Skocz do zawartości

Middle Earth: Shadow of War


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

@Ryo-San Wyczuwam tu mega sprzeczności. 

 

9 minut temu, Ryo-San napisał:

Szanuję! Ja to wy.jebałem z dysku chyba po 5 minutach. Pamiętam że w jedynkę grało mi się świetnie do tego była to moja pierwsza platyna ale to było lata świetlne temu i mam wrażenie że w Shadow War niewiele się zmieniło względem Shadow of Mordor. Tak czy siak szkoda na tego crapa miejsca na dysku.

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ryo-San napisał:

Widzę że ciężko panowie u Was z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem że w jedynkę grałem lata świetlne temu czyli w 2014. Wtedy jedyneczka była fajniutka i grało się spoczko ale jak odpaliłem dwójkę w 2020 to nie no po prostu koorwa no nie. 

A tam gadasz. W Shadow of War gra się przyjemnie i jest bardzo zbliżony do jedynki co jest jego zaletą. Nie mieszali w systemie walki, który jest wyśmienity. Boli za to już od Shadow of Mordor bieganie pod X.

 

Ja odpalam Destiny 2, które od 2014 i zmieniło się od jedynki porównywalnie jak gry w Śródziemiu i dalej gameplay się nie zestarzał. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Ryo-San napisał:

Widzę że ciężko panowie u Was z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem że w jedynkę grałem lata świetlne temu czyli w 2014. Wtedy jedyneczka była fajniutka i grało się spoczko ale jak odpaliłem dwójkę w 2020 to nie no po prostu koorwa no nie. 

Ale przecież lata świetlne odmierzają odległość, a nie czas. :philosoraptor:  

 

Poza tym chwalisz jedynkę a dwójkę gnoisz za to, że jest taka sama jak oryginał.  

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2020 o 14:31, Farmer napisał:

Dopierdolić mógłbym się do rezurekcji pozbawionego głowy albo rozpłatanego kapitana i błyskawicznemu respawnowi maggotsów w obozach.

 

Takie głupoty potrafią mi spieprzyć całą grę. Nie lubie takich bezmyslności, co im szkodziło zrobić generator imion dla daunów i wyglądu?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Plugawy napisał:

 

Takie głupoty potrafią mi spieprzyć całą grę. Nie lubie takich bezmyslności, co im szkodziło zrobić generator imion dla daunów i wyglądu?

To jest zrobione umyślnie. Rzeczywiście trochę głupio jak jest animacja odcinania łba, a on potem wraca i zaczyna pyskować jak to uniknął smierci xdd. Ma to większy sens jak np. ostatni cios jest od ognia, a ork ma potem oparzenia na skórze i umiejetnosci czy słabosci, które z tego wynikają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plugawy napisał:

 

Takie głupoty potrafią mi spieprzyć całą grę. Nie lubie takich bezmyslności, co im szkodziło zrobić generator imion dla daunów i wyglądu?

Jak pisałem już w temacie platyniarzy, orki w większości posiadają inny wygląd, ksywy, głosy nawet (czasami) i podobieństwa zdarzają się rzadko. Nawet trafił mi się rodzynek, jedyny w swoim rodzaju, taki Joe Pesci wśród orków. Gość od razu wciągnięty do armii i aż fajnie się oglądało jego podboje w Dole.

 

No i ten system nemezis ma jedną ciekawą rzecz: śmierć w grze ma dość realny wpływ na rozgrywkę. Lujek co cię ubił (może to być nawet zwykły trep) awansuje na dowódcę i dostaje losowe cechy, a w między czasie dochodzi do "przetasowań" na planszy podboju.

Odnośnik do komentarza

... No i pograłem ponad godzinkę. Po bardzo dezorientującym UI i niezrozumiałych mechanikach gry, bardzo mnie wciągnęło to przejmowanie terenów i walka z kapitanami itd. Ale walki aż za dużo. Aż głowa boli. Do tego za dużo ponurych kolorów, a taki ładny zachód słońca ma ta gierka.

 

No ale lekki szok, że nie usunąłem po 5 minutach. Może nawet spróbowałbym tej jedynki kiedyś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@czarek250885Też się nad tym zastanawiałem przy znajdźkach. Okazuje się, że jest jeszcze jedna, sekretna przy zadaniu pobocznym dla Gondorczyków w Gorgoroth (ostatnia misja). Otrzymasz ją jako nagrodę za ukończenie misji.

Jeżeli chodzi o szpiegów to są dwa trofiki: jeden za wyrolowanie wodza za pomocą przynajmniej dwóch kapitanów, a drugi za obsadzenie szpiegów jako wodzów twierdzy. Ten pierwszy jest prosty. Wystarczy znaleźć kapitanów, którzy są przybocznymi wodza, zdominować i zrobić z nich szpiegów, a potem odpalić mini-misji ze zdradą wodza. 

Przy drugim trofiku jest podobnie ale wbrew temu co pisze opis trofika nie muszą to być wszyscy wodzowie. Wystarczy jeden pod warunkiem, że resztę uśmierciłeś. By obsadzić wodza jako szpiega, któryś ze zdominowanych orków musi wykazać się w dołach by naczelnik mu zaufał (masz taką opcję jak najedziesz na puste miejsce wodza z twierdzy). Trofik dostaniesz przy próbie zdobycia twierdzy.

Spoiler

r-dziemie-Cie-wojny-20201108200412.jpg

No i trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie orki da się zdominować. Musisz patrzeć na opisy czy nie mają tam w umiejętnościach "żelaznej woli". 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Farmer napisał:

@czarek250885Też się nad tym zastanawiałem przy znajdźkach. Okazuje się, że jest jeszcze jedna, sekretna przy zadaniu pobocznym dla Gondorczyków w Gorgoroth (ostatnia misja). Otrzymasz ją jako nagrodę za ukończenie misji.

Jeżeli chodzi o szpiegów to są dwa trofiki: jeden za wyrolowanie wodza za pomocą przynajmniej dwóch kapitanów, a drugi za obsadzenie szpiegów jako wodzów twierdzy. Ten pierwszy jest prosty. Wystarczy znaleźć kapitanów, którzy są przybocznymi wodza, zdominować i zrobić z nich szpiegów, a potem odpalić mini-misji ze zdradą wodza. 

Przy drugim trofiku jest podobnie ale wbrew temu co pisze opis trofika nie muszą to być wszyscy wodzowie. Wystarczy jeden pod warunkiem, że resztę uśmierciłeś. By obsadzić wodza jako szpiega, któryś ze zdominowanych orków musi wykazać się w dołach by naczelnik mu zaufał (masz taką opcję jak najedziesz na puste miejsce wodza z twierdzy). Trofik dostaniesz przy próbie zdobycia twierdzy.

  Ukryj zawartość

r-dziemie-Cie-wojny-20201108200412.jpg

No i trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie orki da się zdominować. Musisz patrzeć na opisy czy nie mają tam w umiejętnościach "żelaznej woli". 

O kurcze ta grafika to chyba z innej części.  Ja gram w pierwszą, przeszedłem już całą mam wszystko co bylo można zdobyte a trofka za 100% nie wpadła. Z tymi kapitanami już poczytałem trochę więc chyba ogarnę. Gorzej uratować tych 30 gości w 180 sekund jeżdżąc na bestii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...