Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały pro tip bo może nie każdy wie. Jeżeli chcecie wydropić Jötunn'a to musicie wiedzieć że leci tylko z nowej Kuźni (Bergusia) podczas wykuwania potężnych form broni(te które można wykuć max 2 w tygodniu). Jak wykuwacie broń i w bounty jest napisane żeby ją wykuć w kuźni Wolundr/Izanami/Gofannon to olewacie to info i wykuwacie broń tylko w Bergusi. Droprate chyba jest dosyć wysoki (albo miałem farta) bo poleciał za drugim razem (a w zasadzie za pierwszym bo przy wykuwaniu pierwszej tygodniowej formy nie znałem pro tipa)

dave-keenan-exotic-arm-cannon-final.jpg?

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi z egzotycznych broni brakuje w zasadzie już tylko "one thousend voices". Prawie 20 raidow LW za mną i drop=O :/ RNG co poradzić :/ Co do dropu Jötunn'a to ludzie piszą że przed wykuciem najlepiej jeszcze zrobić heroicznego publika na Ziemi i zabić na moście prowadzącym do Bergusi ten serwitor z shieldem i dronami osłaniającymi. Podobno zwiększa droprate, chociaż nie wiem ile w tym prawdy a ile urban legend

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego mialoby to miec cokolwiek do rzeczy. Ludzie mowia rozne glupoty jak to, ze w Shattered Throne jest najwyzszy drop rate dla Lord of Wolves. RNG jak na razie jest dla mnie dosc laskawe. Brakuje mi juz tylko po dwa egzotyczne ciuchy dla kazdej postaci i wszystkie raidowe egzotyczne bronie bo na razie wszystkie ekipy z ktorymi podchodzilem do raidow (procz jednej grupki mlodych wymiataczy) to zgraje zyebanych wrzaskunow. Jeden malusi blad i z automatu marudzenie jak stare dewotki pod kosciolem. Uwielbiam D2, ale coraz ciezej o normalnych ludzi chcacych sie tylko bawic. Wiekszosc MUSI jak najszybciej skonczyc bo...kuzwa nie wiem dlaczego. Powody sa zawsze debilne. 

Kiedys w D1 to byla ekipa na Xie :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Moj Prosiak to moje SinglePlayerStation. Wole nie placic dwoch abonamentow za live. 

Moj klan powoli rosnie w sile i pewnikiem niedlugo bedziemy trzepac raid za raidem. Ja po prostu jestem przyzwyczajony, ze robie wszystko wszystkimi klasami, a raidy to kwintesencja Destiny.

No nic. Bawcie sie dobrze. Ja na razie jeden jedyny ktory ukonczylem to TLW. Oczywiscie bez OTV. Bo jakze to tak za pierwszym razem dostac.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie. Ukończyłem jakiś czas temu podstawkę z plusa i dziś dokupiłem sobie dodatek porzuceni. Czy ktoś mi moze powiedzieć gdzie iść aby móc odblokować questy fabularne z 1 i 2 dodatku? Szukam i nic, gdzieś wyczytałem że trzeba udać się na Merkury ale takiej planety nie mam ;/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.01.2019 o 19:14, Yap napisał:

 

Kiedys w D1 to byla ekipa na Xie :nosacz3:

Ja dopiero chyba na D3 wrócę. Strasznie się zawiodłem na Ozyrysie i Warmindzie. Próbowałem wrócić na Forsaken, ale brak czasu oraz przekręcenie wajchy w drugą stronę (bardzo ostrego grindu) skutecznie mnie odstraszyło. Szkoda, bo widać, że gra jest w tej chwili w bardzo dobrym stanie. Ale D1 to nie jest. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze jeden dodatkowy problem, który odrzuca mnie za każdym razem jak podejmuję próbę powrotu — prędkość działania menu. Gram na Facie, na HDD i czasami czekam po 5-8s żeby zmienić broń i jeszcze więcej, żeby użyć jakiegoś innego itemu. :reggie: Już w jedynce było źle czasami, ale tutaj to jest jakiś dramat.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, raven_raven napisał:

Ja planuję podpiąć sobie SSD 256GB jaki mi zalega gdzieś w moich gratach i sprawdzić jak to się przyczyni do czasów ładowania. Podobno w niektórych grach można niezłą różnicę uzyskać.

Czasy loadingow to będzie pewnie taka sama przepaść jak w przypadku Division 2. Do tego zawsze w Destiny 2 mnie irytował doczytujący się ekwipunek. W przypadku SSD pewnie nie będzie to miało miejsca. Ja to aż sam się sobie dziwię że dopiero przy premierze Dywizji 2 zainwestowalem w SSD. Powinienem to zrobić jakieś 700 lat wcześniej.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Właśnie doczytałem, że PS4 może mieć tylko jeden zewnętrzny dysk z grami, w przeciwieństwie do Xbox One, który potrafi ogarnąć dwa. Mam jeszcze zwykły HDD 1,5TB zarąbany grami, którego tracić nie chcę.

 

To SSD do Xboksa i do The Division 2 jednak :dunno:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Ploty głoszą, że w D3 mają się pozbyć Crucible i zrobić coś na wzór Dark Zone z Division. Jeśli tak, to byłaby to najlepsza decyzja od czasu wprowadzenia Taken Kinga emoji16.png

No to jeśli tak to bankowo nie kupię...

A pewnie standardowe multi dodadzą rok po premierze w anulusie passie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też czytałem gdzieś o zaimplementowaniu w Destiny 3 multi podobnego do DZta z Division. Byłoby to coś wykoorwistego bo pomysł DZ jest genialny w swojej prostocie. Już sam nie wiem czy to autorski pomysł Massive czy oni też od kogoś to zerżnęli. A Crucible pewnie i tak zostanie do szybkiej napierdzielanki PvP. Bo DZ mode to jednak cos zupełnie innego od klasycznego PvP. Zresztą w Dywizji oprócz DZta była jeszcze potyczka, ostatni bastion i teraz jest konflikt.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, Ukukuki napisał:

Jest sens ograć 2 albo jedynkę patrząc z perspektywy tylko singla? Jest tam jakaś kampania dla jednego gracza? 

Jak chcesz grać w dwójkę to tylko z dodatkiem Forsaken (dwa pierwsze mniejsze dodatki dostaniesz za free w pakiecie) singla można pocisnąc bez problemu ale dużo się wtedy traci. Kampania singlowa to tylko taki malutki dodatek. Destiny 1/2 to  przede wszystkim ostra farma, grind i współpraca drużynowa.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...