Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie o tym mówię - nie będę miał bo nagrody za world firsta dostają tylko gracze PCtowi którzy zawsze będą pierwsi. Ja na PC nie gram i grać nie będę więc na starcie już po mnie. Gdyby był WF na konsoli to nie twierdzę że był go zdobył ale na pewno szansa zdobycia byłaby dużo większa niż teraz.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zabawne, że na Xboksie nie było nawet jednej ekipy co ukończyła nowy raid w 24h. Sam pomysł na zrównywanie szans jest ok, ale niech to będzie zrobione z głową, a nie na ostatnią chwilę coś wymyślone, bo ludzie tabelki w Excelu zaczęli tworzyć, by się przygotować na Day 1. World First dla każdej platformy osobno też by się przydał, bo oglądanie wyścigu ciągle tych samych ludzi jest już nudne. Zobaczymy, jak od września zmienią system levelowania.

 

Sam Crown of Sorrow nic specjalnego. Z trzech raid lairów z Lewiatania według mnie chyba najsłabszy. Wolę Menażerię grać, która naprawdę im się udała :D

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, wrog napisał:

Wolę Menażerię grać, która naprawdę im się udała :D

No właśnie ja tej Menażerii jeszcze do końca nie czaje. Leciałem ją co prawda tylko 2 razy z randomami do tego mam za niski LL bo jak ginę to rekomenduje mi 720 (mam 704) ale nie czaje że jak się nie zmieścimy w czasie to i tak idziemy dalej i dalej a na końcu jest główny boss (już bez czasówki) którego jak pokonamy to mamy skrzynie i wypada przedmiot zgodny z runą którą umieściliśmy w pierwszym slocie kielicha. To co miałem w drugim slocie (pancerz) już nie wyleciało ale to zapewne przez to że nie mieściliśmy się w czasie. Trochę to zamotane jeszcze ale z czasem ogarnę. Btw coś się dostaje jak każdy etap się ogarnie czasowo? Podobno za miesiąc ma być wersja heroiczna tego trybu już bez match makingu.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś nie wiedział to w menażerii jest bug związany z ostatnią skrzynią. Gdy ją otworzymy idziemy w stronę wyjścia, w momencie kiedy z lewej strony pojawi się info że jesteśmy w nowej lokacji, wracamy do skrzyni i możemy ją otworzyć jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz (póki czas się nie skończy a jest go sporo bo 270 sekund). Oczywiście żeby ponownie otworzyć skrzynie trzeba włożyć runy do kielicha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Chopy, chcę wrócić do D2 a zakończyłem grać po pierwszym season pasie. O ile dobrze pamiętam były tam dwa dlc, chyba? Żeby być na czasie to co powinienem kupić, w sklepie widzę jakis anuak pass i twierdze cieni. Ktoś rozjaśni trochę. Dzięki.

Komarku mój kochany :wub: Jak kupisz Annual Pass to masz wszycho. 3 sezony napakowane po brzegi! Kuźnia, Gambit i teraz Bogactwo czyli powrót na Lewiatana ale zayebiście przyrządzony. No i jak już to kupisz to nie musisz przez miesiąc dobijać lighta tylko w prostym i szybkim queście zaczynasz w zasadzie od 690LL. Twierdzy Cieni nie musisz kupować bo to wyjdzie dopiero we wrześniu.

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pyknęliśmy wczoraj Crown of Sorrow, bardzo fajny rajdzik chociaż końowka zdeka chatoyczna się robi. Na bossa zayebiście się sprawdza granatnik Swarm of the Reaven który może nam wypaść w Iron Bannerze (możemy go dostać po meczu lub dostać od Salladyna za podbijanie rangi) tylko koniecznie musi mieć perk z granatami kolczastymi. Mieliśmy w drużynie 4 takie granatniki i boss poszedł na raz.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Mialem z 80 tokenow. Dalem je Saladinowi i za drugim razem ten granatnik dostalem. Drugi perk to byly wlasnie Spike Granades. RNG w Menazerii rowniez nie pozwala przysiedziec dluzej. Beloved z trzema rollami pod same gwiazdy wypadly mi w jednej godzinnej sesyjce. Austringer rowniez. Yhhh...gdyby byla wiara do raidow jak za starych dobrych czasow. Nie...na podkonsole musieli sie przerzucic, kierwa.

Ryo-San, Tarrabah, czy jakos tak, komus wypadl?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...