Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, creatinfreak napisał:

Chce ktoś ze mną zrobić pierwsze dodatki na ps4?

 

 

Ja teraz z Ravenem będę robił Warminda więc jak przejdziesz Osirisa to daj znać możesz się do nas dokopotować (dopiero co wczoraj pierwsze skończyliśmy). Tylko ja teraz najszybciej to w niedziele wieczorem będę mógł pograć. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rayos napisał:

Ta gra ma w ogóle jakiegoś signla, można grać samemu?

Tak, jasne możesz spokojnie grać samemu, tylko oczywiście niektórych aktywności sam nie zrobisz ale kampania plus jakieś łatwiejsze rzeczy bez problemu sam ogarniesz. Oczywiście musisz mieć cały czas połączenie z netem a na planetech, farmie, mieście czy podczas misji będziesz widział innych graczy.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Właśnie dobiłem 20 i zastanawiam się nad zakupem dodatku. Powiedzie szczerze warto? Brać Porzuceni czy tez trzeba te dwa dodatki z Season Pass? Czy granie w tę grę od czasu do czasu ma sens czy trzeba sprzedać jej duszę? :) Za rogiem czai się Battlefield 5 i nie wiem czy znajdę czas na to i na to i czy warto wydawać prawie 300 zł na dodatki :(

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rayos napisał:

Ta gra ma w ogóle jakiegoś signla, można grać samemu? Pobrałem z plusa ostatnio ale jeszcze nie odpaliłem :) 

Oczywiście. Gra składa się póki co z takich składowych 

 

-kampania Red War - na około 10-12h 

-dwa DLC na 3h (Curse of Osiris oraz Warmind) 

-kampania Forsaken na 8h 

 

wszystko to możesz ograć samemu, ale tak szczerze to nie polecam, nuda jak w Borderlands, w co-opie jest dużo ciekawiej ale i tak to taki pomost do skumania mechaniki, zdobyciu pierwszych broni i takich tam oraz nabiciu levelu potem dopiero zaczyna się zabawa jak już masz odpowiedni poziom i light. Wtedy zaczynasz orać w Nightfallach, raidach czy innych heroic eventach a na deser zostaje Crucible (zwykłe pvp) oraz Gambit (pve połączone z możliwością pvp)

3 minuty temu, SetoPL napisał:

Brać Porzuceni

Jak masz zamiar grać w raidy czy nightfalle albo gambita to tak, dla samego singla to chyba bym spasował bo dodatek jest dość drogi 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

Oczywiście. Gra składa się póki co z takich składowych 

 

-kampania Red War - na około 10-12h 

-dwa DLC na 3h (Curse of Osiris oraz Warmind) 

-kampania Forsaken na 8h 

 

wszystko to możesz ograć samemu, ale tak szczerze to nie polecam, nuda jak w Borderlands, w co-opie jest dużo ciekawiej ale i tak to taki pomost do skumania mechaniki, zdobyciu pierwszych broni i takich tam oraz nabiciu levelu potem dopiero zaczyna się zabawa jak już masz odpowiedni poziom i light. Wtedy zaczynasz orać w Nightfallach, raidach czy innych heroic eventach a na deser zostaje Crucible (zwykłe pvp) oraz Gambit (pve połączone z możliwością pvp)

Jak masz zamiar grać w raidy czy nightfalle albo gambita to tak, dla samego singla to chyba bym spasował bo dodatek jest dość drogi 

Grałem trochę w Destiny 1, bo była ekipa, a teraz patrzę, że nikt w sumie nie gra. Single już przeszedłem i właśnie wkręciłem się i myślałem by przedłużyć zabawę, bo nawet z randomami fajnie się w Strike grało, a PvP odpada. Dla mnie takie średnie

P.S. Dawać mi Borderlands 3, bo dwójkę grałem jak po(pipi)any

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SetoPL napisał:

Właśnie dobiłem 20 i zastanawiam się nad zakupem dodatku. Powiedzie szczerze warto? Brać Porzuceni czy tez trzeba te dwa dodatki z Season Pass? Czy granie w tę grę od czasu do czasu ma sens czy trzeba sprzedać jej duszę? :)

Musisz mieć 2 pierwsze żeby kupić Porzuconych. Jak w Porzuconych gram dopiero od dwóch dni ale już mogę powiedzieć że jest bez porówania lepszy od dwóch pierwszych krótkich i dosyć słabych dodatków. Klimat miażdży! Do tego gambit, nowe zdolności itp. Wiele osób mówi że Porzuceni to wogóle inna gra niż podstawka z 2 pierwszymi dodatkami. Ja jestem jeszcze świeżak bo to pierwsze Destiny jakie ogrywam ale muszę powiedzieć że gra mnie dosłownie pochłonęła i sprzedałem jej dusze :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No i dodatek zamówiony :) Jak coś zapraszajcie mnie do gry. Mój nick to Sedrrak. W weekend będę grał ze szwagrem u mnie na chałupie :)

 

Pany a powiedźcie mi co warto robić? Rozumiem, że do 50 LVL po prostu robić kampanie itp, a po dobiciu? Co warto zbierać, ulepszać? itp itd

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Powoli, bo się zgubiłem. Zaznaczę, że nie grałem wcześniej w Destiny jedynkę, ani dwójkę, nie wiem kto jest kim i o co się toczy gra. Ostatnio dali w Plusie tego Forsaken i niech mi ktoś najprościej wyjaśni, czym właściwie jest to co dali? Jakiś niezależny dodatek do dwójki, niewymagający podstawki? Zaczynalibyście od tego przygodę, czy lepiej się cofnąć i wziąć coś starszego? Bo strzela się przyjemnie i w sumie mógłbym dać tej grze szansę, ale odpaliłem ją na próbę i nie wiem o jakim mambo dżambo oni tam do mnie mówią. Jedynka też taka przyjemna? Preferuję solo, ale co-opem też bym nie wzgardził, bo domyślam się, że w tym tkwi urok serii.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Kmiot napisał:

Powoli, bo się zgubiłem. Zaznaczę, że nie grałem wcześniej w Destiny jedynkę, ani dwójkę, nie wiem kto jest kim i o co się toczy gra. Ostatnio dali w Plusie tego Forsaken i niech mi ktoś najprościej wyjaśni, czym właściwie jest to co dali? Jakiś niezależny dodatek do dwójki, niewymagający podstawki? Zaczynalibyście od tego przygodę, czy lepiej się cofnąć i wziąć coś starszego? Bo strzela się przyjemnie i w sumie mógłbym dać tej grze szansę, ale odpaliłem ją na próbę i nie wiem o jakim mambo dżambo oni tam do mnie mówią. Jedynka też taka przyjemna? Preferuję solo, ale co-opem też bym nie wzgardził, bo domyślam się, że w tym tkwi urok serii.

Dali ci podstawke w plusie. Kampanię Red War i multiplayer. Forskina to se musisz kupić a ikonka w menu i dashboardzie to tak dla beki z biedaków. 

 

Urok serii to raidy tbh. Singiel to przejsc i zapomnieć (ja to filmiki skipuje bo szkoda życia) do jedynki bym nie wracał

8 godzin temu, SetoPL napisał:

Pany a powiedźcie mi co warto robić? Rozumiem, że do 50 LVL po prostu robić kampanie itp, a po dobiciu?

Wszystko warto, ale najpierw trzeba kampanię zrobić od 30 lvl a potem grindowac lighta żeby mieć na raidy cnie

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SetoPL napisał:

Ja z chęcią zrobię :)

 

Jest na forum jakaś grupa czy znacie może gdzie można poszukać ludzi do gry na ps4?

Możesz mnie dodać Ryo_PL - ogólnie to jestem za tym żeby zrobić jakiś forumowy klan ale żeby był sens grania razem to trzeba mieć w miarę równy LL. Ja jestem gdzieś w połowie Forsakena, jak go skończe będe miał pewnie coś lekko powyżej 500 wtedy można się już ustawiać na rajdy i inne rzeczy. Polecam też grupę na FB  Destiny 2 Polska PS4 - jest tutaj mnóstwo ludzi którzy min. też szukają ludzi do teamu, ale jak pisałem wcześniej można zrobić forumowy klan noobów :D

@Kmiot podstawka to w zasadzie takie większe demo, żeby cieszyć się tą grą na maxa trzeba kupić 3 dodatki.  Ja na początku odpaliłem Destiny 2 i po 30 min miałem ją odinstalować z dysku bo wogóle nie poczułem klimatu, ale jakoś dałem jej 2gą szansę i wessało mnie na maxa. 3 dodatki kupiłem nawet nie wiem kiedy. Zazanaczem że w pierwszą część nie grałem wogóle.

Edytowane przez Ryo-San
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Ja jestem gdzieś w połowie Forsakena, jak go skończe będe miał pewnie coś lekko powyżej 500 wtedy można się już ustawiać na rajdy i inne rzeczy.

Z naciskiem na inne rzeczy :)

 

Po wbiciu 500 lighta, jego wzrost znacznie zwalnia i już nie jest tak kolorowo. A do raidu to najlepiej być na 560 poziomie. Także dużo grania ;)

 

Ale Lewiatana zawsze można zrobić ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Soft capów jest kilka (500 LL - najłatwiejszy do przeskoczenia, 520 - tutaj daily/weekly dają plus +1 albo +2, wyjąwszy Nightfalle, aktywności w Dreaming City i chyba klanowe, 540 - tak jak poprzednio, tylko NF też dają tylko +1,+2, 560 tutaj chyba cap jest na quest od Petry, ten z zaliczeniem 8 daily).

A zresztą, całkiem przydatna grafika:

[âIMG]

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Hendrix napisał:

Soft capów jest kilka (500 LL - najłatwiejszy do przeskoczenia, 520 - tutaj daily/weekly dają plus +1 albo +2, wyjąwszy Nightfalle, aktywności w Dreaming City i chyba klanowe, 540 - tak jak poprzednio, tylko NF też dają tylko +1,+2, 560 tutaj chyba cap jest na quest od Petry, ten z zaliczeniem 8 daily).

A zresztą, całkiem przydatna grafika:

[âIMG]

Super. Teraz wiadomo co robić :) ,a jeśli chodzi o te zadania kupowane od handlarzy na 24H to rozumiem, że brać jak leci i robić? Warto zwiększać reputację u nich? Czy lepiej zostawić te materiały na coś innego i w sumie na co? :)

Odnośnik do komentarza

Planetarni? Tylko dla farmienia masterwork core'ów (ale to dopiero po odblokowaniu Spidera i z odpowiednim zasobem legendary shardów). Najlepsza broń imo jest obecnie za zadania w Dreaming City, Gambit (Bygones i Trust <3), raid i ludzie z tower.  Z planetarnych liczy się imo tylko Mars i Ikelos weapons, ale nie wyfarmisz ich tokenami.

Z egzotyków radzę koniecznie zrobić quest na Sleeper Simulant, jest żmudny, ale nagroda jest warta tego.  Whisper tylko dla zaawansowanych graczy, albo z odpowiednim carry'owaniem, solo to CIĘŻKI quest.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Hendrix napisał:

Planetarni? Tylko dla farmienia masterwork core'ów (ale to dopiero po odblokowaniu Spidera i z odpowiednim zasobem legendary shardów). Najlepsza broń imo jest obecnie za zadania w Dreaming City, Gambit (Bygones i Trust <3), raid i ludzie z tower.  Z planetarnych liczy się imo tylko Mars i Ikelos weapons, ale nie wyfarmisz ich tokenami.

Z egzotyków radzę koniecznie zrobić quest na Sleeper Simulant, jest żmudny, ale nagroda jest warta tego.  Whisper tylko dla zaawansowanych graczy, albo z odpowiednim carry'owaniem, solo to CIĘŻKI quest.

Kolego mógłbyś bardziej dla nooba opisać pierwszy akapit wypowiedzi? :) Szczerze prawie nic nie zrozumiałem

Odnośnik do komentarza

Masterwork core = materiały do masterworkowania broni/armora, materiał do infusowania ekwipunku (czyli podwyższania LL danej broni, poprzez inną broń, o lepszym LL). Planetarni vendorzy, to ci na danych planetach, za materiały/tokeny z danej planety,  otrzymujesz ekwipunek. Po wyjściu Forsaken, większość starych broni i armorów, jest słabsza, więc nie opłaca się farmić materiałów na planetach. Same masterwork core są ciężko dostępne, otrzymuje się je rozkładając broń już z masterworkiem/ blisko masterworka (i kupując u Spidera za legendary shardy - Spider to postać z dodatku Forsaken). 

Obecnie jedynie w miarę pewnym sposobem na owe core'y jest kupowanie planetarnych matsów u Spidera (5 matsów = 1 legendary shard, matsy za inną walutę należy odpuścić) i wymienianie ich na sprzęt na planetach, w nadziei na masterworkowany sprzęt. Reguła jest taka, że za każde wydane 100 legendary shardów na matsy, zwykle można złapać 3-5 masterwork core'ów i duży procent włożonych shardów (plus materiały dla Bansheego na wymianę)

Odnośnik do komentarza

Ktoś chętny do zrobienia dzisiaj wieczorem (jakoś 21-22) Lewiatana? Szukam 3-4 osób(PS4). Jeszcze nie robiłem żadnego rajdu a ten chyba jest najprostszy, więc można by polecieć ; ] Ja mam jakieś 470LL, kumpel pińcet z hakiem. Lewiatan ma rekomendowany 300LL więc powinno być z górki(chyba)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Ktoś chętny do zrobienia dzisiaj wieczorem (jakoś 21-22) Lewiatana? Szukam 3-4 osób(PS4). Jeszcze nie robiłem żadnego rajdu a ten chyba jest najprostszy, więc można by polecieć ; ] Ja mam jakieś 470LL, kumpel pińcet z hakiem. Lewiatan ma rekomendowany 300LL więc powinno być z górki(chyba)
Mogę pomóc randomie :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...