Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mnie kupiła ta gra. Wczoraj strzelałem przez ponad 3h. D2 wygląda fenomenalnie na XOX, pamiętam, że grałem w betę na ps4 amator i tam wszystko było zamazane, ziarniste i miało filtry z dupy . Tutaj jest sztosik. Wszystko pięknie, ostre, a  hdr świeci jak psu jaja na wiosnę. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

HDR poprawili wraz z Foresaken. Wystarczy odpowiednio ustawić suwaki. Pamiętajcie też, że jak się włącza HDR np..w TV Samsunga to przełączają się ustawienia obrazu na profil HDR więc trzeba je zmienić. Długo się zastanawiałam dlaczego HDR tak źle wygląda a to była wina ustawienia ostrości na 5 zamiast 0 jak to było bez trybu HDR.

Odnośnik do komentarza

Trzeba dobrze ustawić obraz żeby nie było problemu z HDR.

 

1. shutdown Destiny

2. turn off HDR on your console

3. start Destiny, go to settings, and set the brightness to 4 (default)

4. shutdown Destiny

5. turn on HDR on your console

6. start Destiny, go to settings

7. set the white-point as per instructions

8. set the black-point exactly in the middle, 49 or 50 clicks from either side, try to find the exact middle.

Odnośnik do komentarza

@Square niestety nie bo sporo raidowania było w weekend więc nie miałem kiedy do Shattred Throne przysiąść. Na flawless trzeba będzie grać bardzo defensywnie więc zakładam że takie przejście zajmie kilka godzin. Będe leciał za 3 tygodnie na 100% no i mam już sprzęt do zrzucania video z TV bezpośrednio na HD. Jak jakimś cudem uda mi się zrobić tego wymarzonego flawlessa to zrobię upload całego przejscia bez cięć. Chociaż nie wiem czy komuś będzie się chciało oglądać taki kilkugodzinny przelot ; ]

Odnośnik do komentarza

O kuryła O.O szanuję!!! Ja dopiero dobijam do 55k ale jak zacznę grać na 3 postaciach to coś tam nadrobię ale i tak pewnie nawet nie zbliże się do Twojego wyniku. Mam mega wkręte w te triumfy, zayebista sprawa. Pamiętam jak w Division wbijałem wyróżnienia (odpowiednik triumfów) jak poyebany ale te w Destiny 2 są dużo dużo trudniejsze i bardziej wciągające.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@TRANCEREZ jak lubisz loot shootery to oczywiście że tak. Tutaj nawet dla singlowego gracza jest masa aktywności i sporo do robienia. Tylko jak już pisałem Destiny 2 prawdziwego end game'owego kopa dostaje dopiero z dodatkiem Forsaken i Annual Passem. 

A tak z innej beczki to skoro macie tyle triumfów wbitych to pewnie macie też wszystkie za speedruny na ascendent challenge'ach. Każdy challenge znam na pamięć, lecę jak poyebany przed siebie, skróty nie skróty, cisnę ile fabryka dała, omijam moby i bardzo szybko jestem na bossie którego kładę zazwyczaj w kilkanaście sekund i...triumf nie wpada. Mam może jeden czy dwa a wydaje mi się że powinna wpaść też reszta. O co be? Jakiś bug czy mimo wszystko robię to za wolno (chociaż nie wiem jak można by to zrobić szybciej). Jaki jest limit czasowy żeby to wpadło?? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, trochę kusi zerwanie folii z D2, które kiedyś dorwałem w jakiejś promocji za 19zł :)
Jedynka wciągnęła mnie na kilkaset godzin i właśnie z tego względu nie odpalałem nawet dwójki.
A teraz, po tych wszystkich update'ach, gdy wszyscy znają gierkę na wylot, to chyba już trochę za późno na wejście od zera - tak mi się przynajmniej wydaje.
Choć ostatnio mam gierkowy kryzys, w nic nie chce mi się szpilać, więc może taki powtarzalny looter-shooter byłby remedium na moje dolegliwości...

A Crucible w jedynce uwielbiałem - moje ulubione multi przełomu generacji.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

Kurde, trochę kusi zerwanie folii z D2, które kiedyś dorwałem w jakiejś promocji za 19zł :)
Jedynka wciągnęła mnie na kilkaset godzin i właśnie z tego względu nie odpalałem nawet dwójki.
A teraz, po tych wszystkich update'ach, gdy wszyscy znają gierkę na wylot, to chyba już trochę za późno na wejście od zera - tak mi się przynajmniej wydaje.
Choć ostatnio mam gierkowy kryzys, w nic nie chce mi się szpilać, więc może taki powtarzalny looter-shooter byłby remedium na moje dolegliwości...

A Crucible w jedynce uwielbiałem - moje ulubione multi przełomu generacji.

Mnie z chwilowego kryzysu wyrwalo kilka indykow. Ale to nie temat na tego typu rozmowy. W sobotę kupiłem D2. Jest to moje pierwsze Destiny a i tak bawię się przednio.  Generalnie nie mam pojęcia o czym tutaj piszą ale w sumie mam to w dupie xD 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, chris85 napisał:

Granie w PvP w ogóle ma sens? Strasznie to slamazarne wszystko :/

Oczywiście że ma sens. Nie wiem na jaki mecz trafiłeś że było to ślamazarne ale PvP to jest mega dynamit, no chyba że grałeś mecz rankingowy to tam mecze wyglądają zupełnie inaczej bo tam jest o co grać (Luna Howl czy Unforgotten). W tym tygodniu pojawił się Lord Saladdyn z Iron Bannerem więc w ogóle jest petarda : ) no i na PvP też trzeba mieć broń z perkami które się sprawdzają właśnie w tym trybie. Ja w quickplay'u razdzę sobie bardzo dobrze i zawsze KD jest powyżej 1.0 ale już w meczach rankingowych to zamiatają mną podłogę i nie wiem czy kiedyś  wbije Luna Howl bo o Unforgotten nawet nie myślę (tak wiem można zrobić wałek  mając odpowiedni router i oszukać ranking ale nie o to tutaj przecież chodzi). Ogólnie to rankingi gra się tylko z ziomkami w teamie i komunikacji głodowej.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...