie wyr,uchało. Forumowy hype na God of War to nic przy tym, jak dałem się nabrać na hype na Destiny. Ta gra roku nawet nie ma, a już wydali dwa dodatki w expansion passie (za $20) i trzy kolejne za jedyne $60 w drodze. Przypominam, że podstawka kosztowała normalnie też $60. Jak ja k,urwa nimi gardzę.

Kruk ty się urodziłeś wczoraj? Przecież z jedynką było podobnie, gdzie dopiero przy Taken Kingu można było to kupować z czystym sumieniem. Jeszcze pamiętam, że darłem łacha na ircu z tego, że bierzesz to na premiere :reggie:

Odnośnik do komentarza

Nie no ale tam dodatki wychodziły jakoś rzadziej chyba, a nie że gra ma rok, a już są dwa dodatki i trzy kolejne w drodze xD

Fajnie było na początku, ale rozwój tego to raczysko mocne. Byłem gotowy na dodatek rocznie, a nie trzy.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Przy premierze dwóch pierwszych dodatków nie czułem się tak wyruchany, ale patrząc co za 150zł wysmarzył mi Blizzard w Battle for Azeroth pluję na te k.rwy z Bungo z pogardą. Jedyny dobry content to PvP ale ile można? Nie wezmę Forsaken na premierę tylko odczekam nieco by sprawdzić jak poszły zmiany.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Teraz, teddy napisał:

Czy to przypadkiem nie w D1 zrobili tak ze po wprowadzeniu dodatkow blokowali wczesniej dostepny content dla ludzi ktorzy nie kupili DLC?

 

Nie, po prostu miałeś content bez dodatków. Tyle że większa część graczy siedziała wtedy w nowym contencie. :reggie: Z tego co pamiętam w D2 jest podobnie, ale nie dam sobie ręki uciąć.

Odnośnik do komentarza

Niektóre aktywności były zablokowane dla ludzi bez dodatków. W D2 też tego próbowali, ale dostali po dupie mocno i nieco ograniczyli swoje zapędy. Teraz przykładowo wszystkie mapy do Crucible są darmowe dla wszystkich.

 

58 minut temu, raven_raven napisał:

Nie no ale tam dodatki wychodziły jakoś rzadziej chyba, a nie że gra ma rok, a już są dwa dodatki i trzy kolejne w drodze xD

Było to samo - grudzień DLC1, maj DLC2, wrzesień tzw. kometa (duże DLC). Jedyna różnica jest taka, że teraz Year 2 ma mieć kilka mniejszych, płatnych dodatków i stąd Annual Pass, co akurat jest dobre, bo w D1 po Taken Kingu trzeba było czekać rok na Rise of Iron.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest różnica. Było trzecie, duże DLC i spokój na dłuższy czas. Nie mówiąc o tym, że TTT robił z D1 całkiem dobra grę z tego co rozumiem a póki co D2 jest w apogeum spier,dolenia. Teraz chłopaki mają niby naprawiać gierkę, a pierwszym krokiem jest wyciąganie łapy po $60 za rok dodatków, nie wiadomo nawet co dalej xd. 

 

No sorry, ale względem sequela chyba można mieć wyższe oczekiwania jak od pierwszej gry z serii, która niby ograniczały past geny, testowała formułę i inne (pipi)olo. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, raven_raven napisał:

No właśnie to jest różnica. Było trzecie, duże DLC i spokój na dłuższy czas. Nie mówiąc o tym, że TTT robił z D1 całkiem dobra grę z tego co rozumiem a póki co D2 jest w apogeum spier,dolenia. Teraz chłopaki mają niby naprawiać gierkę, a pierwszym krokiem jest wyciąganie łapy po $60 za rok dodatków, nie wiadomo nawet co dalej xd. 

 

No sorry, ale względem sequela chyba można mieć wyższe oczekiwania jak od pierwszej gry z serii, która niby ograniczały past geny, testowała formułę i inne (pipi)olo. 

No właśnie to nie było fajne, że po Taken Kingu prawie nic się nie działo. Taka gra zawsze ma za mało contentu, musi być rozwijana i nie może sobie robić rocznej przerwy.

 

A, jak to ładnie określiłeś, apogeum s(pipi)enia D2 było po Ozyrysie. Od jakiegoś czasu wychodzą na prostą, Warmind sporo naprawił, a Forsaken zapowiada się na powtórkę z Taken Kinga. Oczywiście to żadne usprawiedliwienie dla Bungo. Zawalili temat strasznie. Mówimy o studiu, które dwa razy z rzędu rebootowało grę kilka miesięcy przed premierą i musiało prosić Acti o dodatkowy rok. Niestety nadal, przynajmniej według mnie, nikt nie zrobił fajniejszego looter-shootera od nich, więc płacę i spędzam z grą mnóstwo godzin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie znam dokładnie wydarzeń z D1, więc każde wyjaśnienie mile widziane. Ot, dla mnie to za dużo. Wydałem pełną cenę gry na premierę, wydałem na expansion passa i niecały rok po premierze mam wydawać znowu pełną cenę gry, żeby typy naprawili zepsutą grę, coś, co mi się należy już po kupnie podstawki będącej kontynuacją (a więc mieli czas nauczyć się na własnych błędach)? No nie sądzę. Dla mnie to czerwona kartka i niech się bujają. Strasznie naiwny byłem licząc na to, że tym razem od początku będzie fajnie. Może wrócę jak będzie D2 complete za 2-3 lata w cenie koło 100 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...