Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
4 minuty temu, Ryo-San napisał:

No ja też myślę o powrocie tylko ta gra to taki pochłaniacz czasu że już sam nie wiem :dunno:

 

Kurka no dobrze by było się zgadać na jakiś weekend wieczór np i coś tam powalczyć, tylko ja póki co sie zastanawiam czy brac w ogole anal pass bo ledwie liznąlem Forsaken - odblokowalem Dreaming City i tyle co pograłem a przydało by się w końcu tego Leviathana i Last Wish w końcu zaliczyć 

 

@Ryo-San masz no tam chłopie jakaś ekipe co by mozna sie zgadać i by chcieli przelecieć te dwa raidy?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _Be_ napisał:

@Ryo-San masz no tam chłopie jakaś ekipe co by mozna sie zgadać i by chcieli przelecieć te dwa raidy

Tak mam chorych poyebów którzy grają w Destiny od premiery jedynki i nawet nie wiem czy w tym czasie odpalali coś innego xD Także ekipa na raid jest pod ręką. Ostatnio mi nawet Leviatana na prestiżu pomagali przejść bo potrzebowałem tego do platyny. No i oprócz dwóch raidów które wymieniełeś jest jeszcze mini raid w Dreaming City na 3 graczy - Shattered Throne i Scourge of the Past z pierwszego sezonu anala no i teraz wjeżdża kolejny raidzik

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Kolejny “powrot” kierwa...

Ciesze sie na nowe lokacje (oby), nowy loot, itd. Nie ciesze sie na starocie wciskane do nowej gry. Wiekszosc nowych giwer to wredne re-skiny staroci z D1. Cozmo pyta na Reddit’cie ktore bronie chcielibysmy zobaczyc ponownie, a gawiedz w zachwycie wymienia jak poyebana. Nie wiem co sie z ta wiara dzieje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oni wyprali mózgi gawiedzi lepiej niż Activision w przypadku CoD'a. Nie dość, że usunęli całkowicie nasz progres z jedynki i w zamian dali jakieś gówniane emblemy, to jeszcze teraz przywracają stary szajs, na który trzeba grać godzinami, żeby znów strzelać z tego co 5 lat temu... Ok, niech go dają, ale to powinno być w formie dodatku obok nówek, a tutaj nowych zero i same reskiny. Już nie wspomnę o wciąż tragicznych armorach i ornamentach. O braku jakichkolwiek nowych lokacji też nie wspominam. Poza tym wszyscy wiemy że na koniec dadzą Gjalahorna i hamburgery się obsrają na miętowo.

 

Kochałem tę grę, w jedynce spędziłem ponad 1000h, w dwójce chyba koło 400h, ale za takie zachowania bungo straciło mój kredyt zaufania. Ostatnia ich szansa to D3, jak tutaj dadzą dupy to mogą wracać ssać członka Microsoftowi, żeby znów mogli robić Halo.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Oni wyprali mózgi gawiedzi lepiej niż Activision w przypadku CoD'a. Nie dość, że usunęli całkowicie nasz progres z jedynki i w zamian dali jakieś gówniane emblemy, to jeszcze teraz przywracają stary szajs, na który trzeba grać godzinami, żeby znów strzelać z tego co 5 lat temu... Ok, niech go dają, ale to powinno być w formie dodatku obok nówek, a tutaj nowych zero i same reskiny.

Nowych egzotyków czy fajnych legendarek nie brakuje, a "stary szajs" wraca często ze zmienionymi perkami, więc bzdury wypisujesz.

Odnośnik do komentarza

Jedyny sposób, bym wrócił do tej gry, to dodanie nowej zawartości za darmo. Dosyć wyłożyłem na D2, expansion pass i Forsaken, by zaraz się to zdezaktualizowało. TD2 kupiłem raz i Ubi bardzo ładnie doładowuje contentem.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio odpaliłem sobie Destiny 2, postrzelać chwilę online, ale przypomniałem sobie, że ostatnim dodatkiem który kupiłem było Forsaken, a tu do kupienia jeszcze Black Forge i dalej anal pass na kolejny sezon. Nie wiem czy zwiększył się level cap, ale light oczywiście sztucznie ograniczony jest low-light level droppami z "powerful gear".

Odnośnik do komentarza

Nowe poziomy mocy są dostępne dla wszystkich z Forsakenem.

 

Godzinę temu, raven_raven napisał:

Jedyny sposób, bym wrócił do tej gry, to dodanie nowej zawartości za darmo. Dosyć wyłożyłem na D2, expansion pass i Forsaken, by zaraz się to zdezaktualizowało. TD2 kupiłem raz i Ubi bardzo ładnie doładowuje contentem.

W przypadku The Division 2 dodanie premierowego raidu zajęło im ponad dwa miesiące, a wcześniej sztucznie blokowali endgame, więc Massive za dobry przykład akurat bym nie podawał :)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj mogą się pojawić ciekawe informacje o przyszłości gry :)

przecieki mówią m.in że gra przejdzie na model free2play

Cytat
  • The core game will be renamed to Destiny 2: New Light
  • Once Shadowkeep launches on September 17th, the base game will go free-to-play and include "all year one content, including "foundational modes, activities and rewards.""
  • "This represents a change for the Destiny franchise as it seeks to lure gamers away from popular free titles like Fortnite. Previously, players paid upfront for the game and bought big expansions to gain access to new raids, missions and in-game items, either separately or as an annual pass subscription. Now, the core game will stay free, while additional content will be made available in the form of paid "à la carte" offerings like Shadowkeep."
  • Going forward, no more content will be made exclusive to one platform over others. All platforms will have the same access to all content at the same time
  • Cross-save will be added for Xbox One, PC, and Google Stadia. No PS4 support for now
  • Soon, the game will move from Battle.net to Steam on PC. Existing players willbe able to migrate all characters and purchases over to the Steam version once this happens

 

Odnośnik do komentarza

Pomijając dwa pierwsze słabiutkie dodatki to Forsaken czy Annual Pass są bez dwóch zdań warte swojej ceny biorąc pod uwagę ilość i jakość zawartości jaką oferują. Chociaż jak ostatnio podliczalem to żeby mieć całą zawartość w cenach premierowych to wszystkie DLC plus podstawka to koszt ponad 700 zł a to trochę absurdalna kwota ale z drugiej strony z taką zawartością to jest gra na tysiące godzin więc już sam nie wiem co o tym myśleć :dunno:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Ryo-San napisał:

Pomijając dwa pierwsze słabiutkie dodatki to Forsaken czy Annual Pass są bez dwóch zdań warte swojej ceny biorąc pod uwagę ilość i jakość zawartości jaką oferują. Chociaż jak ostatnio podliczalem to żeby mieć całą zawartość w cenach premierowych to wszystkie DLC plus podstawka to koszt ponad 700 zł a to trochę absurdalna kwota ale z drugiej strony z taką zawartością to jest gra na tysiące godzin więc już sam nie wiem co o tym myśleć :dunno:


Nie wiesz co o tym myśleć bo dołączyłeś do gry w momenie kiedy podstawka pojawiła się w plusie za friko a Forsaken był tuż za rogiem.
Nie wydałeś tej kasy, nie czułeś tego dymanka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...