Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Yap napisał:

Rowniez borykalem sie z tym pytaniem, ale po jakims czasie mnie olsnilo - to przeca Borderlands!

Myślę tak samo, po prostu jedna z giwer mi idealnie podpasowała :D 

Wczoraj lekko zaskoczył mnie poziom trudności. Będąc na 12lvl nie mogłem ubić tego elektrycznego bossa z questa od Moxxi (sorry, zapomniałem jak on się nazywa). Nie wiem czy tak lamię, czy po prostu muszę dobić ze dwa levele. W B2 nie przypominam sobie, żebym miał problemy z questami oznaczonymi jako "normal". 

Odnośnik do komentarza

Mnie to pasuje w sumie, ale z Borderlands zawsze były problemy z balansem i jestem ciekaw jak tutaj to rozwiązali. Pamiętam, że w dwójce po robieniu na bieżąco zadań pobocznych te główne nie sprawiały żadnego problemu. To samo było na odwrót, jak się zostawiało side questy to do części z nich nie było sensu wracać ;/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy dało by się tak zrobić żeby questy poboczne się skalowały do poziomu aktualnego naszego bohatera tylko wówczas poziomy trudności nie miały by znaczenia. Bo tak też było w B2 jak się robiło wszystko na raz to level w miarę rósł i gra momentami była za łatwa,  jak się odpuszczało poboczne to później się przy nich nudziłem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, number_nine napisał:

Myślę tak samo, po prostu jedna z giwer mi idealnie podpasowała :D 

Wczoraj lekko zaskoczył mnie poziom trudności. Będąc na 12lvl nie mogłem ubić tego elektrycznego bossa z questa od Moxxi (sorry, zapomniałem jak on się nazywa). Nie wiem czy tak lamię, czy po prostu muszę dobić ze dwa levele. W B2 nie przypominam sobie, żebym miał problemy z questami oznaczonymi jako "normal". 

Killavolt’a tez sobie na razie odpuscilem. Kolo ma 17ty lvl. Ja gine nieslychanie rzadko. Ten moj mech regeneruje sie za szybko moim zdaniem. Giwery wyskakuja przerozne. Zawsze cos zadtepuje i tak juz dobry sprzet. Gra sie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Gram melee Amarą i żeby zginąć to trzeba się postarać. Każdego bossa do tej pory pokonałem bez śmierci, jedynie w jednej misji pobocznej zginąłem raz podczas walki z dwoma bossami naraz, a to i tak z powodu nieskonczonych respów mobków.

Wczoraj się trochę wkurzyłem, bo cały czas grą się dobrze skalowała. Robiłem wszystkie misje poboczne a i tak przeciwnicy byli na moim poziomie a bossowie wyżej. W pewnym momencie wszystko było kilka poziomów pode mną. Dwójka bossów padła przez to bez żadnych wysiłków, a teraz jak jestem w nowej miejscówce, to misja główna jest na poziomie 35, a poboczne na 26 :blink: gdzie ja jestem na 36. Trzeba się skupić tylko na fabule teraz, to może się wyrówna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Square napisał:

Gram melee Amarą i żeby zginąć to trzeba się postarać. Każdego bossa do tej pory pokonałem bez śmierci, jedynie w jednej misji pobocznej zginąłem raz podczas walki z dwoma bossami naraz, a to i tak z powodu nieskonczonych respów mobków.

Wczoraj się trochę wkurzyłem, bo cały czas grą się dobrze skalowała. Robiłem wszystkie misje poboczne a i tak przeciwnicy byli na moim poziomie a bossowie wyżej. W pewnym momencie wszystko było kilka poziomów pode mną. Dwójka bossów padła przez to bez żadnych wysiłków, a teraz jak jestem w nowej miejscówce, to misja główna jest na poziomie 35, a poboczne na 26 :blink: gdzie ja jestem na 36. Trzeba się skupić tylko na fabule teraz, to może się wyrówna.

Ogólnie wszyscy bardzo chwalą build Amara pod melee. Jeden z mocniejszych. Mnie jak mówiłem strasznie wkurza menu gry i ciąglą zmiania questów. Strasznie to nie wygodne. Tym bardziej, że muli mi to menu niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Gram melee Amarą i żeby zginąć to trzeba się postarać.

 

Jaki build stosujesz? Wszystkie punkty wpakowałeś w zielone drzewko? Czy coś dawałeś z niebieskiego i czerwonego? Obecnie zrobiłem respec i sprawdzam jak wygląda przeżywalność i utrzymywanie zdrowia z niebieskim, poprzednio na zielonym na dystans było dobrze ale tak do 22levelu. Na bliski kontakt/melee z każdym zestawem jest ok ale walka z wieloma mobami naraz to inna bajka bo powyzwj 22lvl zaczęly mnoe mocno bić i musiałem coś zmienić. Nie wiem czy brakuje mi moda, czy pasywnych skilli, dlatego pytam z ciekawości o Twój setup. 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez SebaSan1981
Literki
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Yap napisał:

Killavolt’a tez sobie na razie odpuscilem. Kolo ma 17ty lvl. Ja gine nieslychanie rzadko. Ten moj mech regeneruje sie za szybko moim zdaniem. Giwery wyskakuja przerozne. Zawsze cos zadtepuje i tak juz dobry sprzet. Gra sie rewelacyjnie.

Za szybko? Na pierwszych lvl cooldown trwał niemiłosiernie długo. Teraz jest lepiej (29lvl) wraz z lepszym buildem. Poleciały punkty pod cooldown i splasha (za używanie splash dmg skraca się czas oczekiwania) oraz grizzled (ubijanie moobków również skraca czas). Ponadto z automatu wypadła mi legendarna klasa Bear Trooper, która skraca zużycie paliwa o 50% i wydłuża używanie miśka też o 50% (plus 30% do speedu pocisków Torgue'a czyli idealnie do splashów). Plus po 2 pkt dla Steel Bear i Explosive Punctuation oraz 1 do Grizzled.

Teraz pójdę też w czerwone drzewko bo mam tarczę Fast Acting Front Loader, która przerzuca 60% życia do tarczy, a to z kolei może podpasować pod Thin Red Line i Desperate Measures z czerwonego drzewka. Pierwszy robi to co tarcza czyli rezerwuje część życia pod tarczę, a drugi boostuje dmg broni w zależności od poziomu życia, im niższe tym większy dmg. Tylko na to potrzebuję jeszcze min 13 punktów. Więc trzeba będzie pofarmić tarczę na odpowiedni lvl. Ryzykowne w chooj jak coś strzaska tarczę ale ta masakra przy strzałach będzie tego warta :fsg:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...