Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Pany próbuję się wkręcić trzeci raz w to Destiny ale nie daję rady. Nie widzę sensu tej gry w endgamie, szturmy tylko mi się w miarę podobają, reszta to ciągle to samo na potęgę i brak motywatora. Jaki jest sens tej gry? Grind i farmienie ok ale w jakim celu konkretnie - dla satysfakcji ze zdobywania coraz bardziej potężnego i unikalnego sprzętu czy dla czegoś innego?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to samo można powiedzieć o każdym looter shooterze. Zbierasz szajs, żeby zbierać lepszy szajs, aż w końcu nie masz co zbierać i zajmujesz się pierdołami, albo rzucasz grę w kąt. Destiny cierpi od samego początku na to tą samą chorobę, brak sporej ilości contentu w endgame.

Tym bardziej jeśli grasz solo to już w ogóle nie ma sensu. Lepiej odpuść bo będziesz się tylko denerwować. Te gry są nastawione na coop i tylko coop. Solo można sobie marną kampanię co najwyżej zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, Brolin napisał:

Pany próbuję się wkręcić trzeci raz w to Destiny ale nie daję rady. Nie widzę sensu tej gry w endgamie, szturmy tylko mi się w miarę podobają, reszta to ciągle to samo na potęgę i brak motywatora. Jaki jest sens tej gry? Grind i farmienie ok ale w jakim celu konkretnie - dla satysfakcji ze zdobywania coraz bardziej potężnego i unikalnego sprzętu czy dla czegoś innego?

 

Grindujesz żeby mieć lepsze itemy żeby robić pożogę podczas raidów czy innego iron bannera. Albo kupujesz koncepcje albo nie, po prostu myk takich gier w których powtarzasz konkretne etapy, dungeony aby wydropić odpowiednią broń/element setu opierają się na rządzy posiadania tego oraz ogólnej akceptacji założeń gry i polubienia ich 'core' gameplayu. Mówiąc po ludzku jak chodzisz po lokacjach i strzelasz do przeciwników i to ci sprawia przyjemność to farmienie i grind bedzie przyjemny, jak sam gameplay cię nie jara to nie widze sensu żeby w to grać, ja mam tak z Diablo - mimo założeń, które by mi odpowiadały bo lubie sobie przygrindować tak kompletnie nie widzę siebie siedząc po X godzin bo po prostu gameplay nie jest dla mnie na tyle racujący. Aha i jeszcze jedna rzecz, grasz sam?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brolin napisał:

Pany próbuję się wkręcić trzeci raz w to Destiny ale nie daję rady. Nie widzę sensu tej gry w endgamie, szturmy tylko mi się w miarę podobają, reszta to ciągle to samo na potęgę i brak motywatora. Jaki jest sens tej gry? Grind i farmienie ok ale w jakim celu konkretnie - dla satysfakcji ze zdobywania coraz bardziej potężnego i unikalnego sprzętu czy dla czegoś innego?

Podnosisz Light Level, wykonujesz chainqesty, zbierasz lepszy loot i egzotyczne bronie/gear, ciśniesz raidy, tygodniowe zlecenia - w Destiny 2 (mając oczywiście dodatek Forsaken bo to jest podstawa) jest od groma rzeczy które można robić w end game. Jeżeli masz tylko podsawkę to nie dziwie się że odbijasz się od ściany bo w podstawce w zasadzie nie ma co robić po ukończeniu podstawowego wątku fabularnego i wbicia 20lvl(podobnie zresztą jest z dwoma pierwszymi DLC), dopiero olbrzymi Forsaken otwiera prawdziwe wrota end game'u który podbija jeszcze Annual Pass

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram w podstawkę i z randomami. Zastanawiam się nad inwestycją w Forsaken i annuala i dołączeniem do jakiegoś teamu bo ogólnie chcę grać regularnie w jakiegoś społecznościowego shootera. Anthem na razie odpada, Division 2 nie moje klimaty, to samo Warframe, zostaje Destiny 2.

 

Core gameplay jest ok, nie jakiś zabójczy ale może być. Mam parę innych wątpliwości:

- na ile te różne dodatkowe questy i zadania są unikalne? Bo w podstawce wszystkie robi się je na tych samych niewielkich mapach, nie ma żadnych nowych lokacji. Szturmy są o tyle fajne, że większość jednak jest w odrębnych lokacjach

- na ile trudniejsze są aktywności heroiczne? Bo grając w zwyczajne nie ma zbyt dużego wyzwania a lubię większe wyzwanie

- czy gra w jakiś sensowny sposób zachęca aby wykonywać zadania i podnosić level czy trzeba samemu szukać w ciemno co warto robić? Podstawka trochę słabo motywuje ale może to wina braku contentu

- jaki jest najlepszy sposób na poznawanie lore i czy warto? Chciałbym mieć szerszą perspektywę do kogo i po co się strzela, w grze jest to trochę słabo przedstawione

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
22 minuty temu, Brolin napisał:

- czy gra w jakiś sensowny sposób zachęca aby wykonywać zadania i podnosić level czy trzeba samemu szukać w ciemno co warto robić? Podstawka trochę słabo motywuje ale może to wina braku contentu

 

No zdecydowanie najlepiej robić daily i weekly w poszczególnych trybach, tam po wykonaniu zadań (typu zagraj 5 meczy w Crucible, Strike czy Gambit) dostajesz drop. 

Forsaken obowiązkowo jak gra ci się podoba, jak grasz na PS4 to mogę też coś pograć - xbartezoox a co do ekip to polecam grupy na FB. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, _Be_ napisał:

 

No zdecydowanie najlepiej robić daily i weekly w poszczególnych trybach, tam po wykonaniu zadań (typu zagraj 5 meczy w Crucible, Strike czy Gambit) dostajesz drop. 

Forsaken obowiązkowo jak gra ci się podoba, jak grasz na PS4 to mogę też coś pograć - xbartezoox a co do ekip to polecam grupy na FB. 

 

Oke to jakby co to odezwę się. Gram na PS4 ale kończy mi się Plus a to i dodatki do Destiny to kupa hajsu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Banan91PL opłaca się ale musisz mieć sporo czasu bo Forsaken+Annual Pass to kontentu od zayebania dosłownie. End game pełną gębą. A jak chcesz wrócić tylko po to żeby ograć 2gi DLC to się nie opłaca. Tzn fabułę możesz sobie skończyć ale nic więcej tak gra Ci nie zaoferuje oporcz kręcenia się w kółko. Dokładnie to samo przeżywa teraz Division 2. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ryo-San napisał:

@Banan91PL opłaca się ale musisz mieć sporo czasu bo Forsaken+Annual Pass to kontentu od zayebania dosłownie. End game pełną gębą. A jak chcesz wrócić tylko po to żeby ograć 2gi DLC to się nie opłaca. Tzn fabułę możesz sobie skończyć ale nic więcej tak gra Ci nie zaoferuje oporcz kręcenia się w kółko. Dokładnie to samo przeżywa teraz Division 2. 

A co daje annual pass? Jest więcej dodatków niż ten forsaken?

Odnośnik do komentarza

Annual Pass daje naprawdę od groma rzeczy. 3 sezony(narazie wyszły dwa Kuźnia i Drifter ale zaraz będzie nowy sezon) napakowane zawartością po sam korek. Nowe questy, aktywności, bronie, gear raidy itp Jak to się połączy z Forsakenem to jest mieszanka wybuchowa.

EL_annual_pass_roadmap_Season6_16x9_EN_1

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ryo-San napisał:

Annual Pass daje naprawdę od groma rzeczy. 3 sezony(narazie wyszły dwa Kuźnia i Drifter ale zaraz będzie nowy sezon) napakowane zawartością po sam korek. Nowe questy, aktywności, bronie, gear raidy itp Jak to się połączy z Forsakenem to jest mieszanka wybuchowa.

EL_annual_pass_roadmap_Season6_16x9_EN_1

 

To pewnie zaraz wejdzie druga roczna bo ta się kończy w sierpniu ;> a stary content który wyszedł w tej rocznej nadal będę mógł ograć. ?

Odnośnik do komentarza

Mowili co najmniej kilka razy na Twitter’ze i TWaB’ie, ze kolejny season pass bedzie. Nie przewiduja nastepnego “Forsaken”. 

To bylo przed i po odejsciu od Activision. Nie wiem na ile ich plany sie zmienia, a D3 jest w developingu juz od jakiegos czasu. 

Odnośnik do komentarza

Kurczę zainstalowałem gierkę mam amatorkę i ja 60 calach strasznie to wyglada nie jestem graficznym onanista ale chyba granie na xox przyzwyczaiło mnie do pewnej jakości . Wyglada to jak kupa troszkę pewnie na pro jest lepiej ... szkoda chyba nie przekonam się do powrotu przynajmniej nie na plejce ...

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
15 godzin temu, Ryo-San napisał:

Bungie skupi się w 100% nad developingiem Destiny 3

 

 To się dzieje już od jakiegoś czasu (w trakcie tworzenia Forsaken - D3 już powstawało) a te aktywności to robota studenctwa na ukrainie. 

 

10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Kurczę zainstalowałem gierkę mam amatorkę i ja 60 calach strasznie to wyglada nie jestem graficznym onanista ale chyba granie na xox przyzwyczaiło mnie do pewnej jakości . Wyglada to jak kupa troszkę pewnie na pro jest lepiej ... szkoda chyba nie przekonam się do powrotu przynajmniej nie na plejce ...

 

No ta gra wygląda dość kiepsko, do tego 30 fps na konsolach to jest żart, do tego ten FOV, niestety trzeba się przywyczaić albo grać na PC 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.