Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Patricko napisał:

Samo story na bank podniesie Ci light do wymaganego na tamten moment poziomu. Ciśnięcie teraz na siłę nie ma za bardzo sensu, bo teraz będziesz się męczyć, a potem na luzie to wpadnie.

To prawda natomiast kupiłem ostatnio Anal Passa to warto się zapoznać chociaż z tymi aktywnościami :D

Odnośnik do komentarza

Nawet bym powiedział że trzeba się zapoznać bo tam jest masa zayebistego contentu i świetne questy. Btw gdyby ktoś chciał jakoś rajdzik polecieć to my zawsze po resecie lecimy Crown of Sorrow ale też Scourge od The Past i Last Wish więc jak ktoś nie ma ekipy to zapraszam. A dzisiaj pierwszy raz lecę Vault of Glass z jedyneczki :D

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Chlopie...VoG to jest cos pieknego. I ta zbroja z ornamentami :banderas:

Szczegolnie dla Hunter’a. 

Bedziecie cisnac inne raidy z jedynki rowniez? 

 

Me(l)anzeria od 9ego lipca bedzie spatchowana wiec koniec z tlustym farmieniem ‘kszynki’ na koncu. Austringera i wyrapana w kosmos Beloved juz mam, ale chcialoby sie lepszego Imperial Decree czy ta maszynowe. A gdzie tu przyzwoite rolle dla zbroi wydropic? 

Ryo, dobrze pamietam, ze D2 z plusa masz? 

Odnośnik do komentarza

No chłopaki pokazywali mi te zbroje to nie mam pytań i świetne też leciały podobno pod sam koniec za tygodniowe raidy i jakieś challenge w nich. No ten dla Warlocka jest mega

3d07af615294e.jpg

VoGa niestety wczoraj się nie udało zagrać bo była nas tylko czwórka :( (wszyscy inni cisnęli Crown of Sorrow) czyli zabrakło jednej osoby bo podobno w 5 można na luzie ale może jutro uda się ogarnąć już cały team. Tak będziemy lecieć wszystkie raidy z jedynki (ja nie grałem żadnego bo i w jedynke gram od niedawna a dopiero kilka dni temu kupiłem wszystkie DLC) więc jakby co @Yap zapraszam. Nawet jutro na VoGa gdybyś chciał to wbijaj.

D2 mam z plusa i dzięki Bogu że tam się to pojawiło bo w przeciwnym wypadku nigdy bym nie zagrał w ten fenomen : )

Co do Menażerii to mam tylko ściągę z broni , gearu nie widziałem ale może gdzieś znajdę (o ile jest) 

714dd9f32910f.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Moze za pare miesiecy szarpne sie na D1/D2 Complete Edition na PS4 i plusa (cross-save). Tym czasem cisne na Xie. 

Widze, ze Falloutowa sciage dorwales. Tabelka z ciuchami jest gdzies w internetach.

 

Ten Warlock nosi szmaty z Crota’s End. W VoGu dostajesz rownie odjechane, a juz vexowe nogi dla Lock’a wlasnie sa przechooy. Generalnie rzecz ujmujac - ciuchy z dwojki, mimo iz miodne, nie maja startu do jedynkowych. Obczaj ornamenty z King’s Fall albo WotM i sam zdecyduj.

Cale szczescie wraz z Shadow Keep kastomizacja bedzie o niebo lepsza.

 

Odnośnik do komentarza

@Szymek_PL_ 

Vault of Glass jest z podstawki więc lecisz go bez problemu jedynie w ostatnim dodatku dodali cotygodniowe raidy z challengami i żeby taki VoG polecieć to musisz mieć Rise of Iron.

@

3 minuty temu, II KoBik II napisał:

Czy jest jakies ogólnie złe słowo na Destiny 2? Bo planuje zakup z dodatkami na Xone. Warto? Bo jedynke nawet miło wspominam. 

Nie ma, coś tam czasami jęczą jacyć malkontenci biedaki co ich nie stać na dodatki i passy ale olej ich. Destiny 2 to nie gra, Destiny 2 to styl życia :cool2: 

Btw 8 sezon będzie się nazywał "Season of Undying" 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
17 minut temu, II KoBik II napisał:

Czy jest jakies ogólnie złe słowo na Destiny 2? Bo planuje zakup z dodatkami na Xone. Warto? Bo jedynke nawet miło wspominam. 

 

Warto w (pipi), tylko kup pełną edycje z Forsakenem i Anal Passem za 160zł jest na XO. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
15 minut temu, Ryo-San napisał:

Btw 8 sezon będzie się nazywał "Season of Undying" 

 

Along with the new content comes a new season. Called Season of the Undying, it goes live alongside Shadowkeep on September 17. Apparently, during the season there will be “Vex outbreaks” all across the solar system.

 

A po tym jeszcze co najmniej trzy sezony

Destiny-2-Season-of-the-Undying-Vex-Inva

 

5 minut temu, II KoBik II napisał:

A ta wersja plusowa? wlaczylem teraz ja i jest juz Forsaken, to z dodatkami czy jak? 

 

Plusowa to jest podstawka tylko. Jak chcesz mieć na xboxie wszystko co do tej pory wyszlo (podstawka, 2 DLC z Year 1, Forsaken, annual pass i jakies gównienka) to bierz to 

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/destiny-2-porzuceni---kompletne-wydanie/BPDF10Q2WH07?activetab=pivot:overviewtab

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, II KoBik II napisał:

A ta wersja plusowa? wlaczylem teraz ja i jest juz Forsaken, to z dodatkami czy jak? 

Wersja plusowa to tylko podstawka, nawet bez dwóch pierwszych bieda DLC. Logo/napis "Forsaken" jest tylko na miniaturce czy ekranie startowym. Jak masz dwie konsole to ja bym brał wersje na Pleja. Dużo więcej osób gra na plejce i łatwiej Ci będzie zebrać ekipę na rajd, no chyba że już taka posiadasz na Xie. Oczywiście od września wchodzi cross save ale i tak żeby odpalić postać na innej platformie trzeba będzie mieć osobno wykupione dodatki i w sumie to jest trochę choyyynia.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
11 minut temu, Ryo-San napisał:

Dużo więcej osób gra na plejce i łatwiej Ci będzie zebrać ekipę na rajd,

 

Czy ja wiem? Teraz większość osób z forumka ma wersje na Xboxa, ja kupiłem drugi raz bo na PS4 nie miałem zbyt z kim grać :usmiech: Jak Kobik będzie miał ochote zagrać raid to na discordzie mamy sporą ekipe, która będzie ogarniać a granie w strzelankę na padzie od PS4 mając do wyboru pada od Xboxa to raczej wybór jest oczywisty ale oczywiście co kto woli. 

Odnośnik do komentarza

Multiki tylko na koksa biorę. Już zapomniałem jak soczyste jest nadupcanie w tej gierce. Chyba jedyny imo FPS który jest skrojony pod pada. Reszta strzelanek mocno mnie irytuje, nawet osławiony Doom nie dawał tyle frajdy i przyjemności. Jest tutaj zdecydowanie wciśnięty miód. 

Odnośnik do komentarza

Udało się zaliczyć Crown of Ease czyli Crown of Sorrow w wersji bez śmierci. Zabawy trochę było przez obecnego w grze buga z brakiem respawnu vesseli na phase 2 ale to tylko zwiększa satysfakcję bo sam rajd powiedzmy sobie to żadne wyzwanie.

https://twitter.com/Zeratul/status/1148104036081647616

https://twitter.com/Zeratul/status/1148105374928707586

 

Edytowane przez Zeratul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ryo-San napisał:

Testował ktoś Lumine w teamie? Leczy i daje dosyć spory buff do DMG(35%). Już ją mam ale w praktyce jeszcze jej nie testowałem.

acc3cb085bb57.jpg

Mozna one-shotowac w crucible’u Sturm’em np. 

Wczoraj wpadly mi brakujace lapy dla tytana i te stare-nowe dla huntera. Te questy na egzotyczne HCki sa dosc proste, ale zasiasc do nich czasem ciezko. Czekalem na Iron Banner’a, zeby w koncu zaczac Thorne’a i Last Word’a. Robiac rownolegle w jeden wieczor wpadly obie, a nie doswiadczac w tyglu nawalnicy Ikelos’owego hand cannona. Lumina jest niby fajna. Jej istnienie swiadczy rowniez o nadchodzacych zmianach w kolejnym sezonie.

 

@_Be_

Mozna sie przykolegowac do Waszego Discord’a?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...